Top Eleven Futbol Menajeri
Top Eleven Futbol Menajeri

Top Eleven Futbol Menajeri v23.1 (Sınırsız Coin) indir 2024

Top Eleven APKTop Eleven sizi en iyi maçlara götürür; büyük takımlar büyük turnuvalara katılmak için burada toplanacak. Bu büyük bir spor oyunudur ve oyuncular futbol kulübü kadrolarını yönetme konusunda kendi ayrıcalıklarına sahip olacaklardır. Oyun

Android Android Oyun
4 ( 809 puan )
Fiyat: $0
İsim Top Eleven Futbol Menajeri
Yayıncı Nordeus
Tür Oyun
Boyut 156MB
Son Sürüm 23.1
MOD Sınırsız Coin
Orjinal Google Play
Top Eleven Futbol Menajeri is the most famous version in the Top Eleven Futbol Menajeri series of publisher
Mod Version 23.1

Top Eleven APK

Top Eleven sizi en iyi maçlara götürür; büyük takımlar büyük turnuvalara katılmak için burada toplanacak. Bu büyük bir spor oyunudur ve oyuncular futbol kulübü kadrolarını yönetme konusunda kendi ayrıcalıklarına sahip olacaklardır. Oyuncuları heyecanlandıran yeni özellikler, modern oyun ve benzersiz karakter yaratma var. Ateşli maçlar, boğulma anları da en özgün şekilde yeniden üretilir. En prestijli ödüle sahip ünlü koç olun.

Top Eleven 1

 

Top Eleven APK Sınırsız Coin

Top Eleven 2023 Apk, Türkçe dil desteği olan ve Google Play Store da en fazla oyuncusu bulunan android futbol menajerlik oyunudur. Top Eleven kısa bir süre önce güncelleme yayınladı ve birçok ligin resmi formalarını ve logolarını oyuna dahil etti. Dünya çapında 100 milyona varan oyuncu kitlesiyle, eğer bu tarzı seviyorsanız gerçekten denemeye değer bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Top Eleven sınırsız coin apk’mız ile oyununuzu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz

Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, MLS gibi üst düzey ligler oyunda lisanslı olarak yer alıyor. Lisans menajerlik oyunlarında önemlidir çünkü işi gerçekçi kılar. Takımını yönet, transfer yap, stadyumunu geliştir ve kupaları kazan.

Top Eleven 2

Top Eleven size her zaman drama verir ve üstesinden gelmeniz için size hantal hareketler verir. Daha spesifik olarak, maç her zaman takımınızın gücüyle oynanıyor, bu da bizi biraz endişelendiriyor. Havadaki değişimden bahsetmiyorum bile, ortam oyuncuları rahatsız edecek ve rekabet sürecini etkileyebilir. Ama karşılığında, kadromuz herkesin heyecan duyduğu büyük yıldızlarla dolu. Güzel goller tarihe geçecek ve takımımız şampiyonluk kupasını kazanma şansına sahip olacak.


Artık indirmeye hazırsınız Top Eleven Futbol Menajeri ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir