Football Manager 2022 Mobile
Football Manager 2022 Mobile

Football Manager 2024 Mobile APK (Tam Sürüm Ücretsiz) indir 2024

Football Manager 2022 Mobile APKFootball Manager 2022 Mobile APK v13.3.2 İndir – FM 22 APK , Sega  tarafından geliştirilen bir android futbol menajerlik oyunudur. Menajerlik oyunları arasında açık ara en iyi seridir.En iyi menajerlik oyunuYine her yı

Android Android Oyun
4 ( 850 puan )
Fiyat: $0
İsim Football Manager 2022 Mobile
Yayıncı SEGA
Tür Oyun
Boyut 792MB
Son Sürüm 13.3.2
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
Football Manager 2022 Mobile is the most famous version in the Football Manager 2022 Mobile series of publisher
Mod Version 13.3.2

Football Manager 2022 Mobile APK

Football Manager 2022 Mobile APK v13.3.2 İndir – FM 22 APK , Sega  tarafından geliştirilen bir android futbol menajerlik oyunudur. Menajerlik oyunları arasında açık ara en iyi seridir.

Sheffield_20United__20Overview 3

En iyi menajerlik oyunu

Yine her yıl olduğu gibi bu yıl da benzer bir şekilde çıkacak olan oyunda 25 futbol ülkesinden 60’tan fazla ligi içeriğinde bulunduruyor. Scouting yaparak dünya çapındaki genç yetenekleri ve önemli oyuncuları kulübünüze alabileceksiniz. Kiralık veya bonservisini alarak sözleşme imzalayabileceksiniz. En önemli nokta ise yeni genç yeteneklerin hiçbir oyunda olmadığı kadar gerçekçi olarak sunulduğuna şahit olacaksınız. PC sürümünde beta incelemelerine baktım. Oldukça güzel gelişmeler bizleri bekliyor.

Newgen_20Faces_20 _20TU

FM 22 Mobile Yenilikler

Football Manager 2022 Mobile APK giriş ekranı tamamen FM 21 ile aynı gibi gözüküyor. Fakat bu kez ara yüzde keskinliklerden kurtulmuş, daha akıcı ve özellikle pembe renk tonları kullanılmış. Çok büyük farklar olduğunu söyleyemeyeceğim fakat kullanım kolaylığı açısından daha mobilize bir ara yüzle karşılacağız. Teknik heyet ile olan toplantılara ufak çaplı değişiklikler mevcut. Daha iyi öneriler sunulduğu dikkatimi çekti sadece. Özetle bazı özel durumları kolaylaştırmışlar gibi duruyor. Örneğin; Sözleşmeler daha kolay ayarlanabiliyor eskiye nazaran. Artık FM 21’deki gibi sabit bir piyasa değeri ortalama değeri bulunmuyor. En düşük ve en yüksek ortalama değerleri çıkıyor karşımıza. Yeni stoper mevkisi geldi oyuna. Kenar stoperi olarak çıkacak karşınıza ve her formasyonda kullanılmayacak.

Logo, Forma, Oyuncu Yüz Paketleri

Evet arkadaşlar, her yıl olduğu gibi bu sene de oyun için ekstra dediğimiz; logo, forma ve yüz paketleri ayrı linkler halinde sunacağım. Bunların dışında, oyunun kırık sürümünde orijinal oyuncu isimleri olmayacağı için yine FM 22 Save adı altında paylaşımlarımız olacak. Tüm takımların save dosyalarını güncel bir şekilde sunmaya devam edeceğim.

FM 22 Kurulum:

 1. Gerçek isimli save dosyasını kullanabilmek için önce normal kariyerinizi oluşturun. Soldan ayarlar kısmından oyunu kaydet kısmında 2. kayıt slotuna kaydedin.
 2. Cihaz ana dizininde bulunan “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.fms dosyasını çıkartın.
 3. Daha önceden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (silinmesini istemiyorsanız yedekleyin)
 4. Son olarak oyuna girdiğinizde Kayıtlı Oyunu Aç kısmından, kariyeri açabilirsiniz.

FM 22 Logo Paketi Kurulum:

 1. İndirdiğiniz zip dosyasının içindeki graphics klasörünü doğrudan cihaz ana dizininde bulunan “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal” klasörünün içine çıkartın.
 2. Oyunun ana menüsünde “Ayarlar” bölümüne girip “Görüntüle” butonuna basın.
 3. Sağda açılan menüde “Kullanıcı Arayüzü” kısmını açın.
 4. En aşağıda bulunan “Temayı Yeniden Yükle” butonuna basın. İşlem tamamdır.
 5. Ayrıca “Takım ve Müsabaka Fix” dosyasını indirip zip içindeki Documents klasörünü ana dizine atın.
 6. Temayı yeniden yükleme işlemi yaptıktan sonra android cihazınızı yeniden başlatın.
 7. Ayrıca oyuna depolama izni verdiğinizden emin olun.
 8. Bu sayede tüm müsabaka ve takım isimleri lisanslı hale gelecektir.


Artık indirmeye hazırsınız Football Manager 2022 Mobile ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir