Polarr
Polarr

Polarr APK v6.5.6 (Pro Kilitsiz) indir 2024

Polarr APK indirArtık dünyanın toplumsal medyaya yöneldiğini biliyoruz. İnsanlar gerçek fizyolojik yaşamın ilgisini kaçırdılar ve bunun yerine çoklu faydalar sebebiyle odaklarını sanal dünyaya kaydırdılar. Aksiyonun etkilerinde size anonim olma cesar

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 698 puan )
Fiyat: $0
İsim Polarr
Yayıncı Polarr
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 32MB
Son Sürüm 6.4.0
MOD Pro Kilitsiz
Orjinal Google Play
Polarr is the most famous version in the Polarr series of publisher Polarr
Mod Version 6.4.0
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Polarr APK indir

Artık dünyanın toplumsal medyaya yöneldiğini biliyoruz. İnsanlar gerçek fizyolojik yaşamın ilgisini kaçırdılar ve bunun yerine çoklu faydalar sebebiyle odaklarını sanal dünyaya kaydırdılar. Aksiyonun etkilerinde size anonim olma cesareti verir. Bu yüzden, insanoğlu çoğu zaman post-yapımın video ve fotoğraf yanlarını kapsayan bu etkileşimleri severler.

Polarr Fotoğraf Editörü MOD APK

Video yada fotoğraf modundaki en mühim şeyler, bu toplumsal medya uygulamaları adına dünyadaki görünümünüzü oluşturmaları olduğunda, sanal dünyadaki insanları etkilemek, videolarda yada fotoğraflarda mükemmel ustalaşmış şeyler yayınlamanızı gerektirir. Bu tarz şeyleri ustalaşmış görünümlü hale getirmek için uygulayabileceğiniz birçok düzenleme özelliğine ihtiyacınız var ve piyasada aslına bakarsanız bu tür şeyleri karşılayan oldukca sayıda uygulama var. Gene de, karmaşık sistemleri bizi yararlarından uzak tutuyor.

Polarr Photo Editor MOD APK, fotoğraf yada video düzenleme türünde bu şekilde bir uygulamadır. İçeriğinize rastgele değişimler uygulayarak onları ustalaşmış hale getirmek için nihai araçlar sağlar, böylece dünya bu gelişmiş materyallerin keyfini çıkarabilir. Uygulama, fotoğraflarda uygulanacak en iyi ön ayarlar, geçiş efektleri, stiller, duygular, ayarlamalar, özelleştirmeler, modlar, temalar, arka planlar, görünüm, izlenimler, görseller, kontrastlar, geliştirmeler ve oldukca daha fazlasını ihtiva eder.

İçeriğinizi yakalamak ve düzenlemek için yerleşik araçların keyfini çıkarabilirsiniz. Ek olarak, uygulamaya getirerek önceki içinde ne olduğu düzenleyebilirsiniz. Arayüz özelleştirmesi de isteklerinize bakılırsa çalışmak için mevcuttur; Polarr Photo Editor MOD APK, öteki üçüncü taraf uygulamalarla entegre edilebilir. İçerikteki tüm hususi geliştirmeleri profesyoneller benzer biçimde sağlamak için platformlarında aynı anda çalışmak.

Polarr Fotoğraf Editörü MOD APK

Polarr Photo Editor MOD APK, mevcut oyunun özelliklerinde birden fazla geliştirmeyle beraber gelen orijinal uygulamanın alternatif bir çeşididir. Bu uygulamanın gerçek anlamda abonelik parası gerektirdiğini biliyoruz. Uygulamaya bir ücret ödeniyor, sadece her insanın bunu karşılayamayacağını biliyoruz, bu yüzden çoğunluğa yarar sağlamak için başka bir yaklaşımla buradayız. Kullanıcılara premiumun parasız sürümünü sunuyoruz, bu yüzden cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek yok.

Bu değiştirilmiş varyant, premium avantajların kilidinin açılması ve öteki politikaların entegre edilmesiyle beraber gelir. Bunlardan biri, oyunun özgür akışını sağlamak için her türlü reklamın zorla izin verilmediği ve oyundan kaldırıldığı reklam engellemedir. Sürüm, kullananların onu başka kaynaklardan köklendirmesini gerektirmez ve bu yüzden antiban ve antivirüs özellikleriyle beraber gelir, böylece hiçbir gecikme ve hata düzeltilmeden güvenli bir oyun ortamı sağlar.

Polarr Fotoğraf Editörü MOD APK

Polarr APK Premium

Uygulama, Polarr Photo Editor MOD APK’daki en yoğun ve çeşitli araçları kapsar. Fotoğraflarınızı mükemmel ve gelişmiş görünmelerini sağlamak için nihai prosedürlerde kolayca düzenleyebilirsiniz.

Bu yüzden, uygulamada her şeyi benzersiz bir halde iyi hale getirmek ve zevk almak için başkalarını paylaşmak için filtreler, stiller, kombinasyonlar, karışımlar ve oldukca daha fazlası seçeneklerinde oldukca fazla canlılık var.

Yüksek düzeyde fotoğraf ayarlamaları

Fotoğraflarda inanılmaz görsel ifadeler oluşturmak için Polarr Photo Editor MOD UYGULAMASI altında klasik Bindirmeler ve ayarlarda efektler elde edersiniz.

Uygulamadaki araçların özelleştirme değerleri yüksektir. Düzenleme ne olursa olsun, fotoğrafın nihai olarak onaylanmasını sağlar; Resimleri düzenlemiş benzer biçimde görünmüyorsunuz, bu yüzden bu, bireysel olarak en iyi düzenlemenin mühim bir faktörüdür.

Uygulanacak canlı filtre türleri.

Polarr Photo Editor MOD, kullanıcılara içeriğinizde uygulayabilecekleri oldukca çeşitli filtreler sunar ve onları profesyoneller içinde bağlantı kurar. Uygulama şemsiyesi altında bu klasik filtreleri kullanırken herhangi bir engelleme olmaksızın birçoğundan seçim yapabilir ve birçoğunu aynı anda kullanabilirsiniz.

Ergonomik geçiş efektleri ve hareket değişimleri

Polarr Photo Editor MOD APK, görüntülerin tüm kontrastını ve görünümünü karanlık, aydınlık yada uygulanacak öteki temalarla birden fazla modda değiştiren oldukca çeşitli geçiş efektleri sağlar.

Sınır çizgisi, kırpma, aydınlatma, ateş, güneş ışınları ve hareket değişikliklerinin değişik gölge türlerinde çeşitli değişimleri özgürce kullanabilir, resmin eskisinden benzersiz ve değişik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Resimdeki herhangi bir öğeyi değiştirin

Polarr Photo Editor MOD APK’nın gelişmiş araçlarından biri, resimdeki öteki sema değişimleri benzer biçimde herhangi bir şeyi değişik arka planlara dönüştürmektir. Kişileri, giysileri, görünümleri değiştirin ve özellikler benzer biçimde rastgele yeni şeyler uygulayın.

susturucular, astarlar ve ötekiler. Ek olarak, içeriğin her yerinde, her yerde, her mahallede, sınırda, cephede sınırsız olarak geliştirmek için kullanabileceğiniz binlerce unsur var.

Platformlarda uygulama entegrasyonu

Polarr Photo Editor MOD APK, kullananların kullanımıyla ilgili şeyler yaparken öteki uygulamalardaki işlevlerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Uygulamanın öteki üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyonu kolaylıkla gerçekleşir, bu da onu yeniden yeniden açmaya gerek olmadığı anlamına gelir; aynı işlevler herhangi bir üçüncü taraf uygulamasında yer alacaktır.

Öteki platformlarda paylaşın.

Polarr Photo Editor MOD APK uygulaması size değişimleri uygulama, içinde ne olduğu geliştirme ve aynısını Instagram, Whatsapp, Feysbuk, Telegram vb. herhangi bir toplumsal medya platformunda paylaşma kapasitesi sunar.

Polar APK Son Sürüm

Kullanıcılara uygulamanın premium ücretli sürümünü değiştirilmiş, geliştirilmiş bir halde ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Evet, avantajlardan yararlanmak için cebinizden para harcamanıza gerek yok.

Polarr Fotoğraf Editörü MOD APK

Çözüm

Polarr Photo Editor MOD APK’yı indirin ve her kategorideki, boyuttaki ve türdeki fotoğraflarınızda çeşitli filtreler ve efektlerle en gelişmiş ayarlama ve değişimleri üçüncü taraf uygulamaların entegrasyonuyla da görünümlerini tamamen değişiklik yapma kapasitesine haiz olarak uygulayın. .

Bu mod sürümünde, kullanıcılar için premium avantajların ve özelliklerin kilidini ücretsiz bir şekilde açtık. Evet, bu avantajlara erişmek için cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek yok. Modda reklam yok, tozluk yok ve tüm hatalar düzeltildi.


Artık indirmeye hazırsınız Polarr ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir