Pure Sniper
Pure Sniper

Pure Sniper APK v500147 (Sınırsız Para/Altın) indir 2024

Pure Sniper APK indirOyun dünyası, silahlı çatışmalarla doludur, ancak agresif oyuncuların birincil aşkı, atış oyunudur. En iyi anlaşma, kasıtlı olarak atış oyunu formatına odaklanan bir oyun elde etmektir. Tek işiniz oyun içerisinde atış poligonu öz

Android Android Aksiyon
4 ( 647 puan )
Fiyat: $0
İsim Pure Sniper
Yayıncı Miniclip.com
Tür Aksiyon
Boyut 125MB
Son Sürüm 500141
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Pure Sniper is the most famous version in the Pure Sniper series of publisher Miniclip.com
Mod Version 500141
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Pure Sniper APK indir

Oyun dünyası, silahlı çatışmalarla doludur, ancak agresif oyuncuların birincil aşkı, atış oyunudur. En iyi anlaşma, kasıtlı olarak atış oyunu formatına odaklanan bir oyun elde etmektir. Tek işiniz oyun içerisinde atış poligonu özelliklerinin keyfini çıkarmak için çeşitli modlar ile görsel dünyada atış becerilerinizi keşfetmek.

Saf Keskin Nişancı MOD APK

Pure Sniper Mod Apk, elementlerin en çarpıcı ultra HD 3d ekranında sunulan en iyi atış oyunlarından biridir ve içine girmek için harika bir görünüm sağlar. Oyun öğeleri o kadar harika bir şekilde tasarlanmıştır ki, tam olarak dünyanın birçok yerinde çarpıcı olan arka planın sunulma biçiminde tamamen kaybolacaksınız.

Simülasyon o kadar harika ki, çekim deneyimi çok gerçek nihai gibi görünüyor. Keskin nişancı becerilerinizi ve makineli tüfeklerinizi seçmek için en son çeşitli silahlar ve silahlar sağlanmıştır. Katılım geniş olduğu için dünyanın birçok yerinden oyunun çeşitli oyuncularıyla etkileşime girebileceğiniz birçok savaş alanı, bu nedenle adınızı oluşturmanız gereken yerde liderlik için puan tablosu sunulur.

Gelişmiş özelliğin mevcudiyeti ile kullanıcıların atış oyununu deneyimlemeleri için en mükemmel aksiyon dolu oyun. Helikopter saldırısı, menzilli atış, kampanya çekimi, polise yardım, rehine kurtarma ve daha fazlası gibi çeşitli çekim yöntemlerinin cilalanmasına bağlı olarak kaybolacak çeşitli modlar, çekim FPS’nizi keşfetmek için birçok yolla katılacaksınız. Çekim yapıyorsanız, dalmak ve gizli yeteneğinizi keşfetmek için birden fazla görev.

Pure Sniper APK Son Sürüm 500142

Pure Sniper Mod Apk, size gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarma seçeneği sunan orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Web sitemizdeki oyun unsurları; buradan indirin. Kullanıcıların oyunun araçlarını ve karakterlerinin becerilerini yükseltmeleri için oyundaki premium özelliklerin ve ayrıntıların, sınırsız paranın ve sınırsız puanın kilidini açtık.

Saf Keskin Nişancı MOD APK

Bu sürümde, oyun mağazasından herhangi bir ekipmanı satın almak için kullanabileceğiniz ücretsiz alışveriş sunulmaktadır; Ayrıca, tüm reklam türlerinin engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklam yasağı politikasını da entegre ettik. Sürüm, kurulurken başka bir kaynaktan köklenme gerektirmez ve oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar; gecikme olmaması ve tüm hataların düzeltilmesi onu daha da güvenli hale getirir.

Pure Sniper APK Sınırsız Para

Pure Sniper Mod Apk, kullanıcıların oyun içerisinde deneyimlemeleri için canlı özellikler ve işlevler sunar; Sizi onlardan haberdar etmek için en iyi potansiyellerden bazılarını aşağıda tartıştık;

3d FPS çekimi

Pure Sniper Mod Apk, güzellik dünyasını simüle edilmiş bir şekilde gözler önüne seren ultra HD 3d simülasyonun en gelişmiş ve güncellenmiş öğeleriyle birlikte gelir.

Silahlarınız ile en yoğun ve yüksek atış deneyimini yaşayabilirsiniz. Artan seviyelerle daha iyi başa çıkmak için silahları zamanında yükseltin.

Pure Sniper APK Sınırsız Altın

Pure Sniper Mod Apk, uygulamalı atışlarınız için oyundaki kategoride çok çeşitli cephanelik ve silahlarla birlikte gelir. 3 boyutlu ortamda geniş atış menzilini keşfetmek için farklı modlarda farklı araçları ve silahları kullanın.

Araçları zamanında yükseltin, silahlarınız, keskin nişancılarınız, el bombalarınız, araçlarınız ve diğer işlevlerinizle daha uyumlu hale getirmek için seviyeleri artırın.

Saf Keskin Nişancı MOD APK

400+ görev

Kullanıcılara, kampanya modunda dalmaları için çok çeşitli görevler sunulur; bu, oyundaki canlı ve farklı özellikleri keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

Her türden farklı düşman türleri ile 400’den fazla görev. Görevleri tamamlayın ve her zaman tüm varyantlarda yükseltilir.

Pure Sniper APK Silah Hilesi

Helikopter saldırı modunda, helikopterden atış varyantını yaşayacaksınız. Uçan helikopter sizi gökyüzüne götürürken.

Yetenekli atışınızın kanlı bir vuruşunda onları öldürmek için yükseltilmiş keskin nişancılarınızdan canlı türdeki düşmanları vuracaksınız.

rehineler kurtarır

Pure Sniper mod apk’da rehine modunda makul bir insan gibi davranacaksınız; Rakiplerinizden gelen çaresiz rehineleri atışlarınızla öldürerek onlara yardım edeceksiniz.

İhtiyaçlarınıza göre diğer her türden canlı silahlar seçin çünkü elinizde çok sayıda silah var.

Pure Sniper APK MOD

Pure Sniper Mod Apk’nin polis modunda, polisin suçluyu yakalamasına veya bulunduğunda vurmasına yardımcı olacaksınız. Silahlarınız veya atış becerileriniz, ülkeye kaotik yerleşimde yardımcı olacaktır.

Polisin, keskin nişancılarınızın atışlarına kadar her yerden düşmanları veya suçluları öldürmesine yardımcı olarak disiplin geliştirme.

Birçok zorluk ve yarışma

Pure Sniper Mod Apk, size katılmanız ve görevleri tamamlamanız gereken birçok zorluk ve yarışma sunuyor. Tek bir yerden olduğu menzil yarışmalarından biri gibi.

Sniper harekâtında, menzilinizin menzilini göstermek için ateş ediyorsunuz, atış becerilerinizin kolaylığı ile mevzilerin çeşitli yerlerinden nişanı ortadan kaldırıyorsunuz.

Saf Keskin Nişancı MOD APK

Pure Sniper APK Altın Hilesi

Pure Sniper Mod Apk, kullanıcılara birden fazla mod ve oyun prosedürü sunuyor. Birçok tek oyunculu formata girebilir ve dünyanın her yerinden kullanıcıların çok oyunculu katılımını, yani rakibin gruplarını vurmak için deneyimleyebilirsiniz.

Kullanıcıların 3d dünyada tasarlanan saf çekim FPS’sinin yaşlanmasında keşfetmeleri için çeşitli arayüz etkileşim formatları mevcuttur.

Çözüm

Atış becerilerinize, devasa silahlara, çeşitli cephaneliklere ve oyun savaş alanlarının ve karakter farklılaşmasının keyfini çıkarmak için diğer işlevlere dalmak için çeşitli modlarla gelişmiş özelliklerin FPS atış oyununun keyfini çıkarmak için Pure Sniper Mod Apk’yi indirin.

Bu modda, premium sürümde sınırsız para, sınırsız puan ve diğer avantajlar elde edeceksiniz, böylece becerilerinizi yükseltebilir ve çekim dünyasına dalmak için savaşabilirsiniz, reklam yok, kurulum sırasında köklenme yok, tüm hatalar düzeltildi.


Artık indirmeye hazırsınız Pure Sniper ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMiniclip.com

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir