MusicLine
MusicLine

MusicLine APK v8.14.13 (Premium Kilitsiz) indir 2022

MusicLine APK indirÜç dakika içinde bir müzik parçası yaratmak mümkün ve bu kesinlikle musicLine ile mümkün. Genellikle, beste yapmak birçok insan için oldukça karmaşık görünmektedir. Gerçek öyle değil. Zor olduğu doğru ama imkansız değil. Sadece bir

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 628 puan )
Fiyat: $0
İsim MusicLine
Yayıncı CreateApps
Tür Müzik ve Ses
Boyut 49MB
Son Sürüm 8.14.3
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
MusicLine is the most famous version in the MusicLine series of publisher CreateApps
Mod Version 8.14.3
Content Rating PEGI 3

MusicLine APK indir

Üç dakika içinde bir müzik parçası yaratmak mümkün ve bu kesinlikle musicLine ile mümkün. Genellikle, beste yapmak birçok insan için oldukça karmaşık görünmektedir. Gerçek öyle değil. Zor olduğu doğru ama imkansız değil. Sadece birkaç temel işlemle bile basit bir müzik parçası oluşturabilirsiniz. Bunu uzun vadede desteklemek için musicLine’a ihtiyacınız olacak. Bu uygulama, amatör bir müzisyen olmak için hiçbir becerisi olmayan bir kişiyi sentezler ve eğitir. Mevcut araçlarla, göreviniz bunları birleştirmek. Yıldızlar benzersiz melodiler yaratır ve gerçek müzik olarak kabul edilir.

Bunun için bir müzik aletine ihtiyacımız var. musicLine, 100’den fazla farklı gerçek müzik aleti sunar. 100 müzik aletinin bir kişinin kullanması için çok büyük bir sayı olduğunu görebilirsiniz. Elbette hepsini birden kullanamazsınız. Sevdiğiniz müzik tarzına bağlı olarak, size uygun birkaç enstrüman seçeceksiniz. musicLine, herkesin yapabileceği müzik yapma sürecini eğitiyor. Çocuklardan yetişkinlere herkes düşünebilir ve deneyimleyebilir.

müzik hattı modu

MusicLine APK MOD

musicLine’daki ses sisteminin yapısı, yukarıdan aşağıya doğru düzenlenmiş harflerden oluşan bir tablo içerir. Bunlar, temel müzik eğitimi aldıysanız hemen öğreneceğiniz müzik notalarını temsil eden anahtarlardır. Başlatmaya başladığınızda ekran boyunca giden bir çizgi olacaktır. Ana ekrandaki alan, araçları ekleyebileceğiniz yerdir. Farklı araçlardan geçerken farklı melodiler yaratacaktır. Bu mekanizma yaygındır ve birçok müzik uygulamasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda birçok alışılmışın dışında çalışmanın da başlangıcıydı. Gerçek müzik aletleriyle değil, müzik uygulamalarıyla yapılırlar.

Piyano, flüt, keman, trompet, davul gibi zaten bildiğiniz birçok enstrüman dahil olmak üzere yüz farklı müzik aleti… Muhtemelen bilmediğiniz birçok farklı ülkeye özgü birçok geleneksel alete. . Ama hepsinin belli bir ahengi var ve ayrı bir ses çıkarıyorlar. Sadece dinleyince hangi enstrüman olduğunu hemen anlıyorsunuz. Şimdi en temel sorun, onları güzel müzikte nasıl birleştireceğimizdir. Kendi başınıza öğrenebilir veya musicLine’dan temel eğitim alabilirsiniz.

musicLine mod apk

MusicLine APK Son Sürüm

Besteleme araçları gerçek hayattan biraz farklı olacak, ancak yine de orijinalin doğal özelliklerini koruyacak. Örneğin, notaların konumunu düzeltmek için parmağınızı kalem olarak kullanacaksınız. Leke aracı, harflerin perdesini değiştirmenin anahtarıdır. Silgi, yanlış not pozisyonlarını silme rolünü oynayacaktır. Ayrıca uzun bir müzik parçasını kopyalamak ve taşımak için bir seçim aracı da bulunmaktadır. Bazen birkaç enstrümanın kullanılması, yalnızca o enstrümanın sahip olduğu ek işlevler sağlayacaktır. Akıllı telefona bir uygulama yüklemekten çok farklıysa, cihazın çalışmasını daha iyi kontrol etmemizin bir yolu.

musicLine mod apk ücretsiz

MusicLine APK Premium

Bilmiyor olabilirsiniz, musicLine’da ayrıca kullanıcıların sohbet edebileceği ve paylaşabileceği bir forum var. Burada diğer kullanıcılarla tanışacaksınız. Gelin bu uygulamada birbirimizi tanıyalım ve müzik besteleme deneyimlerimizi paylaşalım. Ayrıca burada yayınlanan birçok farklı kullanıcının çalışmalarının keyfini çıkarabilirsiniz. Çoğu çok etkileyici ve önemli bir beyin yatırımı var. En basit araçlardan elde edilen tutku ve beceriden kaynaklanır. Gerçek enstrümanlar kadar modern olamasalar bile, yine de birçok değerli beceri biriktireceksiniz. Oradan da etkileyici çalışmalarınızı oluşturabilirsiniz.

musicLine mod ücretsiz

MusicLine APK Kilitsiz

Topluluk, sevdiğimiz şeyleri paylaşmak için önemli bir yerdir. musicLine, arkadaşlarınızla paylaşmanız için paylaşma işlevini de destekler. Müzik besteleri tamamlandığında ses dosyalarına dönüştürülecekler. Diğer platformlarda ve uygulamalarda paylaşmanızı kolaylaştırır. Sosyal ağlar en önemli önceliktir. Sanal enstrümanlardan yaratılan müziği insanlara hissettireceksiniz. Gerçeği kadar canlı olamasa da yeni bir his veriyor. Diyelim ki arkadaşınız da müzikal olarak yetenekli, hatta daha da iyi. Onlardan musicLine’ı indirmelerini ve her iki dünyanın en iyilerini birlikte yaratmalarını isteyin.

müzikLine ücretsiz

Müzik, birçok insanın hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. İhtiyaçlara bağlı olarak, bazı insanlar müziği hissetmek ister, bazıları ise müzik ürünlerini yaratmak ister. Bunu anlamanız için musicLine modunun doğru yer olacağına kesinlikle inanıyorum.


Artık indirmeye hazırsınız MusicLine ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir