CamScanner
CamScanner

CamScanner APK v6.23.0.2208100000 (Premium/Gold Kilitsiz) indir 2024

CamScanner APK indirBelgelerin taranması söz mevzusu olduğunda, teknoloji, başarı göstermiş özellikler ve alternatifler dahil olmak suretiyle çeşitli çözümler sunmuştur. İster talebe ister çalışan olun, tarama neredeyse günlük bir gereksinim olsa da,

Android Android Uygulama
4 ( 141 puan )
Fiyat: $0
İsim CamScanner
Yayıncı CamSoft Information
Tür Uygulama
Boyut 110MB
Son Sürüm v6.20.0.2207030000
MOD Premium/Gold Kilitsiz
Orjinal Google Play
CamScanner is the most famous version in the CamScanner series of publisher CamSoft Information
Mod Version v6.20.0.2207030000
Content Rating USK: Tüm yaşlar

CamScanner APK indir

Belgelerin taranması söz mevzusu olduğunda, teknoloji, başarı göstermiş özellikler ve alternatifler dahil olmak suretiyle çeşitli çözümler sunmuştur. İster talebe ister çalışan olun, tarama neredeyse günlük bir gereksinim olsa da, tarama için kullanışlı bir telefon uygulaması bir nimet olabilir. Bilhassa yüksek kaliteli premium özelliklerle donatılmışsa ve bu da ÜCRETSİZ olarak haiz olunuyorsa. Elinize alabileceğiniz bir şeye benziyor mu? O halde doğru yerdesiniz.

Amacınız ne olursa olsun, CamScanner Premium, telefonunuz vasıtasıyla herhangi bir belgeyi taramak söz mevzusu olduğunda haiz olunan en birinci derslik araçlardan biri olabilir; bundan dolayı, uygulamanın bu kadar popüler olması ve her yerde tavsiye edilmesi şaşırtıcı değildir. CamScanner Premium, değişik belge türlerini değişik şekillerde tarama, daha çok depolama, filigran, kolaj vb. şeklinde kapsamlı avantajlarla açıldı. CamScanner Premium uygulamasında bu kadar şaşırtıcı fakat lüzumlu özelliklerin bir arada olması hakikaten şaşırtıcı. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan net bir çekim yapmak ve uygulama komutlarınıza gore gerisini sizin için meydana getirecek. Ondan sonra taranan belgeyi bulut deposunda beklenen kaydetme türünde kaydedebilirsiniz. Hakkaten bu kadar kolay.

CamScanner Premium APK

Fakat hem de, bildiğiniz şeklinde, dürüst olmak gerekirse, fiyatlandırması oldukça yüksek olan Premium Sürümü satın alana kadar uygulamanın tüm potansiyeli ortaya çıkmaz. Bundan dolayı, herhangi bir mühim yada acil tarama süresinin ortasında rahatsız edici reklamlar olmaması şeklinde uygulamanın potansiyel premium özelliklerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz CamScanner Premium MOD APK’mız var. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan MOD APK’yı indirmek, çekimlere tıklayarak yüklemek ve çalıştırmak; uygulamanın akıllı algoritması, taranacak belgeyi net bir halde tanımlayacak, kati olarak kırpacak ve optimize edecek ve karşılaştırmalı düşük kaliteli olsa bile net bir halde taranmış belgelerle size bırakacaktır. görüntü.

CamScanner APK Son Sürüm

Temel bir CamScanner’ın ek olarak sınırsız tarama özellikleri sağladığını düşünebilirsiniz. Sadece düzenleme yada kaydetme biçimi sizi sınırlandırır ve tüm düzenleme özelliklerinden yararlanmak için Premium sürümü satın almanızı önerir. Şimdi düşününce, CamScanner Premium MOD’umuzla, herhangi bir sınırlama olmaksızın tüm ihtimaller içinde düzenleme özelliklerine ve formatları kaydetmeye haiz olmanın şüphesinden yararlanıyorsunuz.
Ek olarak Premium özelliği ile, bilhassa belgenin hem arka hem de ön yüzünü yazdırmanız ihtiyaç duyulan kimlik yada benzeri belgeleri taramanız gerektiğinde, tarama belgeleri oldukça daha ustalaşmış görünebilir.

Taramayı filigran olmadan net ve ustalaşmış bir halde yapın Filigran
olmadan herhangi bir şeyin en iyisini elde etmek can bunaltıcı değil mi? Bu hissi biliyoruz ve işte bu yüzden sizin için buradayız – size en iyi ustalaşmış net taranmış çıktıyı veren ve gene de filigran içermeyen premium özelliklere haiz CamScanner Premium MOD. Artık CamScanner Premium MOD’umuzla filigranı kolayca kaldırabilir ve ustalaşmış ve kişiselleştirilmiş taramalar elde edebilirsiniz.

CamScanner Premium APK

Bir sürü OCR kredisi ile kendinizi sınırlayın

OCR, görüntüleri yada taranmış belgeleri metinlere çıkarma işlemidir – temel olarak, bunun düzgüsel ‘taramak için resme tıklayın’ uygulamasından birazcık daha karmaşık bir işlem bulunduğunu söyleyebilirsiniz. OCR, teknik anlamda temel bir AR teknolojisi olan Optik Karakter Tanıma ile beraber anılır.
Parasız CamScanner size yalnızca 4 OCR Kredisi verir; bu, gereksiniminiz uzun ve metne dönüştürülecek görüntü yığınlarını yada taranmış belgeleri taramaksa, dürüst olmak gerekirse kafi değildir. Bu durumda, CamScanner Premium bahse gireriz birazcık gülümseme getirecektir. Tüm ofis yada okul için tarama yapmadığınız sürece, Premium sürümde 1000 OCR kredisi ile beraber gelir. Aksi takdirde, bilhassa MOD APK’mızdan sıfır pence ile ücretsiz bir şekilde alıyorsanız, bu hakikaten oldukça iyi bir antak kalma.

CamScanner APK Premium

Bu, herhangi bir uygulamanın herhangi bir premium sürümünün nerede ise en oldukça beklenen özelliğidir ve CamScanner için de değişik değildir. CamScanner’ın parasız sürümü, 5 saniye sonrasında atlanabilen bir reklamla bile açılıyor. Üstelik yalnız bu da değil, parasız sürüm, herhangi bir acil tarama esnasında can bunaltıcı olan, ansızın birçok açılır reklam ihtiva eder. Bazı sabırlı kullanıcılar bile, süre içinde pop-up reklamların sıklığı ve kendiliğindenliği sebebiyle bunu kaybeder.
Dolayısıyla, CamScanner premium MOD’umuzda, kullanım kolaylığınız için ihtimaller içinde tüm banner reklamlardan, açılır pencerelerden, görüntülü reklamlardan vb. kurtulursunuz. Ve gene tek kuruş olmadan.

CamScanner Premium APK

CamScanner APK Gold

Uygulamanın kısa depolama sınırı sebebiyle taramadan sonrasında belgeleri bulutta manuel olarak yedeklemeniz gerektiğinde, bu gerçek bir güçlüktür. Ve görünüşe gore, güvenli tarafta kalmak için belgelerin yedeklerine haiz olamayız. Pekala, CamScanner parasız uygulaması size bu ayrıcalığı vermeye pek uygun değil. Evet, tahmin ettiniz – CamScanner Premium, mühim belgelerinizi yedeklemek için size 10 GB’a kadar sınırsız depolama kapasitesi sunduğunda kesinlikle bunu yapar. Bundan dolayı, CamScanner premium MOD’umuz, taranmış belgenizi tek bir tıklamayla yada gerektiğinde bir üçüncü taraf bulut sistemi ilave ederek bulutta saklayabileceğiniz sınırsız bulut depolama kapasitesi sağlamak için burada parasızdır. Kısaca aynı şeyi fazladan bir iş yapmadan, sadece daha çok yarar ile yapıyorsunuz.
Ek olarak, CamScanner premium’dan elde edebileceğiniz başka dikkate kıymet avantajlar da vardır –

  • Süratli arama tanıtıldı
  • Kolaj görüntüleri sınırsız
  • Kimlik ve Kitap modu tarama etkinleştirildi
  • 40’a kadar ortak çalışan ilave edin
  • Web uygulaması, toplu PDF indirmelerini tamamen sağlar
  • Başkalarıyla paylaşılabilen güvenli indirme bağlantısı
CamScanner Premium APK

Çözüm

Dürüst gerçek şu ki, bilhassa öğrenciler için, bir tarama uygulaması için ayda ortalama 5 dolar, hatta yılda ortalama 50 dolar harcamak, CamScanner Premium’un sunmuş olduğu ek özellikler için en iyi yatırım olmayabilir. Pek oldukça şahıs CamScanner’ın sunmuş olduğu en iyi parasız sürümle uyum sağlar. Oysa CamScanner Premium MOD’umuzla, tek kuruş harcamadan tüm premium avantajlardan tam anlamıyla yararlanabilir ve gene de tüm premium özelliklerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsun? Taranacak belgeleriniz var – devam edin ve CamScanner Premium MOD’u indirin ve sınırsız tarama ve ilgili özelliklerin tadını çıkarın.


Şimdi indir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız CamScanner ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir