Karman TV
Karman TV

Karman TV APK 1.8 (Reklamsız) indir 2023

Karman TV APK Canlı Maç izleTürkiye'nin En İyi Parasız Anında Canlı TV Uygulaması Oyun tamamen parasızdır, uygulamayı yükleyin, telefon ayarlarınızı bilinmeyen kaynaklar açmalısınız.Bu sayfa, birisi hizmetimi kullanmayı seçerse, kişisel bilgilerin to

Android Android Eğlence
4 ( 244 puan )
Fiyat: $0
İsim Karman TV
Yayıncı Karman TV
Tür Eğlence
Boyut 10MB
Son Sürüm 1.2
MOD Şifresiz
Orjinal Google Play
Karman TV is the most famous version in the Karman TV series of publisher
Mod Version 1.2

Karman TV APK Canlı Maç izle

Türkiye’nin En İyi Parasız Anında Canlı TV Uygulaması Oyun tamamen parasızdır, uygulamayı yükleyin, telefon ayarlarınızı bilinmeyen kaynaklar açmalısınız.

Bu sayfa, birisi hizmetimi kullanmayı seçerse, kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalar hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmek için kullanılır.

Hizmetimi kullanmayı seçerseniz, bu politikayla ilgili bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olmuş olursunuz. Topladığım kişisel bilgiler, Hizmeti sağlamak ve iyileştirmek için kullanılır. Bu Gizlilik Politikasında açıklananlar haricinde, verilerinizi kullanmayacağız yada üçüncü taraflara aktarmayacağız.

Bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler, bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe, Karman TV ‘nin erişebileceği Yargı ve Koşullarımızda aynı anlama haizdir.

karman tv apk indir

Karman TV APK Son Sürüm

Karman TV APK, bir süredir ortalıkta dolaşan oldukca popüler bir uygulamadır. APK kısa sürede sürüme güncellendiğinden ve yine iyi çalıştığından Karman TV uygulamasını en iyi APK listemize ekledik!

Karman TV uygulaması, akış için oldukca çeşitli parasız filmler ve TV şovları sunar. Kontrol ettikten sonrasında bu uygulamanın bir sürü akış bağlantısına haiz bulunduğunu gördük.

Bu listedeki pek oldukca şahıs şeklinde, Karman TV uygulaması da Solid APK’nin tüm “çanlarını ve ıslıklarını” ihtiva eder. Bu, VLC medya oynatıcılar, MX oynatıcılar, Real-Debred, başlıklar, altyazılar, favoriler ve indirilebilir içerik eklemek için entegrasyonları ihtiva eder.

KGRT Karman TV uygulaması, akış dünyasında insanoğlu içinde popülerlik kazanan yeni bir uygulamadır. Şu anda 1080p ve 4k dahil olmak suretiyle tonlarca HD bağlantıyla mükemmel çalışıyor.

Altyazılar, harici oynatıcılar ve daha fazlasının yanı sıra gerçek engellenmiş ve kanal işlevleri mevcuttur. Kerman TV uygulaması, her tür kablo kesiciyi doygunluk edecek değişik bir arayüze haizdir.

Features of Karman TV APK

  • Parasız indirin: Uygulamamız tamamen parasızdır ve internet sitemizden indirebilirsiniz.
  • Hususi tasarım: Yüksek kaliteli iletim sağlamak için hususi olarak tasarlanmıştır.
  • Bildirim sistemi: Yeni bildirim sistemi ile yeni içeriklerden ilk siz haberdar olun.
  • Kullanıcı dostu: Yeni Hisse Generation tasarımı ile rijit ve stabil değildir ve boyutu oldukca küçüktür.
  • Tam Ekran Modunda HD Akış: Programı uygulamada tam ekran modunda seyredebilirsiniz. İzlemek istediğiniz kanalı açın ve tam ekran düğmesine basın.
  • İnternet dostu: Uygulamamız bir tek 10MB’dir ve SD 480p görüntüleme seçeneği ile kota dostudur.
  • Yedek Yayıncılık :Sunucumuzla ilgili bir sorununuz olduğunda bir yedek sunucu ile ilerlemenizi elde eden bir özellik.
  • 7/24 teknik destek: Uygulamanıza eklemek istediğiniz içerikleri bizlere bu e-posta adresi üstünden gönderebilirsiniz.

Diğer maç izleme uygulamamız inat TV ‘yede göz atabilirsiniz.


Artık indirmeye hazırsınız Karman TV ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir