Battlegrounds Mobile India
Battlegrounds Mobile India

Battlegrounds Mobile India BGMI APK MOD v2.0.0 (Hack) indir 2024

Battlegrounds Mobile India APK indirOyun pazarındaki en popüler hayatta kalma oyunlarından biri ve devrim durumunda bir değişime haiz olan Battlegrounds Mobile India. Oyuncular, fütüristik unsurları keşfetmek ve mükemmel fakat aynı derecede sıkıntılı

Android Android Aksiyon
5 ( 787 puan )
Fiyat: $0
İsim Battlegrounds Mobile India
Yayıncı KRAFTON
Tür Aksiyon
Boyut 660MB
Son Sürüm 2.0.0
MOD Wall Hack/AimBot
Orjinal Google Play
Battlegrounds Mobile India is the most famous version in the Battlegrounds Mobile India series of publisher KRAFTON, Inc.
Mod Version 2.0.0
Content Rating PEGI 16

Battlegrounds Mobile India APK indir

Oyun pazarındaki en popüler hayatta kalma oyunlarından biri ve devrim durumunda bir değişime haiz olan Battlegrounds Mobile India. Oyuncular, fütüristik unsurları keşfetmek ve mükemmel fakat aynı derecede sıkıntılı bir dünyayı deneyimlemek için vakit harcayacaklar. Ek olarak, sıkıntılı dünyada daha uzun süre hayatta kalmak için bölgelerde yeni ekipmanlara erişebilecek yada oyuncularla evvelde donatılmış olacaksınız.Battlegrounds Mobile India BGMI APK OBB Download

Battlegrounds Mobile India APK MOD

Battlegrounds Mobile India ‘ın şu anki son olarak sürümü, çevre ve grafiklerden birazcık daha taktik oynanışa kadar birçok faktörde tamamen etkisinde bırakan bir adım olarak kabul ediliyor. Oradan hakikaten de, bu oyunu sevenler onları görmezden gelemeyecek ve değişik seviyeleri keşfetmek ve tamamlamak için vakit ayıramayacaklar. Bahsedilmesi ihtiyaç duyulan ilk unsur, gelecekteki ortamın oyuncunun gereksinimlerine gore uyarlanmış olmasıdır.

Önceki sürümlerde çoğunlukla değiştirdiğiniz klasik binaların yanı sıra, bazı yeni binalar ortaya çıkıyor ve geleceğe dair ipuçlarıyla hayranlık uyandıran bazı alanlar ortaya çıkıyor. Tesla isminde bir siteye geldiğinizde içerideki eşyaları toplamak için vakit harcarsınız. Ek olarak ilgili fonksiyon butonlarına tıklayarak otomobilinizi oluşturabilirsiniz. Doğal ki, oyun esnasında daima belirli anlaşmazlıklar olacaktır, bu yüzden kati bir yer seçin.

Bazı yeni alanlarda toplara benzer bazı ekipmanlar olacak ve bunların büyüleyici bir işlevi var: oyuncuyu belirli bir alana vurmak. Bilhassa, başarı göstermiş bir halde başlattıktan sonrasında, evvelde belirlenmiş bir konuma kendinizi ateşlemek için kullanacaksınız. Uçaktan atladıktan sonrasında uçuyormuş şeklinde havada uçmaya devam edecek ve tam emniyetle inişe devam edeceksiniz. Güvenli bir oyun alanına giden yol olabilir.

Battlegrounds Mobile India BGMI APK OBB Download 1

Battlegrounds Mobile India APK Son Sürüm

Ulaşım denilince akla ilk olarak sürücüsüz tren geliyor. Oyunda birçok değişik alanı denetim etmeden ve kendi alanında özgürce hareket etmeden geçmenize destek olacaktır. Sadece her insanın dikkat etmesi ihtiyaç duyulan bir şey, bu geminin izleyeceği rotadır ve haritada belirgin bir renkle açıkça gösterilir. Bundan dolayı gerçek hayatta olduğu şeklinde toplu taşımaya benzer şekilde çalışır.

Bir başka garip işlev de, haritanın bazı bölgelerinde yön köpeklerinin görünmesidir. Spesifik olarak, bu köpeklerin işlevi tamamen yararlıdır; bu, zırh, şapka ve öteki birçok unsur türü şeklinde bazı yüksek kaliteli öğelerde gezinmenize destek olmaktır. Başka bir deyişle, aslına bakarsanız belirli sayıda öğeniz var ise, ilgili öğeleri toplarken zamandan tutum edeceksiniz. Binanın pencereleri, etkileşime geçebileceğiniz camlarla donatıldı.

Battlegrounds Mobile India APK Hack

Oyununuzu desteklemek için birçok unsur eklendi ve bunlardan bahsedemeyeceğimiz bir tanesi kapsam ve kalkan. Ekip tüpüne ulaşınca, birincil işlevi, birçok hayatta kalma oyununda tamamen yararlı olan bir tabanca dürbünü yoksa daha çok görüş elde etmenize destek olmaktır. Ek olarak, bu aygıt, düşmanların konumunu belirli bir mesafeden yönlendirmek ve oyuncuların taktikleri dikkatli seçebilmeleri için ekrandaki boşluğu ortaya çıkarmak için yeni bir işleve haiz olabilir.

Battlegrounds Mobile India ‘da oyuncular, oyun içinde çeşitli düşmanlarla sıkıntılı atışmalar yaşamadan bir alanda hayatta kalamayacaklar. Zor bir elementtir; dikkatli olmazsan, yenik olabilirsin. Sağlığınız neredeyse tükendiyse ve nakavt olmadıysanız, önünde bir kalkan ve blok kullanmanız gerekir. Bu kalkan ile ekip arkadaşlarınızla beraber geri çekilebilirsiniz ve ek olarak size etkisinde bırakan bir dayanıklılık sağlar.

Bgmi APK MOD Hack

Battlegrounds Mobile India ‘daki modda da küçük bir değişim ve oyunla ilgili olarak dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı yeni mekanikler var. Tüm unsurlar fütüristtir ve Royal Pass’taki ödüller de oldukça etkileyicidir. Ek olarak bazı durumlarda, oyundaki hayatta kalma destek unsurlarına ek olarak taktikleri optimize etmek için bu 1.9 sürümünde sunulan yeni destek yollarını da seveceksiniz.

Uzaktan yada düşman direnci ile ekip arkadaşlarınız için iyileştirici öğeleri destekleyebilirsiniz. Böylece evvelde bir konum belirleyip bu eşyaları sorunsuz bir halde oraya atabilirsiniz. Oyuncunun sırt çantasında kaç eşya kaldığını bilmesi için bir renk öğesi eklendi. Oradan oluşturulan ve size benzersiz bir oyun deneyimi sunan ve yeni silahlara adapte olmayı unutmayan birçok yeni taktik unsur olacak.


Artık indirmeye hazırsınız Battlegrounds Mobile India ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir