ReVanced
ReVanced

ReVanced APK v17.20.37 (Premium) indir 2024

ReVanced APK indirKafanızda beliren birçok sorudan biri uygulamanın iyi mi çalışacağı olacaktır. ReVanced, herhangi bir modlanmış YouTube APK'sını tekrardan dağıtmayacağından, bu kesinlikle oldukça coşku verici. Aslen bir yama sistemidir. YouTube Uyg

Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
5 ( 175 puan )
Fiyat: $0
İsim ReVanced
Yayıncı
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 64MB
Son Sürüm v17.20.37
MOD Premium
Orjinal Google Play
ReVanced is the most famous version in the ReVanced series of publisher
Mod Version v17.20.37

ReVanced APK indir

Kafanızda beliren birçok sorudan biri uygulamanın iyi mi çalışacağı olacaktır. ReVanced, herhangi bir modlanmış YouTube APK’sını tekrardan dağıtmayacağından, bu kesinlikle oldukça coşku verici. Aslen bir yama sistemidir. YouTube Uygulamasının mevcut yüklemesini uyumlu bir cihazda yamalayacak.

revanced apk 1

ReVanced APK Son Sürüm

Ekipten aldığımız bilgilere nazaran ReVanced uygulaması hem rootlu hem de rootlu olmayan Android kullanıcıları için karşınıza çıkacaktır. Köklü kullanıcılar için, YouTube uygulamasının mevcut kurulumunu yamalı bir sürümle değiştirecek. Root erişimi olmayan kullanıcılar için, orijinal uygulamayla beraber yama uygulanmış YouTube Uygulamasının ayrı bir yüklemesi orada olacaktır.

ReVanced APK MOD

Size ReVanced ile ilgili güncellemeler sunmaya devam edeceğiz. Bundan dolayı, bizi izlemeye devam edin. Lütfen bunun açık kaynaklı bir proje bulunduğunu ihmal etmeyin. Bundan dolayı, becerilere haiz olduğunuzu düşünüyorsanız, devam edip projeye amkdroid sayfasından katkıda bulunabilirsiniz.


Artık indirmeye hazırsınız ReVanced ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir