PREQUEL
PREQUEL

Prequel APK v1.43.0 (Premium Gold Kilitsiz) indir 2022

Prequel APK indirKoleksiyonunuza yada profilinize eklemek yada eğlenmek için sabırsızlanıyorsanız, düzenleme araçları, efektler, filtreler vb. şeklinde ultra özelliklerle gelen Prequel MOD APK'ya tamamen güvenebilirsiniz. Koleksiyon oldukca büyük ve

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 116 puan )
Fiyat: $0
İsim PREQUEL
Yayıncı Prequel Inc.
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 175MB
Son Sürüm v1.43.0
MOD Premium Gold Kilitsiz
Orjinal Google Play
PREQUEL is the most famous version in the PREQUEL series of publisher Prequel Inc.
Mod Version v1.43.0
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Prequel APK indir

Koleksiyonunuza yada profilinize eklemek yada eğlenmek için sabırsızlanıyorsanız, düzenleme araçları, efektler, filtreler vb. şeklinde ultra özelliklerle gelen Prequel MOD APK’ya tamamen güvenebilirsiniz. Koleksiyon oldukca büyük ve bunun da ötesinde, Uygulama, fotoğraf trendi tarzındaki dinamik değişikliklere ayak uydurmak için yanlış gidemeyeceğiniz modaya uygun dokunuşların zirvesinde.

Dilediğin fotoğrafı seçip, yapmak istediğin değişimleri düşünebilirsin ve en iyi Prequel MOD APK en iyi araçları ile hizmetinizde olacaktır. Ek olarak roket bilimi de değildir. Kullanımı, anlaşılması ve uygulanması basittir. Böylece, bu teknolojilere yeni başlıyorsanız, kısa sürede onu ele geçirebilirsiniz. Buradaki parasız sağlayıcı platformumuzun yanı sıra ÜCRETSİZ indirilebilir Prequel MOD APK’mızla size birazcık para kazandırabilir.

Prequel MOD APK

Prequel APK Son Sürüm

Fotoğraf idolün kim – herhangi bir etkisinde bırakan, model yada sanatçı? Adını adlandırın ve fotoğrafınızı aynı tür ön ayarlarla düzenlemek için Prequel MOD APK’da en iyi aracı bulabilirsiniz. Prequel MOD APK sınırsız sayıda efekt, filtre ve normal olarak düzenleme araçlarıyla beraber gelir, bu da ilhamınız kadar fotoğraf estetiğinizi oluşturmanız için bir platform sunar.

Her şeyin tek bir yerde olduğu sıhhatli bir uygulama. Modaya uygun bir filtre istiyorsunuz – işte orada. Efektlerde yada ön ayarlarda çeşitli estetikler istiyorsunuz – işte orada. Ya da ustalaşmış dokunuşunuzla manuel olarak yapmayı tercih edersiniz – tamam, oyuna devam edin, araçlar tamamen sizindir. Siz yalnız zevkinizi yada havanızı seçin, gerisi uygulama tarafınca sunulacak – yalnız onunla çalışmanız gerekiyor. Hepsi bu!

Bu uygulamanın en iyi yanı, her türlü ön ayar, efekt, filtre ve ek olarak düzenleme aracıyla beraber gelmesidir. Birçok iyi malum uygulama bir yada iki özellikte uzmanlaşmıştır. Sadece bu, tüm elektrikli aletleriyle baştan sona kuvvetli geliyor – fotoğrafların en iyi şekilde görünmesi için neye ihtiyacınız var ise. Ek olarak hepsi bu kadar değil. Filtre koleksiyonu son olarak trendlere gore güncellenir ve uygulanan efektler de buna gore değiştirilir.

Prequel MOD APK

Düzenlemek istediğiniz resmi seçebilir, istediğiniz filtre ve efektleri koyabilir yada ikisinden birini yapabilirsiniz; ve daha çok lüzumlu düzenleme ile devam edin. Düzenlenecek fotoğrafınız esasen yoksa, başka bir uygun seçenek olan uygulama kamerasıyla uygulamalı filtrelerle fotoğraf çekebilirsiniz. Arkasından, her zamanki şeklinde düzenlemenin geri kalanına devam edin.

Prequel APK Premium

Çömez yada ustalaşmış bir fotoğrafçı olmanız fark etmez – burada çalışmak için her türlü aracı bulabilirsiniz. Yeni başlayanlar için roket bilimi değildir. Böylece o siniri sakinleştirebilirsin. Arayüzün anlaşılması ve üstünde çalışılması oldukça basittir. Profesyoneller için bile, bir şeyi anında düzenlemek istiyorsanız, bu sizin en iyi dostunuz olabilir. Fotoğraf düzenleme ve geliştirme için tüm dünyada popüler olan bu iyi malum ağır araçların haricinde çalışırken kendinizi rahat hissetmemeniz anlaşılabilir bir durumdur. Fakat bunu devamlı yanında taşıyamazsın, değil mi? Bundan dolayı, bazı anlık wok için, tüm premium gelişmiş düzenleme aracı koleksiyonuyla bu Prequel MOD APK sizin için oldukça kullanışlı olabilir. Bu yüzden yalnız bir deneyin – hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Prequel MOD APK

Prequel APK Gold Kilitsiz

Şimdi merak edebilirsiniz – ne olmuş doğrusu, filtreler için Instagram, Snapchat şeklinde başka dev uygulamalarımız var. Pekala, bazı şeylere dikkat çekelim. Diyelim ki şüphesiz orada modaya uygun filtrelere haiz mükemmel fotoğraflara tıkladınız. O süre düzenleyebilir misin? Hayır. bunun için uygulamayı değiştirmeniz, önceki uygulamalardan fotoğrafı kaydetmeniz yada dışa aktarmanız, peşinden yine Prequel uygulamasına aktarmanız ve peşinden düzenlemeniz gerekir. Kulağa birazcık fazla gelmiyor mu? Ve tüm bu ihracat ve ithalat süreçlerinde fotoğraf kalitesi kaybının bilincinde olabilirsiniz.

Burada hem zamandan hem de kaliteden tutum edebilirsiniz. Tıklanan fotoğrafı galeriden içe aktararak ve Prequel uygulamasından bu şekilde bir güçlük çekmeden filtreler ilave ederek. Ek olarak, direkt oradaki fotoğrafları da tıklayabilirsiniz.
Şimdi, bu popüler uygulamalarda haiz olduklarınıza haiz olup olmayacağınızı filtre koleksiyonu hakkında. Pekala, Prequel MOD APK’nın oldukca sayıda filtreyle geldiğini ve son olarak trendlerdeki değişimlerle ilgili tertipli güncellemelerle hızına ayak uydurduğunu söylediğimizde bizlere güvenin. Bundan dolayı, aralarından seçim yapabileceğiniz kafi seçeneğe ve son olarak trendlere haiz olup olmayacağınız – bu sizin için ciddi olarak endişelenmeniz ihtiyaç duyulan son şey olacaktır.

Arkadaşlarınızla ve toplumsal medyada paylaşın

Şimdi, bu başka bir en iyi bölüm. Düzenlediğiniz fotoğraf/fotoğraflarınızı uygulamaların üstüne gelip gitmeden direkt toplumsal medyada paylaşabilirsiniz. Bitirdikten sonrasında, son fotoğrafı toplumsal medya üstünden paylaşabilir ve kendinize bunun üstüne bir katılım patlaması yaşatabilirsiniz. Şu sebeple Prequel MOD APK’nın bu kadar çalışmasından kesinlikle birazcık takdir ve takipçi alacaksınız. Şimdi, bunu kim sevmez? Artık fotoğraflarınızın en iyi çekimlerini zahmetsizce esnetebilirsiniz.

Prequel MOD APK

Çözüm

Tüm özelliklerden bahsederken, tüm bu premium özelliklerin kesinlikle bir bedeli olup olamayacağını düşünmek sizi terletebilir. Pekala, pek de yanılmıyorsun, bedeli tüm bu tarz şeyleri okuma çaban. Bu kadar. Aksi takdirde, Prequel MOD APK’sını kesinlikle ücretsiz bir şekilde indirmiş olmuş olursunuz. Peki ne bekliyorsun? Şimdiden indirin ve deneyiminizin iyi mi gittiğini bizlere bildirin.


Artık indirmeye hazırsınız PREQUEL ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir