Shadowgun Legends
Shadowgun Legends

Shadowgun Legends APK v1.2.2 (Tanrı Modu/Cephane) indir 2022

Shadowgun Legends APK indirBir FPS oyununda destansı bir hikaye senaryosu, rekabetçi PVP ve işbirlikçi çok oyunculu deneyimi deneyimleyin ve yenilikçi bir sosyal merkezi deneyimleyin!Shadogan efsanelerinin geleceğinde, insanlık yabancı istilacılarla

Android Android Aksiyon
4 ( 426 puan )
Fiyat: $0
İsim Shadowgun Legends
Yayıncı MADFINGER Games
Tür Aksiyon
Boyut 1GB
Son Sürüm 1.2.2
MOD Tanrı Modu/Cephane
Orjinal Google Play
Shadowgun Legends is the most famous version in the Shadowgun Legends series of publisher MADFINGER Games
Mod Version 1.2.2
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Shadowgun Legends APK indir

Bir FPS oyununda destansı bir hikaye senaryosu, rekabetçi PVP ve işbirlikçi çok oyunculu deneyimi deneyimleyin ve yenilikçi bir sosyal merkezi deneyimleyin!

Shadogan efsanelerinin geleceğinde, insanlık yabancı istilacılarla ölümcül bir istila içindedir. Son savunma hattı Şadoğanlar, mitolojik savaşçılar ve kahramanlardır. Savaşın gidişatını değiştirebilecek Cadogan’lı gençleri işe alıyorsunuz. peki ne bekliyorsun Dövüşe katıl ve patronun galaksiyi göster!

Shadowgun Efsaneleri MOD APK

PVP çok oyunculu oyunları deneyimleyin, bir polis veya yalnız bir kurt olarak oynayın. Bu popüler FPS RPG çok oyunculu oyunda yeni arkadaşlar bulun. İnsanlar ve korkunç uzaylılar arasındaki bitmeyen savaş sırasında tüm silahları, zırhları, ifadeleri, çıkartmaları bulun. Zorlu savaşları, barda dinlenme zamanını veya mitolojik soygunları toplamayı deneyimleyin.

Madinger Games’te mobil cihazlarda sınırları zorlamak için her zaman kendimize meydan okuduk ve konsol kalitesinde birinci şahıs nişancı (FPS) oyunlarımızla gurur duyuyoruz. En yeni grafiklerimizden kesin kontrol sistemimize kadar, 200 milyondan fazla oyuncu, yenilikçi yaklaşımımız ve dünyaya olan kalite bağlılığımız karşısında şaşkına döndü. Şimdi işleri bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Cadogan Legends, avucunuzun içindeki nihai sabit dünya nişancı oyunudur, her yere götürebileceğiniz muhteşem bir oyun deneyimi.

Shadowgun Legends APK MOD

Shadowgun PC ve hücresel biridir. Onlarca yıldan bağımsız olarak güçlü bir çekicilik kullanan aksiyon oyunları arasındaydı. Shadowgun varyantı oluşturulduktan sonra, bu maç mahalleden ve yetenekli oyunculardan çok harika eleştiriler aldı.

Hatırlıyorum, şu anda, bu Shadowgun’un görüntüleri yanında oynanış, en üstte ve tarz olarak kalabalık oyuncular katılıyor. Ve görünüşe göre Madfinger Games yan yattı, oynanışı, noktaları ve grafik geliştirmelerini yükseltmekte yavaş kaldılar ve şu anda Shadowgun’un oyun başlıklarına göre daha düşük olmasına yol açtılar. Görüntü teknolojisi daha iyi hale geliyor ve programcılar giderek daha yaratıcı hale geliyor.

Shadowgun’un kaderine Madfinger Games, bir sessizlik döneminin ardından yanıt verdi. Oyuncular karşılaşmak için oyunlar alabilirler.

Shadowgun Efsaneleri MOD APK

Shadowgun Legends APK Hile

Shadowgun Legends, birincil materyali yaratıkları kullanan savaşçılar arasındaki savaş olan bir bilim kurgu hikayesidir. Oyun, oyuncular ve ayrıca zararlı yaratıkların dibi arasındaki mücadele ile başlar. Bu oyunun kontrolleri size rehberlik edecek ve rahat edeceksiniz. Bu ekranın sonunda, kişisel moda, saç, özel ten rengine sahip bir kişilik sağlanacak ve gerçek olan mesafe savaşçılarının yolculuğuna başlayacaksınız.

Uzaktaki bir kasabanın ortasında, Slade tarafından imzalanacak bir sözleşme bulacak ve bir Shadowgun almaya başlayacaksınız. Şimdi yaratıkları mahvet ve sonra uzay madenciliği arayışına başlaman gerekecek. Ameliyat olursun, başkalarıyla sohbet edersin ve ne zaman tamamen boşsan şehre geri dönebilirsin.

Shadowgun Legends APK Tanrı MOD

Shadowgun Legends, rol yapma ile birlikte meşru bir FPS nişancı oyunudur. Madfinger Games, yepyeni ilgi çekici bir hikaye, görüntüler ve geliştirmeler ile birlikte birçok özelliğinin ilgisini çekti. Görevleri oynadıkça güçlü çekicilik getirin Spordaki özellikler ortaya çıkacaktır.

FPS oyununun nitelikleri, Shadowgun Legends’ta atfedilecek hiçbir şey değildir. Oyun kumandaları, tam olarak spor türünden tam olarak farklı olmayan her maçta çalışacak şekilde optimize edilmiştir.

Shadowgun Legends, çeşitli silah sistemlerinde, karakterinizin enerjisini geliştirmek için kullanabileceğiniz bir rol yapma maçıyla ilgili toplar. Oyunda yüzlerce silah ve zırh bulunuyor. Atamalar ve depolama yoluyla ekipman, bileşenler ve şeyler toplayın ve artırmak için dövüş yeteneğinizi güncelleyin.

Shadowgun Efsaneleri MOD APK

Shadowgun Legends APK Sınırsız Cephane

Bu oyunun oyun stili, atanan görevler altında sürekli olan çatışmalara katılabileceğiniz hikaye modudur. Beklenen modlar, farklı oyuncularla yeteneğe ek olarak, ödüllü patron stiline karşı PvP becerisidir. Her oyun stilinin kendine özgü bir deneyimi vardır.

Grafikler hak ediyor

Modern Combat Versus’un bir numaralı maçından daha kötü olduğu belirtilen Shadowgun Legends’ın en iyi görüntüleri kullanan en etkili oyunlar arasında olduğunu söylemek abartı olmaz. Unreal Shadowgun Legends’ta üretilen bir bilim kurgu modası, ancak bir dereceye kadar yeni. Oyunla ilgili ayrıntılar o kadar doğru ki, gerçek bir bilgisayar oyunu olduğu konusunda kafanız karışıyor.

Bu karakterin maçtaki hareketi çok kolaydır. Bunun yanında patlayıcı olan yangın etkisi vardır.

Sadece şaşırtıcı değil, Shadowgun Legends görüntüleri, telefonlarda bile garanti edecek şekilde optimize edilmiştir. Shadowgun Legends ile karşılaştığımdan beri bir süredir Shadowgun Legends ile oynadığımda biraz seksi olan bir gecikme olmadan pürüzsüz.

Shadowgun Legends APK Son Sürüm

1 GB’a kadar kurulum alanıyla Shadowgun Legends, tartışmasız göz ardı edemeyeceğiniz bir sanat süper kahramanıdır. Heyecan verici oyun ve çok oyunculu modlar olan rol yapma özellikleriyle Shadowgun Legends’ın çok uzak olmayan bir gelecekte seksi bir oyun olacağı garanti.

Ne de olsa Shadowgun Legends ücretsiz olarak yayınlandı ve bunun için Madfinger Games’e teşekkür edeceğim. Android ile birlikte iOS için oyun hizmetini aşağıdan indirebilirsiniz.

Uyarı: MOD APK varyantınız için, bu oyunda gerçekleştirmek için APK belgesini veya OBB belgesini (OBB’yi açın ve Android/Obb/ / ‘ye kopyalayın) indirmeniz gerekir.

Shadowgun Legends Mod Özellikleri

Heyecan verici Hikaye Seferi, Tamamen Arkadaşlarınla ​​İşbirliğinde oynanabilir
4 gezegende sayısız görevden geçen destansı bir Hikaye Seferinde uzaylı bir istilacı tarafından savaş. Artık her ödev işbirliğinden oynanabilir

Güçlerinizi arkadaşlarınızla birleştirin ve ganimet ve şan için dev olan düşman denetçilerini ele geçirin. Casual’dan Hardcore’a.

PvP arenalarında ve çok oyunculu PvP oyun tarzlarında yarışmalarınızla savaşın. Arkadaşınıza 1vs1 olan düellolarda meydan okuyun veya en iyi PvP uzmanlığı için atış oyunlarında 4vs4 olan yeni grup oyun içi stilleri bağlayın.

Ağır Makineli Tüfekler, Hafif Makineli Tüfekler, Tabancalar, Saldırı Tüfekleri, Av Tüfekleri, Keskin Nişancı Tüfekleri ve Roketatarlar gibi 600’ün üzerinde ateşli silah arasından seçim yapın.

60’tan Fazla Özel Zırh Seti, Tamamen Özelleştirilebilir, Boyalar, Kaplamalar, Çıkartmalar
1000 zırh parçası toplayın, Kaplamaları, kutuları, Çıkartmaları bulun ve kendi benzersizinizi oluşturun.

Çevrimiçi Çok Oyunculu Uzmanlık
Diğer oyuncularla sosyalleşin, görevleri kabul edin, oyunun sürekli Merkezinde daha fazla ve daha sıkı parti yapın. Arkadaşlarınızla konuşun, çatışma mangaları oluşturun ve loncaları şekillendirin.

Eşsiz Ödül Sistemi – Bu Evrenin bir bölümü olarak
Bu oyunu oynama şekliniz için ödüllendirin. Her eylem, ayırt edici olan popülerlik sistemimizle değerlenir. Ne kadar ünlü olursanız, dünya o kadar büyük faaliyetlerinize cevap verecektir!

MADFINGER Games’de mobil cihazlarda mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz! Shadowgun Legends, mobil ve oyun konsolu kumarı arasındaki sınırları bulanıklaştıran çığır açan bir nişancı oyunudur.

Shadowgun Efsaneleri MOD APK

Bugün savaşa katılın!

PVP çok oyunculu atış kümesi maçlarında veya performansında uzmanlık. Sıcak bu FPS RPG çok oyunculu maçında yeni arkadaşlar bulun. Korkunç İnsanlar ve Uzaylılar içeren SAVAŞ boyunca ifadeleri, zırhları, tüm ateşli silahları, çıkartmaları bulun. Bardan rahatlatıcı zamanlar, sert çatışmalar veya ganimet toplayın.

MADFINGER Games’de hücresel cihazlarda sınırları zorlamak için kendimize meydan okuduk ve teselli edici mükemmel FPS’mizden memnunuz. En son görüntülerimizden tam FPS yönetim platformumuza kadar, 220 milyondan fazla oyuncu stratejimiz ve kaliteye olan bağlılığımız tarafından görmezden geliniyor. FPS aktivite atış oyunlarını geliştiren programcı biziz.

Sert olan hücresel atış oyunları alıyoruz. Shadowgun Legends, avucunuzun içindeki en büyük dünya nişancı oyunudur, her yere yanınızda götürebileceğiniz daha sert bir oyun konsolu karşılaşmasıdır.


Artık indirmeye hazırsınız Shadowgun Legends ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMADFINGER Games

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir