Townscaper
Townscaper

Townscaper APK v1.03 (Ücretsiz Yamalı) indir 2022

Townscaper APK indirHiçbir vazife, amaç, kaide ya da türe bağlı kalmaksızın kullanıcının özgürce inşaat yapabileceği bir mod oyunudur. Amacı olmayan bir oyun kulağa acayip gelebilir, fakat oyunu emsalsiz icra eden nokta tam olarak bu.Townscaper Andro

Android Android Gündelik
4 ( 753 puan )
Fiyat: $0
İsim Townscaper
Yayıncı Raw Fury
Tür Gündelik
Boyut 45MB
Son Sürüm 1.03
MOD Ücretsiz Yamalı
Orjinal Google Play
Townscaper is the most famous version in the Townscaper series of publisher Raw Fury
Mod Version 1.03
Content Rating PEGI 3

Townscaper APK indir

Hiçbir vazife, amaç, kaide ya da türe bağlı kalmaksızın kullanıcının özgürce inşaat yapabileceği bir mod oyunudur. Amacı olmayan bir oyun kulağa acayip gelebilir, fakat oyunu emsalsiz icra eden nokta tam olarak bu.

Townscaper Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gündelik oyundur. Townscaper Android APK oyunu içinde değişik yapılarda ve şekillerde binalar bulunmaktadır.

Townscaper APK Son Sürüm

Townscaper APK Latest Version oyununda, son sürüm mod özelliklerini kullanabilirsiniz. Mavi ve yeşil renkleri içinde istediğiniz her şeyi yapmak bir tek sizin elinizde!

Townscaper APK Full oyununda ekranın sağ tarafına dokunarak ızgara modunu açabilirsiniz. Bu mod ile beraber renk paletinden renk seçebilir ve oyunun görkemli algoritmasının bir merdiveni, binayı, bahçeyi ya da kubbeyi iyi mi oluşturduğunu görebilirsiniz.

Townscaper APK Ücretsiz indir

Oyundaki tüm tasarım kararları seçilen konumun arka plandaki şekline nazaran rastgele gerçekleşmektedir. Her bileşen muhteşem bir halde detaylı bir şekilde oyun tarafınca tasarlanmaktadır.

Townscaper APK oyunu “Raw Fury” adlı geliştirici tarafınca tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Rahatlamak, günün stresinden uzaklaşmak ve kendinizi dinlendirmek için oynayabileceğiniz rahat bir yapıya haizdir.


Artık indirmeye hazırsınız Townscaper ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir