Rec TV Box APK v10.2 (Reklamsız / TV Uyumlu) indir 2022

Rec TV Box APK v10.2 (Reklamsız / TV Uyumlu) indir 2022


Artık indirmeye hazırsınız Rec TV Box ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

İndirme SSS'sidir

Önbelleğe alma (Çerez Politikası) kullandığımız ve sunucunun özel senkronizasyon işlevi olduğu için, bazen yeni yüklenen oyun ve uygulama birkaç dakikalığına kopuk bağlantılar oluşabilir. Yaklaşık 5-15 dakika sonra tekrar deneyebilirsiniz. Uzun bir süre sonra indirme bağlantısı hala başarısız olursa, bu kesinlikle editörün bağlantıyı içe aktarma işleminde bir hatasıdır, muhtemelen uykulu olduğu için :)

Lütfen iletişim e-postası veya makalenin altındaki yorum yoluyla bize bildirin.

Bu genellikle, orijinal sürümü veya mevcut sürümü cihazınıza başka bir web sitesinde indirmiş olduğunuzda olur. Bunu düzeltmek için lütfen uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın), ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin.
OBB, oyunun DLC'si gibidir, kurulu hafızadaki “Android / obb” klasörüne açmanız yeterlidir. Paylaştığımız OBB dosyasını taşıdığınızda oyun düzgün çalışacaktır. Nadiren olsa OBB paylaşırız, genelde OBB APK dosyasına entegre edilmiştir.
OBB is like the game’s DLC, you just need to unzip it to the “Android / obb” folder in the memory. The game will work properly. We rarely post an OBB, however, as it is already integrated into the INSTALLER APK as we mentioned earlier. How to install game have APK and OBB 1. Download apk and OBB of the game 2. Extract the OBB, copy the OBB folder to the “Android/obb” path. A correct OBB path would look like “Android/obb/com.madfingergames.legends” 3. Install APK file and run
This usually happens when you already have the original version or version downloaded on another website on your device. To fix it, please delete the app or game (remember to backup data if necessary), then reinstall our apk file

Daha FazlaRec TV

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Oğuz

Çok iyi

Cevapla -
Özgür

Merhaba

Cevapla -

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir