Love Fantasy
Love Fantasy

Love Fantasy APK v2.5.0 (Sınırsız Para/Elmas) indir 2024

Are you a fashion makeover junkie who loves juicy scandals and dramatic romance stories?👒👓👗👙👛👠 Play Love Fantasy: Match & Stories, a match-3 puzzle game with a romantic twist! Don't miss out, there's a lot of tea to spill

Android Android Bulmaca
5 ( 756 puan )
Fiyat: $0
İsim Love Fantasy
Yayıncı Long-WINd
Tür Bulmaca
Boyut 400MB
Son Sürüm 2.2.5
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Love Fantasy is the most famous version in the Love Fantasy series of publisher Long-WINd
Mod Version 2.2.5
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Love Fantasy APK indir

Kıyafetlerin maliyetini ve mükemmel bir şekilde seçildiğinde masaya ne gibi değişiklikler getirebileceğini her zaman hissettik. Basitçe giydiğiniz kıyafetler, insanlar sizi fark edip size ilgi duydukça bazen çevrenizdeki ortamı değiştirir. Bu, hiç kimsenin aptal görünümlü bir insanla konuşmayı sevmediği için, dünyaya bakışınızın karizmanızı ve etkileşiminizi belirlediğini inkar edemeyeceği nihai gerçektir.

Aşk Fantezi MOD APK

Love Fantasy hileli mod apk tamamen bu anlamda ilgili, diyebileceğiniz tüm yaşam tarzının moda türü ile ilgili, simülasyonu burada aynı unsurlarla seçeneklerle çevrili ve seçiminize göre aynı gerçek görünüm türünü temsil ediyor. . Oyunda, dünyanın istediği gerçek moda terimlerini, beklentilerin gerçekçi olasılıklarıyla sizi içine alacak şekilde öğreneceksiniz.

Hikayede tasvir etmeniz gereken bir karakter seçeceksiniz; hikayelerin geniş bir mevcudiyeti vardır. Aldatma, ilişkiler, evlilik dışı ilişkiler, evlilik öncesi ilişkiler, başkalarıyla ilişkiler gibi tüm aşk niş türlerinde ve birinci kişinin bakış açısıyla deneyimlemeniz için diğer birçok formda oynamanız. Hikayede, karakterinize dalın ve olayı tepkisel bir şekilde yaşayın.

Hikayeleri seçtikten sonra, seçtiğiniz adamı çizginin gösterdiği hikaye modundan çıkarmak için kendinizi çekici hale getirmeniz gerekecek. Böylece, bulmaca türündeki mini oyunları, doğru bir şekilde çözdükten sonra para veya hediyelerle ödüllendirileceğiniz üçlü eşleştirmede oynayacaksınız. Karakterinizin görünümünü tasarlamak için hediyeler ve mağazadan ürün satın almak için para, karakterinizi yaratır çünkü oyun bu anlamda döner ve daha sonra aşk fantezilerinizi deneyimleyin.

Love Fantasy APK Son Sürüm

Love Fantasy mod apk, heyecan verici bir deneyim için gelişmiş öğelerin oyununu indirip keyfini çıkarabilmeniz için web sitesinde sunulan orijinal oyunun değiştirilmiş bir çeşididir. Bu mod versiyonunda araçların, becerilerin ve karakterin seviyesini ve potansiyelini yükseltmek için kullanabileceğiniz sınırsız para, sınırsız madeni para, sınırsız altın alacaksınız. Tüm ekipmanları ücretsiz olarak satın almanız için ücretsiz alışveriş de sağlanır.

Moda aksesuarları bakış açılarınızdan keşfetmeniz için tüm premium özelliklerin ve VIP hikayelerinin kilidi açıldı. Mod sürümü, tüm reklamların engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklamsız bir politikayla entegre edilmiştir. Köklendirme gerekmez, entegre antiban ve antivirüs özellikleri, gecikme olmaması ve tüm hataların düzeltilmesi, sürümü cihazınızda bir yer bulmak için çok güvenli hale getirir.
Özellikler

Hikayeyi duygularla tasvir etmek

Love Fantasy mod apk oyun hikayeleri canlıdır ve modada birden fazla duyu içerir. Burada mevcut bakış açıları ile heyecanları yaşayabileceğiniz hile ve diğer yanlış dönüşlerin mantıklı aşk hikayelerini yaşayacaksınız.

Hikaye, seçiminize katılabileceğiniz karakter etrafında döner. Hikaye, çok daha yoğun duygusal bağlantıyı tasvir ettikleri için kilidini açmanız gereken VIP hikayelerini sunan geniş kütüphanede çoktur.

Love Fantasy APK Sınırsız Para

Love Fantasy hileli mod apk’da önce karakterinizi seçmelisiniz; Tercih ettiğiniz duygunun görünümü ve sonucu çok geniş bir yelpazede mevcuttur.

Bu nedenle, içsel doğanızı betimleyen mevcut seçeneklerden akıllıca seçim yapın. Ayrıca oyunda sunulan mini oyunları oynayarak biraz para kazandıktan sonra daha iyi bir karakterin kilidini açabilirsiniz.

Love Fantasy APK Sınırsız Elmas

Görünümün en iyisine göre seçebileceğiniz binlerce öğenin bulunduğu moda anlayışınıza yoğun bir şekilde odaklanmalısınız. Karakterinizi en çekici ve etkileyici kılmak ana oyundur.

Karşı cinsi aşka çekmek için kendinizi birçok aksesuarla donatarak modaya uyum sağlamaya odaklanın. Hiçbir şeyin gerçekçi kapsama ve daha iyi kıyafetlerin sonucuyla uyuşmayacağını biliyoruz, bu nedenle oyun, modaya odaklanmanızı sağlıyor.

Love Fantasy APK Para Hilesi

Love Fantasy mod apk, kullanıcılara, herhangi bir hikayeye dalarken onu daha çekici hale getirmek için satın alabileceğiniz ve karaktere uygulayabileceğiniz binlerce o aksesuardan oluşan devasa bir seçenek sunuyor.

Aldatma hikayeleri en iyisidir çünkü aldatıldıktan sonra tüm bakış açınızı değiştirdiğinizde, ortaklar sizi neden terk ettikleri konusunda suçluluk duyarlar. Bu yüzden aksesuarları keşfedin ve bunları karaktere uygulayın.

Love Fantasy APK Elmas Hilesi

Love Fantasy hileli mod apk, kullanıcılara, doğru şekilde eşleştirmeniz ve hediyeler veya para formlarında heyecan verici ödüller kazanmanız gereken üç maçın bulmaca kategorisinde birçok mini oyun sunuyor.

Aksesuarların kilidini açmak için parayı kullanın ve hikayenin egemenliğini kurmayı daha çekici hale getirmek için bunları karaktere uygulayın. Klasik varyantın oyununun tadını çıkarmak için bulmacaları çözün.

Aşk Fantezi MOD APK

Love Fantasy APK Hile

Love Fantasy mod apk, kullanıcılara oyun içinde keşfedilecek en inanılmaz moda anlayışını sunuyor.

Modanın iç doğasını keşfetmek için trendleri takip etmeli ve birçok aksesuar kullanmalısınız. Yeni güncellemeler, momo moda ekipmanını deneyimlemeniz için her zaman daha fazla aksesuar içerir.

Çözüm

Karakterinizin moda anlayışına odaklanmanız ve onu çeşitli kullanılabilirliklerle tasarlamanız gereken görünümü çevreleyen en kritik ve heyecan verici aşk, romantizm ve drama hikayelerinin keyfini çıkarmak için Love Fantasy mod apk’yı indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Love Fantasy ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir