Truck Simulator Ultimate
Truck Simulator Ultimate

Truck Simulator Ultimate APK v1.1.9 (Sınırsız Para/Yakıt) indir 2024

Truck Simulator Ultimate APK indirKamyonlar, dökme malların taşınması için özel araçlardan biridir. Bu yaygın türe daha yakından bakmak için Truck Simulator: Ultimate'a gidin. Dev kamyonların binip sürmenizi beklediği yer burasıdır. Sonsuz yollarda h

Android Android Simülasyon
4 ( 161 puan )
Fiyat: $0
İsim Truck Simulator Ultimate
Yayıncı Zuuks Games
Tür Simülasyon
Boyut 1.1GB
Son Sürüm 1.1.8
MOD Sınırsız Para/Yakıt
Orjinal Google Play
Truck Simulator Ultimate is the most famous version in the Truck Simulator Ultimate series of publisher Zuuks Games
Mod Version 1.1.8
Content Rating PEGI 3

Truck Simulator Ultimate APK indir

Kamyonlar, dökme malların taşınması için özel araçlardan biridir. Bu yaygın türe daha yakından bakmak için Truck Simulator: Ultimate’a gidin. Dev kamyonların binip sürmenizi beklediği yer burasıdır. Sonsuz yollarda heyecan verici maceralara katılın. Daha önce hiç yaşamadığınız şeyleri hissedin. Bu devasa makineleri fethedebilir misin?

Zuuks Games’in bir uygulaması olan Truck Simulator: Ultimate, popüler simülasyon oyun stiline aittir. Hepsi güçlü kamyonlarla temalı. Kullanıcıların bu tür araçların çalışma prensibini daha iyi anlamalarına yardımcı olun. Yaşam becerilerini çeşitlendirin ve daha yeni şeyler deneyimleyin. Gerçeklik ve bütünlük, herkesi çekici hissettirecek şeylerdir. Akıllı cihazınızda istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Kamyon Simülatörü Ultimate modu

Truck Simulator Ultimate APK Hile

Birçok simülasyon uygulamasında, çoğu zaman birçok temelden yoksundur. Ancak Truck Simulator: Ultimate ile asla böyle bir şey olmaz. Oyundaki tüm özellikler, gerçekte ortaya çıkanlara dayanmaktadır. Spesifik olarak, başlangıçta en çok beğendiğiniz kamyonu seçebilecek ve görünümünü zevkinize göre değiştirebileceksiniz. Sonra içeri girebilir ve bir arabanın sahip olduğu her şeye hayran olabilirsiniz. Kameranın görüş açılarını istediğiniz kadar esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Motoru çalıştırmak ve seçtiğiniz yere yolculuğunuza başlamak için talimatları izleyin.

Truck Simulator Ultimate APK Sınırsız Para

Kamyonlar hakkında çok şey biliyorsanız, farklı markalardan yüzlerce araç olduğunu bileceksiniz. Ancak Avrupa ve Amerika’dan hangi arabaların en iyi ve en kaliteli olacağı. Bu nedenle, kamyonun stilleri ve renkleri arasında seçim yapmakta özgür olacaksınız. Mavi, kırmızı, turuncu veya sarı ya da her neyse yapın. Kullandığınız tüm arabalar neredeyse birebir ünlü markalardan modellenmiştir. Her tip, benzersiz kokpit tasarımına ve düzenine sahip olacaktır. Kontrol edebileceğiniz 32’den fazla farklı araç var.

Truck Simulator Ultimate mod ücretsiz

Truck Simulator Ultimate APK Yakıt Hilesi

Simülasyon oyunlarında esas olan şey getirebilecekleri gerçekçiliktir. Sadece kamyonlarla değil, Truck Simulator: Ultimate ayrıca modern teknoloji tarafından yeniden yaratılan en doğal çevreye sahiptir. Haritada birçok farklı yere özgürce gidebilirsiniz ve durakları bulmak ve orada benzin doldurup daha fazla yiyecek satın almak kolaydır. Gerçekliğe göre, hava yağmur, güneş ışığı, fırtına veya kardan da değişir ve belirli aşırı hava koşulları görüşünüzü etkileyebilir. Yollar, yemyeşil ağaçlar veya dağlar ve çöller keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Truck Simulator Ultimate mod apk

Truck Simulator Ultimate APK MOD

Sadece araba kullanamazsınız, aynı zamanda bu potansiyel alandan bir iş kurabilirsiniz. 100’den fazla farklı şehirde temel siparişleri alabilirsiniz. Kendiniz için kar elde etmek için çeşitli malları taşıyan hisse senetleri için açık artırmalara katılın. Operasyonlardan kazandığınız yatırım sermayesi ile kendi işinizi kurun. Her şeyi sömürmek ve geliştirmek için potansiyel pazarlar arıyordunuz.

Ayrıca, tam modern olanaklara sahip özel bir ofis de tasarlandınız. Her şey sizin tarafınızdan yönetilecek ve kişisel görüş veya düşüncenize göre kontrol edilecektir. Çeşitli görevlerin yürütülmesine yardımcı olacak yöneticileri işe alın.

Kamyon Simülatörü Ultimate mod android

Truck Simulator Ultimate APK Son Sürüm

Oyun sırasında sunucudaki diğer oyuncularla da etkileşim kurabilirsiniz. Özel bir oda oluşturabilir ve onları size katılmaya davet edebilirsiniz. Kamyon sürme becerilerinizi sergilemek için yarışlar düzenleyin. İçinde isteğe bağlı olarak mantıksal rotaların yanı sıra hedefler de oluşturabilirsiniz. Yarışın sürücüleri için daha önemli zorluklar yaratmak için havayı elverişli veya zorlu olarak ayarlayın. Kuralları da sizin belirlediğiniz için her şey kontrolünüz altında. Düzensiz kaotik yarışlar bile yaratıyor, rekabeti artırıyordunuz. Yeni arkadaşlarımız olduğunda eğlence asla bitmeyecek.

Truck Simulator: Ultimate modunu oynadıktan sonra hayatın birçok yeni yönünün farkına varacaksınız. Lütfen getirebileceği sonuçların tadını çıkarmak için kendi başınıza yapamayacağınız şeyi yaratın.


Artık indirmeye hazırsınız Truck Simulator Ultimate ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaZuuks Games

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir