Real Racing 3
Real Racing 3

Real Racing 3 APK v10.4.3 (Sınırsız Para/Altın) indir 2024

Real Racing 3 APK indirReal Racing 3, hız yarışı meraklıları için bir yarış oyunudur. Pahalı arabalar sürün, her yarış pistini keşfedin. Hızına hakim olmayı, yarış pistinde oynamayı hayal edin. Gerçek hayat tasarımı ile yarış arabası toplama oyunu. Ü

Android Android Yarış
4 ( 839 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Racing 3
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Yarış
Boyut 34MB
Son Sürüm v10.4.3
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Real Racing 3 is the most famous version in the Real Racing 3 series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version v10.4.3
Content Rating PEGI 3

Real Racing 3 APK indir

Real Racing 3, hız yarışı meraklıları için bir yarış oyunudur. Pahalı arabalar sürün, her yarış pistini keşfedin. Hızına hakim olmayı, yarış pistinde oynamayı hayal edin. Gerçek hayat tasarımı ile yarış arabası toplama oyunu. Ünlü marka arabalarda ve diğer birçok üst düzey arabada oturuyor. Real Racing 3 aynı zamanda duman ve ateş yarışlarına katılarak stres hissi yaşamanıza da olanak tanır. Hızla birlikte faz sizi gerginleştirir ama aşırı derecede heyecanlandırır. Direksiyon dönüşleriyle oyuncuları cezbeder, ateşli kazalar. Birlikte arabayı kontrol edin ve pistte iddialı olun.

Real Racing 3, nerede olursanız olun size yarış deneyimi yaşatır. Size en keskin, en otantik yarış pisti sahnesini açın. Bir yarışçı olarak oynayın ve güçlü arabaları kontrol edin. İyi bir yarışçı olmak ve diğer rakiplerle yüzleşmek için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Rakiplerle rekabet etmek, birçok değerli ödül toplamak. Oyuncuların keşfetmesi için birçok özelliğe sahip Real Racing 3. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yarış oyunu modu. Kokpite girin ve arabanızı bitiş çizgisine kadar kontrol edin. Güzel sürüş hareketleriyle tüm düşmanları yenin. Ayrıca farklı yarış oyun modları ile Asphalt 9 , Driving Zone: Germany’yi de deneyebilirsiniz .

Gerçek Yarış 3 modu

Real Racing 3 APK MOD

Arabayı kontrol etme ve diğer tüm rakipleri alt etme göreviniz var. Pistte karşılaşmanız gereken çarpışmalar ve tehlikeler olacak. Bu tür çarpışmalara neden olmamak için sürüşe konsantre olmak ve düşmanla mesafeyi korumak gerekiyor. Hızlı yarış oyunu birçok genç arasında popülerdir. Nasıl eğlenceli oynanır ve oyuncunun kan ateşiyle dolu yarışa çekilmesine izin verilir. Real Racing 3 için milyonlarca indirme ve olumlu oyuncu incelemesi. Piste katılın ve belirlenen hedefleri tamamlayın.

Gerçek Yarış 3 mod ücretsiz

Real Racing 3 APK Sınırsız Para

Basit görev, yarışmak, arabanızı yolda kontrol etmektir. Sorunsuz bir şekilde kontrol etmeye çalışın, kargoyu istediğiniz yöne bırakın. Arabanızı ilk hedefine götürmek de el becerisi gerektirir. Birçok farklı araba türü vardır, bu yüzden yarışa liderlik etmek için nasıl iyi koordine edeceğinizi bilmelisiniz. Yoldaki diğer birçok araba ile yarışmak konsantrasyon gerektirir. Sürüş becerileri de güvenli sürüş konusunda kendinize güvenmeniz için önemli bir faktördür. Arabayı hızlı, yavaşça istediğiniz hızda hareket ettirin. Düşmana dikkat edin ve talihsiz kazalar yaşamamak için uygun bir yol bulun.

Gerçek Yarış 3 mod android

Real Racing 3 APK Altın Hilesi

Aralarından seçim yapabileceğiniz popülerden üst sınıfa kadar birçok araba türü vardır. Her biri farklı özellikte yüzlerce araç. Başlangıçta, nasıl hareket edeceğinize alışmak için bir Porsche 911 GT3 ödünç alabileceksiniz. Ardından Ford, Ferrari, Lamborghini veya Mercedes-Benz gibi daha lüks arabaları satın alabilirsiniz. Bir araba tutkunu olmak kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Ancak, lüks araba satın almak için, onlara sahip olmak için parayı kullanmanız gerekir. En sevdiğiniz arabayı satın almak için para kazanmak için çok çalışın. Daha fazla bonus getirmek ve arabanızı yükseltmek için pistte iyi bir şekilde tamamlayın.

Gerçek Yarış 3 mod indir

Real Racing 3 APK Son Sürüm

Oyun modu da parkuru deneyimlemeniz için oldukça çeşitli. Her mod size farklı zorluklar getirecek. PvP modu, TSM, Al tarafından yapılan yarış yolculuğunu yeniden canlandıracak. 3 – 5 yarıştan sonra bakım için zaman harcamanız gerekecek. Yoldayken güvenliği sağlamak için motoru, freni veya lastiği değiştirin. Bu da oyuncu için zaman alır. Bekleme duygusundan nefret ediyorsanız hemen satın almak için para harcayabilirsiniz. Birçok oyun modu ile dünyadaki diğer oyuncularla savaşa katılabilirsiniz. Dünyayı dolaşmanız için birçok yarış gerilir. Hepsi gerçek bir yarışta deneyimlenmiş gibi çok otantik bir şekilde sergileniyor.

Gerçek Yarış 3 mod apk

Real Racing 3, denemeniz için basit bir oynanışa ve zorlu yarışlara sahiptir. Lüks arabalarla pistte hız yarışı. Yolda hız yarışı yapmalı ve aracınızın bakımını düzenli olarak yapmalısınız. Sürüş yeteneğinizi doğrulamak için rakiplerle kafa kafaya. Rakibin direksiyon dönüşlerini ve yoldaki tümsekleri ustaca idare eder. Off-road sürüşünü seviyorsanız, Off The Road popüler bir çok oyunculu oyundur. Pisti fethetmek için Real Racing 3 modunu indirin, dumanlı yarışlarda sınıfınızı gösterin.


Artık indirmeye hazırsınız Real Racing 3 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaELECTRONIC ARTS

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir