Real Steel World Robot Boxing
Real Steel World Robot Boxing

Real Steel World Robot Boxing APK v66.66.144 (Sınırsız Para) indir 2024

Real Steel World Robot Boxing APKReal Steel World Robot Boxing, oyuncuların boksa dönüşmesi için bir spor oyunudur. Oyuncular, bacakların, kafanın ve yüzün hareketi ile birlikte el saldırılarına karşı yarışırlar. Sıradan bir atlet değil, gerçek bir d

Android Android Aksiyon
4 ( 835 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Steel World Robot Boxing
Yayıncı Reliance Big Entertainment
Tür Aksiyon
Boyut 611MB
Son Sürüm 66.66.144
MOD Sınırsız para/VIP 10
Orjinal Google Play
Real Steel World Robot Boxing is the most famous version in the Real Steel World Robot Boxing series of publisher
Mod Version 66.66.144

Real Steel World Robot Boxing APK

Real Steel World Robot Boxing, oyuncuların boksa dönüşmesi için bir spor oyunudur. Oyuncular, bacakların, kafanın ve yüzün hareketi ile birlikte el saldırılarına karşı yarışırlar. Sıradan bir atlet değil, gerçek bir dövüşçü gibi yarışacaksınız. Dünyadaki büyük kongrede yarışan robot boksörlere dönüşün. En iyinizi oynamak için güçlü yönlerinizi kullanın. Hareket etmek, kontra atak yapmak ve rakiplerden kaçınmak her maçta yapılması gereken şeylerdir.

size gerçek hayattaki gibi oyun deneyimini yaşatacak. Her zaman rakipten karşı saldırıya hazır proaktif bir duruşta. Dövüş sanatları deneyimine başlayalım ve mücadeleyi tamamlayalım.

Gerçek Çelik Dünyası Robot Boks modu

Real Steel World Robot Boks modunu indirin – Güçlü boksör

Çekici ve kullanımı kolay oyun modu Real Steel World Robot Boxing, Google Play’de milyonlarca indirmeye ulaştı. Bu, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için bu oyunun başarısını kanıtladı. Real SteelWorld Robot Boxing, gerçek bir spor salonu gibi en iyi boks maçınızı denemenize izin verecek. Konu, oyuncuların iyi bir dövüş tekniğine sahip olmasını gerektiriyor. Rakibin zayıf noktasını nasıl bulacağınızı ve doğru hedefe nasıl saldıracağınızı bilin. Güçlü yönlerinizi kullanın ve rakibinizi hızla yenin. Real Steel World Robot Boks size kaçıramayacağınız birçok harika deneyim yaşatacak.

Real Steel World Robot Boks modu indir

savaş robotu

Oyun, 9 fit boyunda ve yaklaşık 2.000 pound ağırlığında 58 robottan oluşuyor. Oyun, oyuncu ile şiddetli bir savaş açacak. Zeus, Atom, Noisy boy ve Twin Cities gibi tanıdık robotlarla savaşın ve tanışın. Ve Touchdown, Blockbuster, Biowar, HollowJack gibi birçok yeni robot ortaya çıktı. Farklı karakterlerle her dövüş size kendi dövüş stilini getirecek. Her karakterin dövüş stilini kavramanız ve sıkı bir şekilde savaşmanız gerekiyor. Ayrıca robotunuzu daha güçlü olması için renklendirebilir ve geliştirebilirsiniz. Renkler ve 3D görüntüler ve yumruk hareketi heyecan verici bir rekabet yaratıyor. Sadece profesyonel dövüş robotu değil, aynı zamanda en şık boksör.

Gerçek Çelik Dünyası Robot Boks hileli apk

rekabet modu

Real Steel World Robot Boxing’de oyuncuların deneyimleyebileceği birçok oyun modu var. Kariyer moduna gelince, karakterinizi en iyi boks salonuna dönüştüreceksiniz. Ayrıca Multiplayer modu ile arkadaşlarınız ve akrabalarınızla rekabet edebilirsiniz. Çok oyunculu mod, oyuncuların yeteneklerini göstermek için burada diğer oyunculara meydan okumasına izin verir. Tamamlamanız için birçok zorluk içeren birçok farklı oyun modu. Dünyadaki tüm rakiplere karşı yarışan profesyonel bir boksör ol.

Gerçek Çelik Dünyası Robot Boks modu android

Savaş görevi

Oyuncu, karaktere dokunarak rakibe hareket etmek için robotu kontrol eder. Rakibin saldırısını engellemek için elinizi kullanın. Saldırılardan kaçarak saldırılara karşı savaşın, rakibinize saldırmak için vücudunuzu hareket ettirin. Real Steel World Robot Boxing ayrıca oynarken ne yapmanız gerektiği konusunda size önerilerde bulunuyor. Saldırdığınızda nasıl hareket ettiğinizi ve hareket ettiğinizi gösterin, ancak iyi bir oyun oluşturmak için becerileri nasıl birleştireceğinizi de bilmeniz gerekir. Rakibine doğru ilerlemek için enerjini kullan ve onları yok etmekten çekinme. Harika bir performans sergiliyor ve seviyesini ortaya koyuyor. Kazanan kişi, rakibi yenen ve ona para ödülünü getiren kişidir. Zafer getirmek için yetenek ve çeviklikle savaşın.

Real Steel World Robot Boks modu bedava

Dünyadaki birçok rakiple yarışan profesyonel bir boksör ol. Real Steel World Robot Boks, arenada boks hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Dövüşmeye odaklanın ve yeteneğinizi rakibinize gösterin. Onları alt etmek için tüm gücünüzü ve saldırı tekniklerinizi kullanın. Oyun, dövüşürken size çok fazla eğlence verecektir. Dünyanın en iyi boks dövüşçüleriyle rekabet etmek için Real Steel World Robot Boks modunu indirin.


Şimdi indir (611MB)

Artık indirmeye hazırsınız Real Steel World Robot Boxing ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir