Pirate Evolution!
Pirate Evolution!

Pirate Raid – Caribbean Battle APK v1.8.1 (Sınırsız Para) indir 2022

Pirate Evolution APK indirKorsanlar hikayelerinde her zaman arsız ve agresif bir şeyler olmuştur. Bunlar denizde yağma yapan kötü şöhretli soğukkanlı adamlardır. Mülkü soyabilmek için hiçbir zalim numaradan vazgeçmezler. Denizde boş ruhlarını rahatla

Android Android Bulmaca
5 ( 165 puan )
Fiyat: $0
İsim Pirate Evolution!
Yayıncı Gram Games Limited
Tür Bulmaca
Boyut 81MB
Son Sürüm 1.8.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pirate Evolution! is the most famous version in the Pirate Evolution! series of publisher Gram Games Limited
Mod Version 1.8.1
Content Rating PEGI 3

Pirate Evolution APK indir

Korsanlar hikayelerinde her zaman arsız ve agresif bir şeyler olmuştur. Bunlar denizde yağma yapan kötü şöhretli soğukkanlı adamlardır. Mülkü soyabilmek için hiçbir zalim numaradan vazgeçmezler. Denizde boş ruhlarını rahatlatan şey şaraptır. Ama özgür bir yaşamdır ve hiçbir yerde herhangi bir kısıtlama ya da zorlama yoktur. Güçlü bir korsan olmak ister misin? Pirate Evolution’a gelin! ve yolculuğa başlayın.

Filmlerdeki korsanları sevenler için bir oyun. Korsan Evrimi! keşfetmeniz için bir başyapıttır. Size büyük gemilerde savaş sahneleri getiriyor. Kaptanlar gemideki mürettebatına savaşa hazırlanmalarını emretti. Bombardıman için top gibi ağır silahlar kullanılacak. Bu ilgi çekici oyundan sönmeyen bir keyif. Endişelerinizi burada bir kenara bırakın ve hayatınızın büyük yolculuğuna hazırlanın. Karakterlerin sevimli ve havalı bir görüntüsünü hissedin. Açık denizlerde komuta ve stratejik yeteneklerinizi gösterin.

Korsan Evrimi modu android

Pirate Evolution APK Son Sürüm

Bir korsanın hayatı da her zamankinden daha zor ve meşakkatli bir seridir. Ancak buna uyum sağlamanız ve bunu lehinize çevirmeniz gerekecek. Öncelikle, üssünüzü bir adada nasıl kuracağınızı bilmeniz gerekecek. Adada binalar inşa etmek için gerekli malzemeleri ve altınları toplayın. Sadece bu değil, aynı zamanda verimliliğinizi artırmak için daha fazla hayvan yetiştirebilirsiniz. Sadece kötü şöhretli bir korsan değil, aynı zamanda bir akıl. Hem tehlikeli hem de akıllı, rakiplerinizin sizden korkmasını sağlayacaksınız. Çok büyük bir geleceğiniz olacak ve onu tüm kıtaya genişleterek itibarınızı okyanusun ötesine taşıyabileceksiniz.

Korsan Evrimi modu

Pirate Evolution APK Para Hilesi

Kıyıdan uzakta, henüz keşfedilmemiş gizemli adalar var. Tüm bu yeni adaları teknenizle keşfetme göreviniz var. Her yeni ada bulduğunuzda, modelinizi genişletmeniz için harika bir fırsat. Modern binalarla yeni kışlalar oluşturun ve daha fazla para kazanın. Altın kazlarınız olmak için bu stratejik adalara yatırım yapın. Bu, daha da fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için eklenen etkili bir ticaret stratejisidir. Ne kadar hırslı olursanız, o kadar fazla kaynak kazanabilirsiniz. Büyük bir servete sahip büyük bir korsan ol.

Korsan Evrimi mod indir

Pirate Evolution APK MOD

Teknenizin kaptanına layık olabilmesi için güçlü olması gerekir. Belli bir servetiniz olduğunda teknenizi yükseltmeye başlayın. Teknenin sahip olabileceği özellikler hakkında daha fazla yükseltme yapın. Daha fazla ganimet tutabilmek için teknedeki alanı artırın. Geminizin denizde diğer haydutlarla savaşabilmesi için daha güçlü silahlar satın alın. Bununla birlikte, güçlerini daha da artırabilmeleri için toplarınızı daha güçlü olacak şekilde yükseltebilirsiniz. Teknenize iyi bakın, denizi fethetmenize yardımcı olacak bir savaş atı olarak düşünün.

Korsan Evrimi hileli apk

Pirate Evolution APK Sınırsız Para

Bu uçsuz bucaksız denizde tıpkı sizin gibi korsanlar olacaktır. Bunlar, rekabet etmek ve size meydan okumak isteyen diğer çevrimiçi oyunculardır. Kendi küstahlık ve küstahlıklarıyla sizi ele geçirmelerine izin vermeyin. Kendinizi daha güçlü olmaya hazırlamaya başlayın ve onları tehlikeli denizlere daldırın. Her geminin bir sağlık çubuğu olacak, aşağı yukarı teknenin gücüne bağlı olacak. Kim bir silahsa, daha güçlü ve daha fazla hasar veren bir avantaj elde edecek. Daha zayıf tekneler daha güçlü tekneleri yenemez ve çok para kaybeder. Bu oyunculara kaybetmemeye dikkat edin, ne kadar iyi olduğunuzu onlara bildirin.

Korsan Evrimi mod ücretsiz

Pirate Evolution APK Hile

Korsanlar en çok istediklerini elde edebilmek için çok paraya sahip olmak zorunda kalacaklar. Diğer oyuncularla yaptığınız işlemlerle para kazanabilirsiniz. Karşılık gelen değeri elde etmek için ihtiyaç duyduklarını onlara sat. Bulunan hazinelerden sizin için bir sürü parayla değiştirilebilecek nadir eşyalar kazanın. Karınızı artırmak için açık denizlerde ticaret gemilerini yağmalayın. Sen bir korsansın, böylece istediğin şekilde para kazanabilirsin. Parayı kendi imparatorluğunu kurmak için kullan. Pirate Evolution’ı indirin! mod hemen en rezil korsan kariyerine başlar. Denizlerin gücünüzden korkmasını sağlayın.


Artık indirmeye hazırsınız Pirate Evolution! ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir