Whatsapp Plus
 Whatsapp Plus

Whatsapp Plus APK v16.40 (Son Sürüm) indir 2024

Whatsapp Plus APK indirWhatsApp’ta daha çok özellik kullanmak, uygulama üstünde daha rahat değişimler yapmak ve istediğiniz değişik detaylara ulaşmak için tercih edebileceğiniz WhatsApp Plus , düzgüsel WhatsApp’ın yerine geçmektedir.Uygulamayı oluştu

Android Android Kişiselleştirme
4 ( 292 puan )
Fiyat: $0
İsim Whatsapp Plus
Yayıncı PlusTR
Tür Kişiselleştirme
Boyut 55MB
Son Sürüm v16.20
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Whatsapp Plus is the most famous version in the Whatsapp Plus series of publisher
Mod Version v16.20

Whatsapp Plus APK indir

WhatsApp’ta daha çok özellik kullanmak, uygulama üstünde daha rahat değişimler yapmak ve istediğiniz değişik detaylara ulaşmak için tercih edebileceğiniz WhatsApp Plus , düzgüsel WhatsApp’ın yerine geçmektedir.

Uygulamayı oluşturmak için ilk olarak düzgüsel WhatsApp uygulamasını silmeniz isteniyor. Bunu yapmadan önceyse verilerinizi hem Drive hem de mahalli disk olmak suretiyle çeşitli bölgelere kaydetmelisiniz. Sonrasındaysa WhatsApp Plus uygulamasını telefonunuza kurarak, yeni özelliklerin hepsini kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzun ayarlar kısmından APK yüklemeyi engelleyecek çeşitli ayarları kapatmadıysanız, onları da kapatmayı ihmal etmeyin. Uygulamanın tüm özellikleriyse şöyleki:

Whatsapp Plus APK Son Sürüm

 • Gizlilik : Mavi tikler, 2.tikler, yazıyor, kaydediyor, mavi mikrofon ve benzeri her şeyi gizleyebilirsiniz.
 • Profilime Kim Baktı? : Whatsapp Plus yardımıyla profilinize kimin baktığını kolaylıkla görebilirsiniz. Detaylı informasyon için “Rehberler” kısmına bakınız.
 • Temalar : Whatsapp Plus ile tema mağazasından tema indirebilir yada kendi keyfinize nazaran tema yapabilirsiniz. Ek olarak baloncuk ve tik stili benzer biçimde birçok özelleştirilebilir ayar bulunuyor.
 • Log Kaydı : 24 saat süresince olan şeyleri kayda alır.
 • Arttırılmış Medya : Arttırılmıs medya ile 1GB video ve sınırsız fotoğraf yollayabilirsiniz.
 • Dil Seçeneği : Türkçe, Azerice ve İngilizce dil seçeneği mevcuttur. Ek olarak sohbetlerde dil çevirisi mevcuttur.
 • Çevrimdışı Mod : Çevrimdışı Mod ile whatsappta olsanız bile çevrimdışı gözükürsünüz.
 • Devamlı Çevrimiçi Mod : Devamlı Çevrimiçi Modu ile Whatsapp’tan çıktığınızda (arka planda açık olması gerekiyor) 15 dakikalığına çevrimiçi gözükürsünüz.
 • Söyleşi Kilitleme : Sohbetlerinize pin kilidi koyabilirsiniz.
 • Daha fazlası : Daha sizi bekleyen onlarca özellik var. Latife değil, hakikaten.

WhatsApp Plus 2020 ile kendi mesajlaşma uygulamanıza çeşitli yeni özellikler ilave ederek, mesajlaşma deneyiminizi en iyi seviyeye çıkarabilir ve en iyi deneyimi yaşabilirsiniz.

Whatsapp Plus APK v16.20

WhatsApp Plus APK kurulumu ile telefonlara yüklenebilen uygulamalar içinde yer almıştır. Uygulamayı indirmek için ilk olarak sol tarafta yer edinen indir tuşuna basmalısınız. Peşinden indirme işleminin otomatikman başladığını görmüş olacaksınız. Eğer indirme işlemi başlamazsa, uyarı cümlesine tıklayabilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonrasında indirilen dosyaya dokunur dokunmaz, yükleme işlemi başlayacaktır. Telefonunuzda, “Harici kaynaklardan yükleme yapılmıyor” cümlesini gördüyseniz, Ayarlar’dan öteki kaynaklardan yükleme yapma hususi durumunu açmalısınız. Bu özelliği açtıktan sonrasında indirdiğiniz dosyaya yine tıklayın ve kurulumu gerçekleştirin.

Kurulum sonrasında karşınıza çıkan ekrandaki talimatları uygulayarak, WhatsApp Plus APK uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yükleme Hataları ve Çözümleri

 • Kurulumda “Paket ayrıştırma hatası” alıyorsanız apk’yı internet sitemizden yine indirin tamamlanmamış inmiş anlamına gelir.
 • Kurulumda “Dosya açılamıyor” hatası alıyorsanız cihaza Play Store’dan RAR yada ES Dosya Yöneticisi yükleyip apk’yı onunla açın.
 • Kurulumda “Yüklenemedi” hatası alırsanız Orijinal WhatsApp’ı silmemişsiniz anlamına gelir.
 • Devamlı olarak “Yüklenemedi” hatasını alıyorsanız Plus 2’yi kullanın.
 • WhatsApp Plus yalnızca Android cihazlar ile uyumludur. (Android 4.0 ve üstü)


Artık indirmeye hazırsınız Whatsapp Plus ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir