Real Time Shields
Real Time Shields

Real Time Shields APK v0.14.5 (Sınırsız Para) indir 2024

Real Time Shields APKBir orduya komuta etmek, çok az insanın beceri olmadan yapabileceği bir şeydir. Ancak bunu Real Time Shields yardımıyla da yapabilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla son derece yetenekli bir orduyu kendi kendine düzenledi ve gelişti

Android Android Oyun
5 ( 519 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Time Shields
Yayıncı Lion Studios
Tür Oyun
Boyut 109MB
Son Sürüm 0.14.5
MOD Sınırsız para
Orjinal Google Play
Real Time Shields is the most famous version in the Real Time Shields series of publisher
Mod Version 0.14.5

Real Time Shields APK

Bir orduya komuta etmek, çok az insanın beceri olmadan yapabileceği bir şeydir. Ancak bunu Real Time Shields yardımıyla da yapabilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla son derece yetenekli bir orduyu kendi kendine düzenledi ve geliştirdi. Kalelerini şiddetli işgalcilere karşı savunmak için onlara katılın. Takımı zafere götürmek için yeteneğinizi ve zihniyetinizi kullanın. Bir deneyin ve belki de mükemmel liderlik yeteneğini gizlemişsinizdir.

Gerçek Zamanlı Kalkanlar modu

Real Time Shields modunu indirin – Sürpriz saldırılara karşı sağlam savunma

Koruduğunuz kale, işgalcilerin bir numaralı hedefi haline geldi. Sağlam durabilmek için, onu korumak için bir ekip oluşturmalısınız. Ekibinizi nerede durmaları gerektiğini çizerek organize edebilirsiniz. Savunmada kalmak için gerekli gördüğünüz şekillerde yaratıcı olma özgürlüğü. Düşman geldiğinde, bilmeniz ve öngörülen yönde müdahaleye hazırlanmanız için bir işaret olacaktır. Seviyeyi kazanmak ve temizlemek için tüm tehditleri yok edin. Peki ya yok edildiyse? Merak etme. Ne kadar başarısız olursan ol, her zaman yeniden başlayabilirsin.

İnanılmaz fizik hareketi

Bu oyuna bağlı hissetmemizi sağlayan şey onun hareketleri. Askerlerinizin hareket şekli son derece hızlı ve çevik görünüyor. Düşmanlar size saldıracak ve parçalara ayrılana kadar çılgınca saldıracaklar. Çok fazla karmaşık operasyona gerek yok, ancak yine de göz alıcı bir savaşımız var. Size getirilen gerçek zamanlı savaş alanının aşırı hızını hissedin. Askerler her zaman emirlere itaat eder ve onları çabucak yerine getirir. Kontrol etme şeklin, kalenin hayatta kalması için belirleyici faktör olacak. Rakibin saldırısını tahmin edin ve ona karşı koyun.

Gerçek Zamanlı Kalkanlar mod ücretsiz

Sürekli yükseltme

Her seviyede, düşmanlarınız da eskisinden çok daha güçlü hale gelecek. Dolayısıyla ordunuzun da bu değişime uyum sağlaması gerekiyor. Sistem, her kazandığınızda size yükseltme yapma seçeneği sunar. Bunlar, insan sayısını artırmayı, geliri artırmayı, gücü artırmayı veya düşmanın kafasını büyütmeyi içerecektir. Her seferinde tüm ekip için yükseltme yapmayı düşünmek için üç rastgele seçeneğiniz var. Belirli bir strateji varsa, o zaman kesinlikle kazanmak kolaydır. Askerlerinizi keşfetmeniz ve donatmanız için yeni silahlar sizi bekliyor. Etraftaki herhangi bir tehlikeyle yüzleşmeye hazır.

Tehlikeyle yüzleş

Düşmanlarınızın sadece düşük seviyeli askerleri olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Arkalarında bundan kat kat daha büyük olanlar var. Bunlar olağanüstü güce sahip patronlardır ve sizi kolayca ezebilirler. Yalnızca sağlam ve yeterince zeki bir ekip kurarken bu dehşetle baş edebilir. Her patronun kendi karakteri ve etkili saldırısı vardır. Bazı insanlar büyüklükten yararlanacak ve bazı insanlar suikastçılar gibi inanılmaz derecede esnek. En iyi savunmaya sahip olmak için nasıl davrandıklarını gözlemleyebilirsiniz. Lütfen onlara korunan şeyi alma şansı vermeyin.

Gerçek Zamanlı Kalkanlar hileli apk

Sık sık güncellenir

Bu oyunun her zaman sıkıcı ve tekrarlayan bir şekilde çalıştığını mı düşünüyorsunuz? Bu düşünceden hemen kurtulun çünkü Gerçek Zamanlı Kalkanlar sürekli yenilenecektir. Geliştiriciler tarafından genellikle farklı şeyler yapmak için uygulanan güncellemeler vardır. Daha özel olarak tasarlanmış savaş haritalarından buluşlara kadar. Değiştirebileceğiniz ve çeşitli stratejilere yayabileceğiniz yepyeni birimler. Yeni yükseltme seçenekleri, savaşta beklenmedik etkiler getirecek. Ayrıca, kazanmak için çok çalışmanızı sağlayacak daha ciddi zorluklar da var.

Real-Time Shields modunun çetin savaşlarına katılın ve efsanevi komutan siz olun. Ne kadar güçlü olursan ol, hiçbir kuvvet seni düşüremez. Önünüzdeki tüm rakipleri ezmek için ordunuzu yenilmez hale getirin.


Artık indirmeye hazırsınız Real Time Shields ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir