Red Ball 4
Red Ball 4

Red Ball 4 APK v1.4.21 (Sınırsız Can/Kilitsiz) indir 2022

Red Ball 4 APK indirBu tür eğlenceli şeyler, oyun oynamayı heyecan verici ve çekici hale getirir. Masaüstü resmi, parlak renkler kullanılarak sevimli ve yumuşak bir şekilde oluşturuldu. Oyuncular, Köprü, mağaraya sürünme, dünyadan yerlere macera mese

Android Android Arcade
4 ( 387 puan )
Fiyat: $0
İsim Red Ball 4
Yayıncı FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Tür Arcade
Boyut 53MB
Son Sürüm 1.4.21
MOD Sınırsız Can/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Red Ball 4 is the most famous version in the Red Ball 4 series of publisher FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Mod Version 1.4.21
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Red Ball 4 APK indir

Bu tür eğlenceli şeyler, oyun oynamayı heyecan verici ve çekici hale getirir. Masaüstü resmi, parlak renkler kullanılarak sevimli ve yumuşak bir şekilde oluşturuldu. Oyuncular, Köprü, mağaraya sürünme, dünyadan yerlere macera meselesi gibi birçok konum aracılığıyla tomurcuk engini kullanmayı deneyimleyebilirler. Bu durumun çok yönlülüğü ve çeşitliliği, insanların gerçek bir deneyime katıldıklarına inanmalarını sağlar.

Red Ball 4 MOD APK 2

Kırmızı alarm! Kötü köleler gezegeni sıkıştırmak istiyor. Bütün dünyayı koruyacak parçalar kimde? Ah evet, bu ideal! Kırmızı Top senin imdadına! Akılda kalıcı yaratıklar aracılığıyla stratejinizi oluşturmak ve canavarları fethetmek için yetmiş-ver ile yuvarlanın, zıplayın ve zıplayın. Yetenekler: – Yepyeni Kırmızı Top Deneyimi – Yetmiş Beş Derece – Destansı Aşçı Savaşları – Bulut Hizmeti – İlginç Fizik Parçaları – Harika Müzik Parçası – Kontrolör Hizmeti Mario, maç çevresinde pazarda önemli bir etkiye sahiptir ve çok uzun zaman alır. İçinde bulunduğumuz dönem, bir dizi farklı atletizm için bu ilham kaynakları arasında yer alıyor.

Red Ball 4 APK MOD

Grafik kullanan bir oyundan memnun kaldığınızda, Mario’dan ilham alan bir öğedir. Red Ball 4 aslında gerçekten sadece önceden belirlenmiş bir karakterle değil, aynı zamanda kırmızımsı bir topla çalışmadığı bir kumarhane oyunu olabilir. Gerçek şu ki, bu resim oyuncular tarafından oldukça tanınabilir, ayrıca kendi özel oyun mekaniği, yukarıda bahsedilen çevrimiçi video oyun başlıklarınızda küçük bir fikir sunar.

Maçtan kareler, oyunculara zevkin yanında kolaylığın da farkındalığını sağladığı andan itibaren bir nokta. Bunu, eğer maça girerseniz, karakterin yakında bir top olacağını takip eder. Kullanıcılar arasında yaygın olan bir sırıtma da dahil olmak üzere sırıtma deneyimi kullanılarak yapıldığından, olumludur. Top ne zaman gitse, etkilere dayanan atasözü kaymasını alır.

Kırmızı Top 4 MOD APK

Red Ball 4 APK Hile

Bunun önü muhtemelen bir sahne kaplamasının üzerine bindirilecektir, kibrit ekranı sadece iki katmana bölünmüştür, yani bir masaüstünde. İşte bu, maçın insanların sosyalleşmesi için bir üreme alanı olabileceği ve sorunlara yol açabileceği noktadır. Bu maç takımının icadına bağlı olarak bir dizi düzen ve grafiklere sahipler.

Red Ball 4 APK Sınırsız Can

– 75 Derece
– Epik Boss Savaşları
– Bulut Hizmeti
– İlginç Fizik Öğeleri
– Harika Film Müziği
– HID Denetleyici Hizmeti

Savaş ne kadar zorlu olursa, kendi eğlencenize daha fazla hevesli olmanız o kadar olası olacaktır. Red Ball gerçekten adam değil, aynı zamanda tüm dünyada neşeli ve sakin bir yarış. Kimseye düşman değiller, her şeyi iyi yapıyorlar ve karakterin mizacı etrafında oturuyorlar.

Bununla birlikte, sadece başka bir tür var, artı bu yüzden gerçekten kare olmuşlar, bu doygun dikenler ve alaşımlarla birlikte taşıyan bir görünüm kullanıyorlar. Onları yerleştirin ve gerçekten şu anda topları kaçırmak için çalışıyorlar. Bu aparat, kaba ve barbar bile olsa, parçaları doğrudan karelere döndürme yeteneğine sahiptir.

Sorun şu ki, bu ordunun kontrolü zemini göstermesine rağmen bir sorun olduğu ortaya çıktı. “Kırmızı yığın”ın kulaklarına gönderilen bilgi sizin en güçlüsünüz olabilir, ayrıca o belirli bir dünyayı kurtarmakla yükümlü. Oyuncu maça katıldıktan sonra, bu görünümle birlikte kişiliksiniz.

Açıklığa kavuşturduğum gibi, ilerleme hedefine ulaşmanın bir yolu olarak harita üzerinde manevra yapmanız gerekebilir. Bu, bu noktayı bitirmek anlamına gelir ve yakında bu yüksek lisans programını bitirmiş olursunuz. Oyuncular 3 şekilde hareket edebilir, sıçrama, kadro ve ribaund. Konumda oyuncu kişiselleştirmesini sağlayacaklar.


Artık indirmeye hazırsınız Red Ball 4 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir