Space Shooter - Galaxy Attack
Space Shooter - Galaxy Attack

Space Shooter Galaxy Attack APK v1.603 (Sınırsız Para/Madeni Para) indir 2024

Space Shooter Galaxy Attack APK indirNişan oyunları, oyuncunun farkındalığını, becerilerini ve hızını kontrol eden aksiyon video oyunlarının en büyük alt türlerinden biridir. Oyuncular içinde coşku verici bir his uyandıran gerçekçi silahlarla (bilhas

Android Android Aksiyon
4 ( 948 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Shooter - Galaxy attack
Yayıncı OneSoft Global PTE. LTD.
Tür Aksiyon
Boyut 125MB
Son Sürüm 1.603
MOD Sınırsız Para/Madeni Para
Orjinal Google Play
Space Shooter - Galaxy attack is the most famous version in the Space Shooter - Galaxy attack series of publisher OneSoft Global PTE. LTD.
Mod Version 1.603
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Space Shooter Galaxy Attack APK indir

Nişan oyunları, oyuncunun farkındalığını, becerilerini ve hızını kontrol eden aksiyon video oyunlarının en büyük alt türlerinden biridir. Oyuncular içinde coşku verici bir his uyandıran gerçekçi silahlarla (bilhassa Guns) gömülü rekabetçi bir türdür. PUBG Mobile ve COD Mobile benzer biçimde battle royale oyunlarının ortaya çıkmasından sonrasında, bu çılgınlık büyük bir büyümeyle arttı. Bu yüzden, tüm bu deli Atıcılık fanatikleri için, bugün size en iyisini sunacağız – Space Shooter Galaxy Attack.

Galaksi savaşlarında birçok fena düşmanın grevci patronlarına karşı hayatta kalmanız ihtiyaç duyulan, oynaması parasız bir Uzaylı atış oyunudur. Oyun, kolay bir denetim sisteminin yanı sıra en uygun kullanıcı arayüzüne haizdir. Üstelik bu oyun bununla beraber size Net 3D grafikler, Güzel bir canlı tasarım, Hususi bilimkurgu efektleri, yoğun bir ses sistemi, benzersiz karakterler ve patronlar sunacak. Bu birkaç şey, Space Shooter’ı tamamen maceralı ve çekici bir paket haline getiriyor.

Space Shooter Galaxy Attack MOD APK

Ek olarak, size tam eğlence ve hoşgörü sağlamak için verimli avantajlarla tekrardan oluşturulmuş bir sürüm getirdik – Space Shooter MOD APK. Hayatta herhangi bir zamanda Uzaylılara, uzay gemilerine yada galaksilere kafayı taktıysanız/takıntı olduysanız, kesinlikle bu oyuna saatlerce bağlanacaksınız. Sonsuz eğlenceye hazır olun!!

Space Shooter Galaxy Attack APK Hile

Space Shooter – Galaxy Attack, %100 parasız bir klasik arcade oyunudur. Ekip, strateji oluşturma becerilerini ve kavrayışlarını sergilemek için kullanıcılara çok büyük etkinliklerle hizmet etti. Arsa, galaksinizi işgal eden ve Topraklarınızı tehlikeye atan Uzaylılar hakkında. Zeplininizi hazırlayın, güncellenmiş silahınızı kuşanın ve düşmanları vurun.

Oyun ilk olarak galaksiyi kurtarmakla ilgilidir. Ek olarak oyuncular harp gemilerini seçebilir, kendi uzay ekiplerini kurabilir, güçlendirmeler ve güçlendiriciler kullanabilir, gömü sandıklarına katılabilir ve değişik seviyelerde kazanmak için stratejiler oluşturabilir. Pekala, kilit amaç, sınırı olan bir süre için rakiplerinizden daha çok puan almaktır. Oyun ek olarak, birden fazla oyuncunun birbiriyle savaştığı yada kuvvetli bir ekip oluşturmak için ittifak kurduğu PvP modunda da mevcuttur.

Space Shooter Galaxy Attack APK Son Sürüm

Space Shooter Galaxy Attack, sizi oyuna dahil etmek için yüksek kaliteli 3D grafiklere haiz sürükleyici bir oyundur. Space Fighting’in yanı sıra, çok büyük oranda sanal eğlence için çok büyük oranda silahı da gözlemleyebilirsiniz. Ek olarak, yalnızca düşmanlarınızı vurmanız, saldırılarını atlatmanız ve geminizi tüm gücü açıp uzaylıların üstüne indirmeniz için geliştirmeniz ihtiyaç duyulan en uygun kullanıcı arayüzü ve oyun kontrollerini ihtiva eder.

Şimdi, arsa ve oyun hakkında her şeyi biliyorsunuz ki. Öyleyse, kaçırılmayacak bir tecrübe için derhal Space Shooter – Galaxy Attack oyununu indirin!! Ek olarak, deneyiminizi daha da büyük ve görkemli hale getirmek için size bazı hususi avantajları ücretsiz bir şekilde sunan Space Shooter Galaxy Attack MOD APK’sını da sunuyoruz. Bir kez denemelisiniz ve kesinlikle ona aşık olacaksınız!!

Space Shooter Galaxy Attack MOD APK

En üstün özelliklerle Space saldırılarını akıcı bir halde yapın

Bir kahraman olmak ve gezegeninizi kurtarmak ister misiniz? Space Shooter Galaxy Attack MOD APK, sizin için efsanevi bir seçimdir. Malum bir yapımdır ve milyonlarca kullanıcı tarafınca indirilip oynanmıştır. Ek olarak, neredeyse tüm oyuncular tarafınca pozitif eleştiriler alan en yüksek puanlı bir oyun aldı. Ve ekibimiz, tüm sorularınızı yanıtlamak ve oyun içi tüm sorunlarınızı çözmek için daima aktiftir. Tek ihtiyacınız olan, en alttaki yorum kutusuna yorum yapmak yada bizimle iletişime geçmek.

Tamamımız sıkıntılı oyunları severiz. Fakat gene de, oyunun belirli bir noktasında, hepimiz yükseltme yada güçlendirici satın almak için oyun içi para birimine gereksinim duyar. Sadece şu anda oyuncular elmasları ve kaynakları elde etmek için para ödemek zorunda. Fakat temelde her oyuncu için mümkün değil. Böylece Space Shooter Galaxy Attack MOD APK bir nimet olarak gelişti. Bu değiştirilmiş sürüm, herhangi bir uygulama içi satın alma için harcama yapmadan tüm premium özellikleri ücretsiz bir şekilde verir. Uygulamayı yükleyin ve kendinizi küresel önder panosuna hükmetmeye hazırlanın !!

Space Shooter Galaxy Attack APK Sınırsız Para

İlk ve en kıymetli özellik, sınırsız para sağlanmasıdır. Uzay sorunları, hayatta kalmak ve galaksiyi kurtarmak için kaçmanız ihtiyaç duyulan hususi süper saldırılar gerçekleştirir.

Böylece Space Shooter Galaxy Attack MOD APK, uzay geminizi birkaç kez yükseltme fırsatı vererek imdadınıza yetişiyor. Artık silahların kilidinin açılmasını beklemenize gerek yok ve arzu ettiğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz. Yalnız bu sürümü indirin ve sonsuz parayı efsanevi silahlara ve uzay gemilerine atın.

Oyununuzu kaptırmak için asla bitmeyen elmasları kullanın

Herhangi bir arcade shooter oyunundaki bir öteki yaşamsal para birimi Diamond. Bu para birimi, en yeni gemileri, silahları, karakterleri almak yada ödüllendirici etkinliklere katılmak için kullanılır. Ve Space Shooter Galaxy Attack Mod Apk, sizi Uzay saldırısı çağlarında ortaya çıkarmak için size sonsuz oranda elmas veriyor. Şimdi, kesinlikle fena düşmanlarınızı yenebilir ve oyununuzu sürükleyici hale getirebilirsiniz. Git ve uygulamayı şimdi indir!!

Space Shooter Galaxy Attack APK Reklamsız

Peki, Space Shooter Galaxy Attack MOD APK’yı sevmek için daha çok nedene ihtiyacınız var ise, oyun içinde size parasız alışveriş de sunduğunu söylemeliyiz. Bu muhteşem sürümü indirdikten sonrasında, bu canavar oyununda her şeye aslına bakarsanız erişilebilir olduğundan, en yeni varlıkların kilidini açmak için beklemenize gerek kalmayacak. Evet, oyuncular oyun içinde gerçek para harcamadan sınırsız sanal eşya satın alabilirler. Bu olağanüstü özellik, uygulamayı derhal indirmenizi isteyecek!

Space Shooter Galaxy Attack MOD APK

Tek bir kesinti olmadan muhteşem oyun oynayın

Ana vurgu hemen hemen açıklanmadı. Hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde, alakasız pop-up’lar ve reklamlar tamamımız için fazlaca can sıkıcıdır. Bilhassa bu tanıtım videoları ve görseller sebebiyle oyun çöktüğünde yada kalmış olduğu yerden devam ettiğinde, sadece Space Shooter Galaxy Attack MOD APK’nın tamamen Reklamsız bir arayüze haiz bulunduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Böylece Sorun Yok, Kesinti Yok, Yalnız Eğlence ve Serüven!!

Nihai Karar

Bu yüzden Space Shooter Galaxy Attack MOD APK’yı açıkladık ve tüm mükemmel özelliklerini tartıştık. Etkisinde bırakan bir bilim kurgu atmosferi, dinamik atışlar, ışık efektleri, inanılmaz oyun, etkisi altına alan bir rekabetçi mod koleksiyonu ve fazlaca daha fazlasını içeren tek bir oyun.

Tüm bu büyüleyici unsurları avuçlarınızın rahatlığında asla hayal ettiniz mi? Akıllı telefonlar bunu mümkün kıldı. Bu yüzden, boş zamanlarınızı güncellemek için kullanın ve gerçek eğlence için Space Shooter Galaxy Attack MOD APK’sını indirin. Sonsuz atış görevlerine hazır olun!


Şimdi indir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space Shooter - Galaxy attack ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir