Hunter Assassin 2
Hunter Assassin 2

Hunter Assassin 2 APK 1.074.02 (Sınırsız para) indir 2024

Hunter Assassin 2 APK indirSuikastçılar, tıpkı filmlerdeki gibi her zaman son derece verimli ve hızlı çalışırlar. Hunter Assassin 2 oynarsanız, sonunda böyle profesyonel bir suikastçı olabilirsiniz. Üstlerinizden zor ve tehlikeli görevler alın. Gerek

Android Android Aksiyon
4 ( 869 puan )
Fiyat: $0
İsim Hunter Assassin 2
Yayıncı Ruby Game Studio
Tür Aksiyon
Boyut 110MB
Son Sürüm 1.074.02
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Hunter Assassin 2 is the most famous version in the Hunter Assassin 2 series of publisher Ruby Game Studio
Mod Version 1.074.02
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Hunter Assassin 2 APK indir

Suikastçılar, tıpkı filmlerdeki gibi her zaman son derece verimli ve hızlı çalışırlar. Hunter Assassin 2 oynarsanız, sonunda böyle profesyonel bir suikastçı olabilirsiniz. Üstlerinizden zor ve tehlikeli görevler alın. Gerekli tüm hedefleri beceri ve çeviklikle yok edin. Hayal ettiğiniz muazzam miktarda parayı almak için hepsini tamamlayın. Hayatı bir aksiyon filmi gibi yaşayın.

Aksiyon tarzı bir oyun olan Hunter Assassin 2, maçlarda son derece hızlı ilerliyor. Çok güzel animasyonlar olmasa da oyun mekanikleri oldukça ilgi çekici. Boş zamanlarında eğlence bulmak isteyenler için uygundur. Heyecan verici aksiyon sahneleriyle savaşma arzunuzu tatmin etmek istiyorsunuz. Çok fazla öğrenmeden tüm hareketlerde hızla ustalaşın. Yolunuzu kullanmanız için çok sayıda güçlü silah sizi bekliyor.

Avcı Suikastçı 2 modu

Hunter Assassin 2 APK MOD

Bu oyuna gelirken, kazanmak için karmaşık ve karmaşık operasyonlara ihtiyacınız yok. Tek gereken, herkesin yapabileceği birkaç basit eylem. Maçların haritası, etrafında engeller bulunan bir labirent şeklinde düzenlenmiştir. İçinde bulunduğunuz yollarda rastgele hareket eden düşmanlar olacak. Görüşlerine düşmemek için gizlice hareket edebilirsiniz. Sonra aniden hedefi bitirmek için arkadan saldırdı. Sonuçta, yok edilirsiniz ve kararlaştırılan yere ulaşırsanız kazanırsınız. Bu, zor durumlarda çevik olmanızı gerektirir.

Hunter Assassin 2 mod ücretsiz

Hunter Assassin 2 APK Para Hilesi

Kendinizi tanımanız ve otomatik olarak seviye atlamanız için verilen bir dizi seviye olacaktır. Her grup labirentin düzenini ve karakterin hareket yönünü değiştirecektir. Bu yüzden uyum sağlamalı ve mantıklı acil stratejiler bulmalısınız. Refleksler sizi beklenmedik durumlardan kurtarabilir. İnisiyatifi yeniden kazanmaya yardımcı olun ve temel düşman tesislerini hızla delin. Daha iyi saklanmak için çevredeki avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Düşmanların peşinden koşmamak için sıradan şeyler kılığına girin. Ne kadar çok oynarsanız, hamlelerde o kadar ustalaşacak ve daha etkili bir şekilde savaşacaksınız.

Vur ve topla

Hunter Assassin 2, diğer oyunlarda nadiren bulunan mükemmel bir mekaniğe sahip. Yani düşman her yok edildiğinde çok sayıda değerli elmas düşecek. Ne kadar çok elmas biriktirirseniz, zengin olmak için o kadar çok fırsatınız olur. Oradan kendinize yeni, daha güçlü ekipman satın alabilirsiniz. Daha sonra ciddi veya çok yüksek zorluklarla seviyeleri kolayca geçmek için avantajları yükseltin. Çok açgözlü olmayın ve kendinizi tehlikeye atmayın. Sakin kalmak ve en iyi hareket tarzını bulmak yine de ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır. İster silah ister bıçak olsun, hayatta kalma kabiliyetini artırmak için mükemmel bir şey olacak.

Avcı Suikastçı 2 hileli mod apk

Hunter Assassin 2 APK Hile

Dövüş yönteminizi değiştirmek isterseniz de birçok etkili seçeneğiniz olacaktır. Bunlar örgütün cephaneliğinde bulunan standart silahlardı. Tabancalar, hafif makineli tüfekler, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve makineli tüfekler gibi sıklıkla gördüğünüz yaygın türlere ayrılırlar. Dövüş tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir silahı seçebilirsiniz. Silahın hasarını önemli ölçüde artırmak için yükseltin. Düzgün ve basit bir vuruşla rakibinizi kolayca yere indirin. Sessiz bir kötü adama ve teröristlere duyulan korkuya layık.

Avcı Suikastçı 2 mod android

Hunter Assassin 2 APK Son Sürüm

Çoğu zaman zor durumlara düşmeniz gerekecek ve çıkamayacaksınız. Lütfen karargaha haber verir ve kolaylık sağlamak için yardım ister misiniz? Roketleri, içindeki her şeyi havaya uçurmak için belirlenen yerlere talep edebilirsiniz. Üzerine basıldığında onları yok etmek için her yere tuzaklar ve bombalar yerleştirin. Belirli bir mesafedeki her şeyi ezmek için bir tank çağırır. Dövüş becerilerini kullanmanın yanı sıra, akıllı taktiklere de sahip olmanız gerekir. Hem enerji tasarrufu sağlar hem de oyun ekranını hızlıca tamamlayabilir. Yaratıcılık, her şeyi fethetmek için en güçlü silahtır.

Hunter Assassin 2 modunu indirin ve anında en iyi hükümet suikastçısı olacaksınız. Görevleri tamamlamaya hazır olun ve koleksiyonunuza eklemek için kendinize iyi silahlar kazanın.


Artık indirmeye hazırsınız Hunter Assassin 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir