Merge Manor: Sunny House
Merge Manor: Sunny House

Merge Manor: Sunny House APK v1.1.24 (Sınırsız Para) indir 2024

Merge Manor: Sunny House APKHer yaşa uygun bir oyun arıyorsanız, bulmaca türü var. Bu oyun stresi azaltmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda entelektüel olarak değerlidir. Ancak, sadece bulmacaları çözmek çok basitti. Bu nedenle, Merge Manor: Sunny Ho

Android Android Macera Oyunları
4 ( 632 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Manor: Sunny House
Yayıncı CookApps
Tür Macera Oyunları
Boyut 150MB
Son Sürüm 1.1.24
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Manor: Sunny House is the most famous version in the Merge Manor: Sunny House series of publisher
Mod Version 1.1.24

Merge Manor: Sunny House APK

Her yaşa uygun bir oyun arıyorsanız, bulmaca türü var. Bu oyun stresi azaltmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda entelektüel olarak değerlidir. Ancak, sadece bulmacaları çözmek çok basitti. Bu nedenle, Merge Manor: Sunny House, deneyimin eğlencesini artırmak için başka unsurlar ekledi. Katılırken asıl göreviniz bulmaca değil. Ancak, oyuncu mücadeleyi tamamlamak için bu yöntemi geçmelidir. Merge Manor: Sunny House, sizin için en iyi şeyleri getirmeyi vaat ediyor.

Manor Sunny House'u Birleştir apk

Merge Manor: Sunny House modunu indirin – Eski konağı yeniden yaratın

Heyecan verici yolculuğunuz resmen başladı. Yeni başlayan biriyseniz, sorun olmamalıdır. Sunny, küçük görevlerde size rehberlik edecek. Gerçekten de sadece birkaç dakika sonra nasıl oynanacağını kavramış olacaksınız. Objeleri birleştirme işlemini tamamladıktan sonra yapmak istediğiniz işi yapmış olacaksınız. Özellikle bir sonraki seviyeyi deneyimlerken oyuncular daha fazla yeni şey öğrenecekler. Sunny’nin hayatındaki tüm gizemler, keşfetmeniz için ortaya çıkacak. Şimdi birlikte keşfedelim!

Bulmacayı yapmak kolay

Merge Manor: Sunny House, bulmaca çözme yoluyla görevler eklemesine rağmen. Ancak buradaki çekirdek hala nesneleri birleştiriyor. Elmasları birbiriyle eşleştirmek yerine artık günlük eşyalarla etkileşime geçeceksiniz. Saksılar, kürekler, süpürgeler, eldivenler, taşlar vb. Birleştirildiğinde değerli eşyalar haline gelecektir.

Bunlar esas olarak eski konağın yerini alacak. Oyuncular istedikleri yeri keşfetmekte ve kişiselleştirmekte özgürdür. Her şeyin hayat dolu olmasına yardımcı olmak için farklı çiçek türlerini birleştirmeyi ve eklemeyi unutmayın. Oyuncular değişikliği ezici bir çoğunlukla küçük ekranda görecekler.

Manor Sunny House'u Birleştir apk mod

Hak edenlere ödül

Gerçekten de, istediğiniz öğeye sahip olduğunuzda sahip olmak için çok çaba harcayacaksınız. Beklemek bazen sinir bozucu. Ama vazgeçme. Merge Manor: Sunny House’un getirdiği sonuçlar sizi şaşırtacak. Sabrınızı test ettiğiniz bu anlar, ödül alma şansınızı ikiye katlar. Bu hediyeler oyuncuların bölgeyi genişletmesine ve daha fazla yeni yere sahip olmasına yardımcı olacak.

Daha spesifik olarak, birçok yıldıza sahip olduğunuzda yeni bir tasarım elde edeceksiniz. Daha çok anıtsal çeşmeler, büyük yüzme havuzları, salıncaklar vs var. Arı kovanları, köpek kulübeleri, saksılar gibi küçük detaylar da kullanımınıza açık. Burayı yeniden dekore etmek kolay değil ama aynı zamanda heyecan verici bir deneyim.

Manor Sunny House modunu birleştir

Birçok yeni karakterle tanışın

Harabeleri gerçekten görkemli bir malikaneye dönüştürdükten sonra birçok kişi oynamaya gelecek. Senin Sunny’n de benim temizlediğim yerde neşeni ikiye katlayacak. Bu arkadaşlar komşular, sevdikleriniz veya sevimli köpekler olarak görünecektir. Pasta yiyebilir, çay içebilir, konuşabilir ve birlikte güvenebilirler. Bu insanların çoğu, küçük kızın villayı iyileştirmesine yardım etmek için bağış yapacak. En unutulmaz şey büyükannenin gururudur. Sevdiği için çok mutlu. Oynak küçük hikayeler, bu devasa malikaneye ılık bir esinti esmiş gibi görünüyor.

Manor Sunny House'u Birleştir hileli mod apk

Merge Manor: Sunny House size sadece güzel eğlence anları getirmekle kalmıyor. Oyun ayrıca katılımcıların dekoratif sanatlar hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur. Kendiniz yaptıklarınıza kesinlikle şaşıracaksınız. Çiçek tomurcuklarının açma tutkusu yeniden doğuşun bir işareti gibidir. Kuşların neşeli cıvıltısı şiirsel bir sahne oluşturmuştur. Buradaki her şey için rüya gibi bir mavi renk çizmek için Merge Manor: Sunny House modunu indirin!


Artık indirmeye hazırsınız Merge Manor: Sunny House ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir