AirBrush
AirBrush

AirBrush APK v4.20.0 (Premium Kilitsiz) indir 2024

AirBrush APK indirFotoğraflarımızda mükemmelliğe haiz olamayacağımızı kim söylüyor? Hatalar, uyarlanmış fotoğraf düzenleme ve filtre düzenleme teknolojilerinizdedir. Google Play Store'da milyonlarca fotoğraf düzenleme yazılımı bulunduğundan, bu norma

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 69 puan )
Fiyat: $0
İsim AirBrush
Yayıncı PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 140MB
Son Sürüm v4.19.1
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
AirBrush is the most famous version in the AirBrush series of publisher PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
Mod Version v4.19.1
Content Rating USK: Tüm yaşlar

AirBrush APK indir

Fotoğraflarımızda mükemmelliğe haiz olamayacağımızı kim söylüyor? Hatalar, uyarlanmış fotoğraf düzenleme ve filtre düzenleme teknolojilerinizdedir. Google Play Store’da milyonlarca fotoğraf düzenleme yazılımı bulunduğundan, bu normaldir, bu da tüm hususi araçları içeren en iyisini bulmayı oldukca zorlaştırır. Ek olarak bu engele takılıp kaldıysanız ve en iyi Android Fotoğraf Düzenleme aracını bulmakta zorlanıyorsanız, bugün size en iyi öneriyi sunuyoruz – AirBrush: En iyi anlamış olur için Kolay Fotoğraf Düzenleyici!

AirBrush MOD APK

Temel olarak AirBrush, minimum saniyeler harcayarak en iyi resimleri hazırlamanız için size yüzlerce kusur ve Makyaj aracı sunan Android+iOS tabanlı bir uygulamadır. Ek olarak AirBrush, tüm özçekimlerinizi çekmeden ilkin otomatikman ayarlamanıza destek olan ustalaşmış bir Makyaj kamerasından oluşur. O halde bu hususi Selfie Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici kombinasyonunu anında indirin!

Yada AirBrush MOD APK adlı AirBrush’ın değiştirilmiş sürümüne de gidebilirsiniz. Ek olarak, size parasız premium AirBrush üyeliği sunan tek varyant olduğundan AirBrush’ın hususi bir sürümü olarak da sınıflandırabilirsiniz. Tüm özellikleri hakkında daha kapsamlı data edinmek için aşağıdaki bölümlerin tümünü inceleyin yada derhal indirmek için aşağıdaki indirme bağlantısını tıklayın!

AirBrush APK Son Sürüm

Hey Editing Freaks, aptal Android uygulamalarındaki düzmece kusurlardan sıkılan tüm bayanlar! Makyaj yapmanın kusursuz, keyifli ve kullanışlı yoluna hazır olun! Oldukça emek harcamayı bırakın ve AirBrush’a gidin. Hemen hemen başka hiçbir uygulamada deneyimlemediğiniz tüm Kir ve Makyaj araçlarını size sunmak için geliştirilmiş yaratıcı bir Android uygulamasıdır. Çok önemli tasarım uygulamaları geliştiren ve son on yılda geliştirilen Pixocial Teknolojisinin en kusursuz eseridir.

Uygun App Store ile Android ve iOS akıllı telefonlar için bu uygulamayı indirebilir ve Sivilce Giderici, Beyazlatma aracı ve çok önemli AI araçları benzer biçimde en başarı göstermiş düzenleme araçlarını deneyimleyebilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Bu uygulamayı derhal indirin ve bu hususi uygulama ile sunulan sonsuz özelliklerin, araçların ve efektlerin tadını çıkarın!

AirBrush MOD APK

Yüzlerce gelişmiş Makyaj ve Lekelendirme aracını kullanın

AirBrush, Google Play Store’da size şimdiye kadar asla duymadığınız en gelişmiş Makyaj araçlarını sunan tek uygulamadır! Devasa bir mekanizma ve efekt kitaplığına dalmaya hazır mısınız? Evet ise, bu uygulamanın en mühim aracı olan Kir ve Sivilce Temizleyici ile başlamış olalım.

Evet, doğru duydunuz, size kolay bir dokunuşla gelişmiş düzenleme için AI tabanlı parasız bir Sivilce Giderici aracı sunuyor. Ek olarak diş beyazlatıcı, göz parlatıcı, ten rengi açıcı, inceltici, şekillendirici, uzatıcı ve Rötuş benzer biçimde muhteşem araçların da keyfini çıkarabilirsiniz. Derhal indirin ve tüm tıklamalarınızı büyülü bir halde düzenleyin!

AirBrush APK Premium

Fotoğraf Düzenleme haricinde, AirBrush ek olarak birinci derslik bir Selfie Düzenleme Kamera Desteğine erişmenizi sağlar. Rahat bir deyişle, yüzlerce premium vasıta içeren yüksek teknolojili özçekim kamerasına fanatik kalabilirsiniz. Özçekimlerinizi kendiliğinden rötuşlayabilir ve onları yakalamadan ilkin bile gerçekçi efektler ve çıkartmalarla gömebilirsiniz. Kulağa büyüleyici geliyor, değil mi?

Sadece gene de, tüm bu gelişmeler AirBrush uygulamasının birinci derslik öğeleridir ve sadece uygulamaya yüzlerce dolar yatırım yaptıktan sonrasında kilidi açılabilir. Peşinden, bozulmamış premium avantajlarından ücretsiz bir şekilde yararlanmak için aşağıda listelenen aynı uygulamanın değiştirilmiş sürümünü de indirebilirsiniz!

Sürprizi ortaya çıkarma zamanı!

Sürpriz…!! AirBrush uygulamasının tüm premium özelliklerini size ücretsiz bir şekilde sunmak için geliştirilen en yeni değişiklikle geri döndük – AirBrush MOD APK. Kısa sürede birinci derslik bir ekip tarafınca geliştirildi ve tüm Düzenleme, Kamera ve tasarım araçlarını herhangi bir doğrulama engeli olmadan ücretsiz bir şekilde sunmanızı sağlar.

Ek olarak AirBrush MOD APK, size kesintisiz bir düzenleme ortamı sunmak için %100 reklamsız bir uygulama arayüzü de ihtiva eder. AirBrush MOD APK’yı derhal indirin ve parasız ilerlemeyi anında elde edin!

AirBrush MOD APK

Tüm premium resmi araçlarla dolu değişim

AirBrush temelde Free+Pro, iki değişik yüzlü uygulama arayüzü sunan bir freemium aracıdır. Parasız, tüm kolay efektler, filtreler ve birincil araçlarla beraber varsayılan abonelik planıdır, oysa Premium plan size AirBrush haricinde hiçbir yerde elde edemeyeceğiniz oldukca sayıda muhteşem vasıta sunar.

Yüzlerce dolar ödemek yerine AirBrush MOD APK’yı indirin ve AirBrush’ın tüm premium araçlarının ve kaynak kitaplığının keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarın. 1000’den fazla yığın kitaplığı, sanat içerikli rötuş özellikleri, Daha ince ve tekrardan şekillendiricinin sınırsız kullanımı, Gerçek Zamanlı Düzenleme Teknolojisi, Naturel ve Parlak Filtreler ve sizden tek bir kuruş ödemeden daha birçok premium eklenti ihtiva eder. AirBrush MOD APK’yı indirin ve en keyifli Fotoğraf Düzenleme yolculuğuna başlayın!

AirBrush APK Güncel Sürüm

AirBrush Android ve iOS uygulamaları Hindistan Hükümeti ve öteki çeşitli ülkeler tarafınca engellenir ve bu uygulamayı direkt Google Play Store’dan indiremezsiniz. Sadece AirBrush MOD APK, Google Play Doğrulama ve Konum Değiştirici komut dosyasından oluşur. Hindistan ve ABD benzer biçimde tüm kısıtlı bölgelerde yaşarken AirBrush’ı kurmanıza ve tüm kusursuz ayarlarını kullanmanıza destek olacaktır.

Tek bir dolar harcamadan reklamsız tasarım

AirBrush MOD APK’sını indirin ve resmi AirBrush’ın tüm Çevrimiçi ve Çevrimdışı düzenleme ve Makyaj araçlarında %100 reklamsız uygulama arayüzünün tadını çıkarın. Tonlarca çevrimiçi reklam ve kesinti içeren resmi uygulamalar benzer biçimde değil. Artık bir düzey yükseldiniz ve tüm inanılmaz tasarım şeylerini tek bir kesinti olmadan deneyimleyebilirsiniz!

AirBrush MOD APK

Düzenlenen tüm görüntülerinizi FHD 1080p kalitesinde dışa aktarın

Fotoğrafları tasarlarken yada düzenlerken oldukca sayıda trafiği etkileyen en mühim unsur kalitedir. Yaratıcılık gerçek bir ihtiyaçtır, sadece kalite de en mühim şeydir! Bunu göz önünde bulundurarak, AirBrush MOD APK, yarattığınız tüm şaheserlere FHD 1080p ihracat ödeneği sağlıyor.

Kısaca bir toplumsal medya fenomeniyseniz yada Instagram ve Feysbuk benzer biçimde platformlarda sık sık yaratı yüklüyorsanız, AirBrush MOD APK’yı indirin ve gerçekçi kalitede görüntüleri gelişmiş efektlerle dışa aktarın!

Nihai Karar

Kir ve Sivilce Giderici, Tekrardan Şekillendirici ve birçok etkili efekt benzer biçimde istediğiniz tüm araçları içeren gelişmiş Fotoğraf Düzenleme uygulamasından daha keyifli ne olabilir? AirBrush MOD APK, tüm bu mükemmel araçları ve büyük bir kaynak kitaplığını bir araya getiren aşağıdaki indirme bağlantısında listelenmiştir. Herhangi bir ANDroid sürümünü çalıştıran herhangi bir Android akıllı telefona yükleyebilirsiniz! Beklemeyi bırak, Tasarlamaya Başla!


Artık indirmeye hazırsınız AirBrush ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir