Bus Simulator: Ultimate
Bus Simulator: Ultimate

Bus Simulator Ultimate APK v2.0.7 (Para Hilesi/Yakıt) indir 2024

Bus Simulator Ultimate APK 2.0.7 Para HilesiOyun cephaneliğinde, otomobil yarışı oyunlarının kıtlığı yoktur; Otobüsler, kamyonlar ve uçaklar şeklinde bazı sıradışı araçlarda eşleşme bulmanın zor bulunduğunu bildiğinizden, otomobillere ve bisikletlere

Android Android Oyun
4 ( 435 puan )
Fiyat: $0
İsim Bus Simulator: Ultimate
Yayıncı Zuuks Games
Tür Oyun
Boyut 660MB
Son Sürüm v2.0.5
MOD Sınırsız Para/Yakıt
Orjinal Google Play
Bus Simulator: Ultimate is the most famous version in the Bus Simulator: Ultimate series of publisher Zuuks Games
Mod Version v2.0.5
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Bus Simulator Ultimate APK 2.0.7 Para Hilesi

Oyun cephaneliğinde, otomobil yarışı oyunlarının kıtlığı yoktur; Otobüsler, kamyonlar ve uçaklar şeklinde bazı sıradışı araçlarda eşleşme bulmanın zor bulunduğunu bildiğinizden, otomobillere ve bisikletlere dayalı tüm bu tür vasıta oyunları oldukca fazla bol miktarda sunuluyor. Sadece bugün seveceğiniz değişik ve benzersiz bir otomobil ile karşınızdayız: Bus Simulator Ultimate. Bugün, otobüs şeklinde alışılmadık bir oyun temasına dayanan oyunla karşınızdayız, evet, ana vasıta otobüsüne haiz oldukca azca oyun var ve bu oldukca azca sayıda oyun arasından en iyilerinden birini seçtik ve hepiniz için birinci derslik bir oyun.

Otobüs Simülatörü Ultimate MOD APK

Bus Simulator Ultimate, hayatınız süresince karşılaşacağınız bir destandır ve bu oyun telefonunuza bir kez yüklendikten sonrasında, onlarca yıl süresince onu kaldırmanın hiçbir yolu yoktur. Evet, size gerçek gerçeği söyledim. Sürüş simülasyonu oyun cephaneliğindeki en bağımlılık meydana getiren oyunlardan biridir. Zuukus oyun şirketi bu güzel oyunun yaratılmasında mükemmel bir iş çıkardı. Grafiklerden, sesten yada oynanıştan bahsetseniz de, kalitesi ve performansı hiçbir şeyi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Bus Simulator Ultimate’da ABD Birleşik Devletleri, Almanya, Rusya, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan ve oldukca daha fazlası dahil olmak suretiyle değişik ülkelerin tamamen gerçekçi rotaları ve dünya çapındaki destinasyonları en iyi otobüs şoförlerini bekliyor. Oyun bununla birlikte en iyi otobüs şoförü olmak için katıldığınız Multiplayer Ultimate League’dir. Bu otobüs oyununun dünya genelinde 200 milyondan fazla kullanıcı tarafınca oynandığı gerçeğini bilerek bu oyunun çılgınlığını anlayabilirsiniz.

Otobüs Simülatörü Ultimate MOD APK 2.0.7

Bus Simulator Ultimate MOD APK, birçok premium avantajla ücretsiz bir şekilde karşılaşacağınız resmi Bus Simulator Ultimate’ın değiştirilmiş versiyonudur. Bu premium avantajlar içinde sınırsız oranda para, toplam puan, sınırsız yakıt, kilitli olmayan otobüsler ve bu oyunun Mod Apk’sinin tadını çıkarırken sonunda keşfedeceğiniz pek oldukca şey içeriyor. Sizi derhal bu oyunu indirmeye yönlendirecek olan bu mükemmel mod Apk hakkında daha birçok şeyi tartışmak isterim.

Otobüs Simülatörü Ultimate MOD APK

Bu Bus Simulator Ultimate MOD APK hakkında seveceğiniz inanılmaz şey, reklamsız politikasıdır. Evet, birçok oyun ve birçok premium mod Apk, gelir elde etmek için gereksiz görünse de, mod apk geliştiricimiz, kullanıcıları için durdurulamaz bir nihai oyun deneyimine öncelik verdi. Ek olarak, bu oyunu indirmek için herhangi bir virüs hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak şundan dolayı mod Apk’miz her türlü zararı olan şeyle güvenlidir ve kurarken herhangi bir köke gerekseme duymaz.

Bus Simulator Ultimate APK Son Sürüm

13 İnanılmaz Otobüs otobüsü, en iyi sürücülerini bekliyor. Seçtiğiniz otobüse binin ve ABD Birleşik Devletleri, Almanya, Rusya, Türkiye, Fransa, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan ve oldukca daha fazlası dahil olmak suretiyle birçok ilçede herhangi bir yere gidin. Her kent haritasına tam erişiminiz var, bundan dolayı sürüş rotanıza karar verin, müşterinizi seçin ve istedikleri bölgelere bırakın.

Devamlı oldukca dikkatli sürün, bir hata hepimiz tehlikede yaşar, Otobüs şoförleri olarak müşterilerinizin sorumluluğu size aittir. Kimi zaman müşterinizin ihtiyacına nazaran süratli hareket etmeniz gerekecek, zamandan ve paradan tutum etmek için verilen mod Apk’nın kısayol rotasını ve sınırsız yakıt seçeneğini kullanmanız gerekecek. Dalış becerilerinizle müşterinizi memnun etmeyi başarırsanız, bahşişlerde iyi para kazanacaksınız.

Otobüs Simülatörü Ultimate MOD APK

Bus Simulator Ultimate APK Sınırsız Para

Bus Simulator Ultimate MOD APK’nın kullanıcı arayüzünün anlaşılması kolaydır. Başka bir deyişle, her yaştan insan bu oyunu çalıştırmayı süratli bir halde öğrenebilir ve saatlerce ve saatlerce sorunsuz bir halde tadını çıkarabilir. Oyun, trafiği, araziyi ve istediğiniz hedefe ulaşmak için geçen süreyi takip edebileceğiniz güzel bir harita sunuyor. Ek olarak, onarım etmek yada otobüsünüzü onarım etmek için garajı takip edebilirsiniz.

Grafikler klasik; Herhangi bir otobüsü sürerken hepiniz gerçekçi bir his elde edeceksiniz. Yaşam sürücüleri yaşayabilir ve seyahate para göndermeden çeşitli destinasyonların tadını çıkarabilirsiniz. Gezi etme hobiniz var ise, bu Bus Simulator Ultimate MOD APK sizin için bir nimet olacak. İki varış noktası içinde alacağı süreyi, mesafeyi ve yakıtı hesaplayın ve peşinden otobüse binin.

Kullanıcıları bağımlılık meydana getiren oyun

Bu Bus Simulator Ultimate APK v2.0.4 ‘da benzersiz bir oyunla karşılaşacaksınız. Ilkin gideceğiniz yere karar vermeniz, peşinden kestirme rotaları belirlemeniz ve tüm otobüs işinizi yönetecek olan otobüs sürücü şirketinizin sahibini seçmeniz gerekecek. Göreviniz, kursunuzun maksimum biletlerini satmaktır; Ne kadar oldukca bilet satarsanız sektör size gelir.

Otobüs Simülatörü Ultimate MOD APK

Mükemmel bir ofis ve lüks yaşam seçimi otobüs şirketi, işletme sahibi alacaksınız. Otobüs imparatorluğunuzu dünya genelinde genişletin. Yeni insanlarla tanışın, karşılığında onlara otobüsle daha iyi hizmet verirler, otobüsünüzü değerlendirirler ve mükemmel hizmetiniz için size büyük paralar öderler. Bununla beraber, bir sürücü ve bir işletme sahibi olmak suretiyle iki canlı yayının keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir oyundaki deneyiminizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Coşku verici sürüşlerle radyoların tadını çıkarın.
Oyun Bus Simulator Ultimate MOD APK, sürüş esnasında müzik, podcast ve birçok yorum gösterisinin keyfini çıkarabileceğiniz 250’den fazla radyo istasyonu ihtiva eder. Bu hileli mod, oyunun sunmuş olduğu en inanılmaz şeylerden biridir ve devamlı kilometrelerce otomobil kullanırken sizi asla yalnız bırakmayacak. Yolcular tüm deneyimlerini gözden geçirecek, bundan dolayı devamlı otobüsünüzdeki satın alan seçimlerini sağlayın.

Bus Simulator Ultimate APK Sınırsız Yakıt

Resmi bir oyun mağazası oyununda, haftalık para, sınırsız altın, kilitsiz iş ve sıfır reklam afişinin keyfini çıkarmak için aylık 2,99 ABD doları abonelik ödemeniz gerekir. Sadece, kıymetli paranızı bu abonelik için harcamak istemediğinizi ve tüm bu oyun özelliklerinden yararlanmak istediğinizi varsayalım. Bu durumda Bus Simulator Ultimate MOD APK, tek kuruş harcamadan her şeyi ücretsiz bir şekilde alacağınız yer için doğru seçimdir.

Otobüs Simülatörü Ultimate MOD APK

Nihai karar

Bus Simulator Ultimate, kaliteli grafikler, müzik ve sağlam oyun dahil olmak suretiyle tek bir oyunda oldukça fazla çok önemli şey sunan, şimdiye kadar karşılaşacağınız bir simülasyon oyunudur. Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak eğlenebilirsiniz, sadece deneyime nazaran, en üst düzeyde eğlenmek için çevrimiçi çok oyunculu bir moda geçmenizi önereceğim. Gerçek eğlence Bus Simulator Ultimate MOD APK ile adım atar, bu yüzden şimdi indirin ve premium bir seyahat sınıfının tadını çıkarın.


Şimdi indir (660MB)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator: Ultimate ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaZuuks Games

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir