Storyngton Hall
Storyngton Hall

Storyngton Hall APK v57.2.0 (Sınırsız Yıldız) indir 2024

Storyngton Hall APK indirGreen ailesinin Recency malikanesinde yeni bir hayata kavuşmasına yardım edin. Storyngton Hall, eski evi yenilemek için eğlenceli üyelerle seyahat etmeniz için bir oyundur. Gittiğiniz yer muhteşem güzellikte bir yer değil. O

Android Android Bulmaca
5 ( 224 puan )
Fiyat: $0
İsim Storyngton Hall
Yayıncı BIT.GAMES
Tür Bulmaca
Boyut 190MB
Son Sürüm 57.2.0
MOD Sınırsız Yıldız
Orjinal Google Play
Storyngton Hall is the most famous version in the Storyngton Hall series of publisher BIT.GAMES
Mod Version 57.2.0
Content Rating PEGI 3

Storyngton Hall APK indir

Green ailesinin Recency malikanesinde yeni bir hayata kavuşmasına yardım edin. Storyngton Hall, eski evi yenilemek için eğlenceli üyelerle seyahat etmeniz için bir oyundur. Gittiğiniz yer muhteşem güzellikte bir yer değil. O aslında geçmişe ait, bu evi tekrar hayata döndürmeniz gerekiyor. Green ailesinin beklediği şey, yeni bir yerde barış içinde yaşayabilmekti. Ancak Storynington Salonu’nda yapacak çok işleri var, zorlukları olabildiğince çabuk tamamlamalarına yardımcı olun. Oyuncu, konağın orijinal halini geri yüklemek için birçok şey yapmalıdır. Fikrinize göre yeni bir villa oluşturma seçeneği.

Diğer birçok aile gibi, Storynington Salonu da sizi günlük yaşamla meşgul ediyor. Jane’in annesi her zaman gerçek aşkını bulma konusunda endişeliydi. Bu dileği gerçekleştirmek için kasabanın konuşmacısı olmak istedi. Ama şimdi yapılması gereken, Green ailesinin yaşayabilmesi için evi değiştirmek. Birkaç şeyin değiştirilmesi ve onarılması gerekecek. Harika bir fikir hazırlayın ve adım adım evinize uygulayın.

Storynington Salonu modu

Storyngton Hall APK MOD

Büyük bir iş yüküyle planlar yapın. Storynington Salonu’ndaki villa, bir kral için standarttır. Geniş alan, birçok oda ve sayısız eşya ciddi şekilde bozulmuştu. Kısa sürede değil, iyileştirebilir ve mükemmelleştirebilirsiniz. Green ailesinin sizden gerçekten yardım alması gerekiyor, bu nedenle oyuncuların belirli bir stratejisi olması gerekiyor. Ev için yeni ama aynı zamanda insanları çok fazla zaman almıyor. Villa için yeni bir imaj yaratmak birçok insanı şaşırtıyor. Elbette baştan sona bir değişime tanık olan sizsiniz, bu yüzden bu kasabadaki herkes kadar iyi olmayacaksınız.

Storynington Hall mod indir

Storyngton Hall APK Son Sürüm

Oyunda iş yapmak için, istediğinizi yapmakta özgür olamazsınız. Oyuncuların evi kademeli olarak yenilemek için Match-3 oyunundaki zorlukları tamamlamaları gerekiyor. Oyunun zorluğu sizin yapmak istediğiniz şeyle eşdeğer. Ev düzeninde tam bir değişiklik yapmak önemli bir adım mı? Ya da sadece çöpleri süpürmek, yerdeki dağınık eşyaları küçültmek. Storyton Hall, yaratıcı düşünme mini oyunuyla ev tadilatı oyununa katılmanıza izin verir.

Storynington Salonu şık apk

Storyngton Hall APK Hile

Estetik gözünüzle evi yenileyin. Tasarım becerileri her oyun ekranıyla geliştirilir. Lütfen içini ve dışını istediğiniz gibi dekore edin. Gerekli öğeleri herhangi bir tarzda düzenleyin. Sadelik veya modernlik sizin gücünüzdür. İleride çok fazla değişiklik yapmak istemiyorsanız minimal tasarımları tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Storynington Hall, size Green ailesinin rüyasını gerçekleştirme görevini veriyor. Jane’in aşk hikayesinde yeni bir tasarıma ve mutlu bir sonla güzel bir ev.

Storyngton Hall APK Sınırsız Yıldız

Sadece ev geliştirme değil, aynı zamanda daha fazla yeni alanın kilidini de açabilirsiniz. İsterseniz birkaç oda daha ekleyin ve tabii ki istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Bu, yaratıcılığı daha da artırmaya yardımcı olur. Maç 3 oyununun avantajlarının yanı sıra, oyuncular ayrıca birçok yeni bilgi öğreniyor. Uzun bir süre sonra, kompozisyon veya manzara tamamen farklı bir stile dönüştürülebilir. Çabalarınızın sonucu ne olacak, Storynington Hall’un değerlendirmesine izin verin.

Storynington Salonu mod android

Storynington Hall, oyuncuların ilginç bir tasarım projesine katılmalarını sağlar. Harika fikirlerle evinizi yaratıcılıkla canlandırın. Birçok kişi için bu konak artık kullanılamaz hale gelebilir veya onu çöpe atabilir. Ancak Storynington Hall oyuncuları için yeteneğini gösterme fırsatı. Her şey değişebilir ve Green ailesinin üyelerinin iyi yaşaması için. Evinizi olumlu olduğunu düşündüğünüz bir şekilde yenilemek için Storyngton Hall modunu indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Storyngton Hall ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaBIT.GAMES

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir