Eternium
Eternium

Eternium APK v1.5.87 (Sınırsız Mücevher/Para/Yakut) indir 2022

Eternium APK indirGünümüzde oyun oynamak günlük yaşam tarzımızın önemli bir parçası haline geldi. Ruh halimizi ve hafızamızı tatlandırmaya yardımcı olan değerli deneyimler sağladığı gerçeğini ihmal edemeyiz. Ancak aşırı seçim dünyasında, en iyi oyunu

Android Android Rol Oyunu
5 ( 133 puan )
Fiyat: $0
İsim Eternium
Yayıncı Making Fun
Tür Rol Oyunu
Boyut 136MB
Son Sürüm 1.5.87
MOD Sınırsız Mücevher/Para/Yakut
Orjinal Google Play
Eternium is the most famous version in the Eternium series of publisher Making Fun
Mod Version 1.5.87
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Eternium APK indir

Günümüzde oyun oynamak günlük yaşam tarzımızın önemli bir parçası haline geldi. Ruh halimizi ve hafızamızı tatlandırmaya yardımcı olan değerli deneyimler sağladığı gerçeğini ihmal edemeyiz. Ancak aşırı seçim dünyasında, en iyi oyunu seçmek zorlu hale geldi. Google Play Store’da milyarlarca oyun var ve hiç kimse hepsini kontrol edemez. Ancak ekibimiz bunu mümkün kıldı ve sizi sıkıcılıktan çıkarmak için birinci sınıf bir oyun buldu.

Eternium MOD APK 5 1024x640 1
Herkes sadece birkaç saat içinde tonlarca oyun deneyimi yaşatabilecek bir rüya oyunu ister. Birden fazla tema, mod, oyuncu ve daha birçok sonsuz şey alabileceğimiz istediğiniz Android oyununu anlayabiliyorum. Bugün size diğer oyunlara denk 100 kat daha fazla eğlence ve macera keyfi yaşatacak o oyunu ortaya çıkaracağım – Eternium.

Sanırım bu harika oyunu arkadaşlarınızdan ve ailenizden duymuşsunuzdur. Eternium, üstün HD grafikler, güçlü animasyon ve oyun deneyiminizi tamamen tatmin edici kılacak her şeye sahip epik bir RPG oyunudur. Eternium adı, kurgusal gezegenler anlamına gelir. Geliştirici, macera ve eğlence dolu güzel bir dünya yarattı.

Daha ileri gitmeden önce, bu makalede keşfedeceklerinizi size anlatayım. Oyunun tüm temel ayrıntılarını, özelliklerini ve birçok gizli sırrını öğreneceksiniz. Ayrıca, size değiştirilmiş versiyonunu da sağlayacağız. Değiştirilen uygulamaya sahip olduktan sonra, aynı oyunu oynarken iki kat daha fazla eğlenceye sahip olacaksınız. Eternium’un güzel dünyasına daha fazla gecikme hoş geldiniz!!

Eternium APK Son Sürüm

Eternium, eski bir temalı açık dünya oyunudur ve gezegenin yeni bir doğuşu gibi hissettirir. Aklınıza bir soru gelebilir, milyonlarca indirme ile Google Play Store’da 4,8 yıldızla sonuçlanan bu oyunu diğerlerinden ayıran nedir?

Evet! Bu oyunda Eternium’u rakiplerinden çok daha önde tutan bir şey ve pek çok şey yok. Oyun modern genç nesil için geliştirildi ve geliştirici mevcut kullanıcının ihtiyaçlarını ve zevklerini çok iyi biliyor. Harika bir sihirbaz, savaşçı ve avcının yolculuğunu seçebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan haritayı takip etmek, ayrıca ormanda, okyanuslarda ve dağlarda yeni değerli şeyleri keşfetmek için bir pusula kullanmak.

Eternium APK Hile

Eski uygarlığa tamamen modern bir bakış, aklınızı şaşırtacak. Bu oyunda şimdiye kadar herhangi bir oyun platformunda gelmemiş çok fazla yeni unsur var. Tüm bu içeriği Full 3D ortamı ve dönen kamerası ile sizlere sunmaktadır. Pilden tasarruf etmek için pikselleri ve kare hızlarını da yeniden çerçeveleyebilirsiniz. Ayrıca, oyun ilerledikçe yolculuk zorlaşacağı için karakter enerjinizi korumanıza da olanak tanır.

Eternium MOD APK

Bu oyun hakkında neden şeker gibi olduğumu varsayıyor olmalısın. Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey, oyunun Google Play Store’daki incelemelerine bakmak. Dürüst olmak gerekirse, bundan sonra oynamadan kendinize direnemeyeceğinizi söylüyorum. Oynanış, hikaye, karakter, grafikler, ses ve her şey geliştiricilerle dalga geçmek için üst düzey şapkalar.

Eternium APK Sınırsız Para

Oyunda savaşçı, sihirbaz ve avcının birden fazla yolculuk planı var. Herhangi bir keşif seferi seçseniz bile, zombiler, iblisler, iskeletler, uzaylılar, ejderhalar ve daha pek çok tehlikeli yaratıkla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Her karakterin düşmanlara karşı savaşmak için farklı bir beceri seti ve silahları vardır.

Büyük olma yolculuğunda mağaralardan, ormanlardan, köylerden, dağlardan, zirvelerden ve piramitlerden geçmeniz gerekiyor. Bu nedenle, aşağıdaki muhteşem sürümü indirerek bu bütünlüğün tadını çıkarın.

Eternium APK Sınırsız Mücevher

Bildiğiniz gibi Eternium %100 ücretsiz bir oyundur ancak birçok özellik ücretsiz kullanıcılar için kilit niteliğindedir. Gerçek harcama yapmadan ücretli özellikleri elde etmeyi düşünüyor musunuz? Evet ise, o zaman doğru yerdesiniz. Buradan beri, bir kuruş bile harcamadan her premium özelliğin keyfini çıkarmanızı sağlamak için size Eternium MOD APK sunuyoruz.

Oyunu resmi sürümdeyken kazanmak çok zor ama merak etmeyin bu yolculukta yalnız değilsiniz. Eternium MODA PK, yeni bir maceralı yolu keşfetmeniz ve tüm görevleri tamamlamanız için size tam destek sağlayacaktır. Hayal bile edemeyeceğiniz birçok avantaja sahip olacaksınız. Bu istisnai sürümü indirdikten sonra sınırsız para, sınırsız jeton, sınırsız altın, sınırsız mücevher ve tüm becerilerin kilidini açmak mümkündür.

Eternium APK Para Hilesi

Yeni takım elbise ve silah alışverişi yapmak istiyorsanız en önemli şey yeterli miktarda paranızın olmasıdır. Ve sağlam ve büyülü karakterleri satın almak için gereken resmi sürümde fazla para kazanamazsınız.

Ancak akıllı telefonunuza Eternium MOD APK kurduktan sonra seçimlerinize sınırsız para harcayabilirsiniz. Yani yeteneklerinizi, kıyafetlerinizi ve silahlarınızı geliştirmek istiyorsanız bu MOD APK’nın bu haksız avantajını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Eternium MOD APK

Eternium APK Yakut Hilesi

Ne zaman bir kurtarma tankına, korucuya veya herhangi bir refakatçiye giderseniz, birden fazla beceri türünü fethetmeniz gerekecek. Stratejiler yapmanız, savaşmanız ve ortaklarınızı kurtarmanız gerektiğinde bile, birçok zorlu beceriye ihtiyacınız var. Resmi sürümde oyuncu seviyesini yükseltmek ve kilidini açmak çok zor.

Endişelenmeyi bırakın ve tüm beceri menüsünün kilidinin açık olduğunu deneyimlemek için Eternium MOD APK’sını indirin. Artık tek ihtiyacınız olan sınırsız paraları kullanmak ve oyunun içine çekmek için tüm becerilerinizi kullanabilirsiniz.

Eternium APK MOD

Eternium, şimdiye kadar yaratılmış harika bir RPG oyunudur ve Google Play Store’da yüksek bir dereceye sahiptir. Bu oyun, harika bir oyunun nasıl göründüğünün gerçek anlamını tanımlar ve uygulama içi satın almalardan kurtulmak için Eternium MOD APK’yı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı veriyoruz. Bu yüzden tüm premium avantajların tadını çıkarın ve bu oyunu çok daha derinlemesine keşfedin.


Artık indirmeye hazırsınız Eternium ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir