War Machines
War Machines

War Machines APK v6.16.0 (Sınırsız Para) indir 2024

HELLO, COMMANDER ! WELCOME TO WAR MACHINES, A FAST AND EXPLOSIVE TANK BATTLE GAME Play online matches with up to 8 players, join the weekly clan wars, climb the ranks, and unlock the most powerful and deadly machines to BECOME A LEGEND !WAR MACHINES

Android Android Oyun
5 ( 661 puan )
Fiyat: $0
İsim War Machines
Yayıncı Fun Games For Free
Tür Oyun
Boyut 120MB
Son Sürüm 6.13.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
War Machines is the most famous version in the War Machines series of publisher Fun Games For Free
Mod Version 6.13.1
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

War Machines APK indir

Atıcılık oyunları en sevdiğimiz kreasyonlarımızdır ve Covid-19 Pandemisi’nden sonrasında bile, bu oyunlar en iyi eğlence deposu olduğundan, sokağa çıkma yasağı adamların çoğunun bu oyunları öğrenmesini sağlamış oldu. Bu oyunların en dikkat çeken özelliklerinden biri de online oyun arayüzüdür. Artık kolay dondurulan bilgisayar botlarıyla artık oynamanız gerekmeyecek, oysa akıllı telefonunuzun ekranının yanında oturan gerçek oyuncuları yenmeniz gerekiyor. Güçlük bugünlerde aşırı bir seviyeye ulaştı!

Savaş Makineleri MOD APK
War Machines APK v6.16.0 (Sınırsız Para) indir 2024 5

Pekala, bugün, size en kusursuz çekim önerisini sunmanın ana sebebi ile buradayız. Şimdi bu bir adam adama atış oyunu değil, fakat daha büyüleyici bir şey! Bu, tüm rakiplerinizi yenmek için Harp Makineleri ve kuvvetli füzelerle donattığınız Tank atış oyunudur. Oyun Harp Makineleri! Google Play Store’un en iyi 20 çevrimiçi atış oyununda yer edinen mükemmel bir Android oyunudur. Üstelik bu oyundan zevk alan milyonlarca günlük oyuncu var!

Yukarıdaki özellikli oyun kimi zaman kulağa muhteşem geliyor, sadece oyuncular bir çok süre onu oynarken rahatsız oluyorlar. Bu sıkıntının arkasındaki mantık, oyunun elmasları ve dolayısıyla efsanevi Harp Makinelerini elde etme karmaşıklığıdır. Buna karşın, aynı faydayı daha fütüristik bir halde kapsayan değiştirilmiş sürümümüzü indirebilirsiniz. Değişiklikle gelişmiş oyun oynamaya başlayın!

War Machines APK Son Sürüm

Adam adama atış oyunu, çöp adam atış oyunu ve animasyonlu atış oyunlarından zevk almış olmalısın, fakat sözlerime dikkat et, Şimdi tüm yaşamının en coşkulu hissini yaşayacaksın – Harp Makineleri.

Belirli bir yerde en sevdiğiniz atış oyun modlarının ve değişik yada daha alaycı bir platform görünümünün keyfini çıkarabileceğiniz çevrimiçi bir Android oyunudur. En kaliteli Ordu ve Askeri tank oyunlarının hayranıysanız, lütfen beklemeyin ve en kısa sürede indirin! Tamamen yükseltilebilir Harp tanklarının en etkili koleksiyonuyla size süratli tempolu atışlar sunacak. Savaşı Başlatın!!

Savaş Makineleri MOD APK
War Machines APK v6.16.0 (Sınırsız Para) indir 2024 6

Bir sonraki oyun seçiminiz için Harp Makinelerini seçtiyseniz, daha ilkin asla duymadığınız yüzlerce ayrıcalığa fanatik kalacaksınız. Tüm bu özelliklerden ilki Tank koleksiyonudur! Temel olarak oyun size her kademede 3-4 tank içeren toplam 8 aşama tank sunuyor. Düzey, tankın gücü anlamına gelir.

İlk katman, sonrasında yükseltebileceğiniz ve bir canavar yapabileceğiniz 1000-2000 güç tankı ihtiva eder. Her neyse ki, Düzey 8 tanklar canavardır ve 12000-16000 içinde güce haizdir, efsanevi olanlar! Ek olarak Düzey 8 tankları yükseltebilir ve onları 20000 enerji değerinde yapabilirsiniz, sadece bu hakikaten fazlaca maliyetlidir! Merak etme; değiştirilmiş sürümümüzü indirin ve hepsini ücretsiz bir şekilde açın. Başarınızı ateşleyin!!

War Machines APK Sınırsız Para

Oyun modları, temelde onu on senenin en iyi yada en fena oyunu meydana getiren bir atış oyununun karmaşıklığıdır. Oyun modları ne kadar fazlaysa oyun tutkunları ve oyun içindeki keyifli kaynaklar da o denli fazla olacaktır.

Benzer şekilde, Harp Makineleri, Her insana Parasız, Ekip Ölüm Maçı ve Fetih içeren tüm favori atış modlarınızı aynı Tank formatında sunar. Free For All, kendiniz için oynamanız ihtiyaç duyulan, Team Deathmatch’in ise takımınızla beraber oynamanız ihtiyaç duyulan yerdir. Bu yüzden en iyisini seçin ve War Machines içinde her anın tadını çıkarın!

Savaş Makineleri MOD APK
War Machines APK v6.16.0 (Sınırsız Para) indir 2024 7

Oyun kontrollerini ve ayarlarını rahatça değiştirin

Bir atış oyunu oynuyorsanız, zevk almadan ilkin rahatlığına bakmanız gerekir! Kimi zaman atış oyunları, değiştirilemeyen yüzlerce denetim içeren yüzlerce yaratı olduğundan denetim ayarlarını ve duyarlılık seviyelerini rahatsız eder. Sadece size kapsamlı bir eğlence sunmak için War Machines, en sevdiğiniz 3 parmak yada 4 parmak biçiminde kolayca değiştirebileceğiniz tamamen değiştirilebilir kontroller sunar! Bugün bu kullanışlı oyunun tadını çıkarın, War Machines MOD APK’yı anında indirin!

War Machines APK Hile

En kusursuz yapımızla sizi şaşırtmanın zamanı geldi – War Machines MOD APK! Tank oyunundan her gece hayalini kurduğunuz en kusursuz özelliklerle donatılmış War Machines’in revize edilmiş versiyonu burada.

Ilk olarak size sınırsız para, elmas yok fakat buna karşın War Machines MOD APK size kilidi açık tanklar ve en gelişmiş MOD scriptlerini sunuyor. Bu yüzden bugün bu oyunu indirin ve kendi başınıza tadını çıkarın!

Şimdi direkt haritanızda düşmanın yerini takip edin

Fütüristik dünya burada! Oyun içindeki en ölümcül problemi çökerten ve oyununuzu sorunsuz hale getiren War Machines MOD APK’sını sizlere sunuyoruz. Bu değiştirilmiş oyunun içinde, düşmanlarınızı direkt yukarıda yer edinen mini haritada takip edebilirsiniz. Bundan sonrasında pozisyonunuzu alabilir ve yerini tespit etmeden ona ateş etmeye başlayabilirsiniz. Düşmanlarınızı bulmak ve onları çabucak ezmek benzer biçimde inanılmaz değil mi! Tadını çıkar!!

Hemen hemen resmi oyunu oynamadıysanız, bir tek ilk tankı satın almak için ihtiyaç duyulan mücadeleyi hayal bile edemezsiniz. Harp Makinelerinin içinde hiçbir şey kolay kolay donmaz ve bir tek birinci düzey tankı satın almak için 10-15 kez birinci konum olarak tamamlamanız gerekir. Şimdi oyunun karmaşıklığını ve son aşamaların kilidini açmak için ihtiyaç duyulan mücadeleyi hayal edebilirsiniz!

Bu mücadeleyi atlamak istiyor musun? War Machines MOD APK’yı indirin ve tamamen kilidi açılmış tankların keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarın. Ek olarak, size oldukça yükseltilmiş tanklar sunduğumuzdan, bu tankları yükseltmek için para harcamanıza da gerek kalmayacak. Yalnız War Machines MOD APK’yı indirin ve sihrin tadını çıkarın!

Savaş Makineleri MOD APK
War Machines APK v6.16.0 (Sınırsız Para) indir 2024 8

War Machines APK Harita Hile

Süratli tekrardan yükleme, War Machines MOD APK’nın bir başka kuvvetli özelliğidir. Resmi sürüme karşın değiştirilmiş sürümü indirmenin en meşru sebeplerinden biri. İlk seviyede, yok edilmesi zorluk derecesi yüksek fazlaca sayıda 2. ve 3. düzey tank bulacaksınız ve bunun içinde en yavaş tekrardan yüklemeden de rahatsız olacaksınız.

Şu demek oluyor ki temelde, bir tek War Machines MOD APK’mızı indirerek bu şeyi değiştirebilirsiniz! Bu değiştirilmiş versiyonun içinde, 5-6 saniye tekrardan yükleme beklemeden sonucunda füzeleri ateşleyebilirsiniz! Fütüristik oyunun tadını çıkarın!

Nihai Karar

Yazının tamamını okuduktan sonrasında War Machines MOD APK indirmeniz icap ettiğini kolayca anlayabilirsiniz. Bu yüzden resmi sürümle her gün sinirlenmeyi atlayın, bir tek bunu akıllı telefonunuza yükleyerek. Fast Reload ve Enemy Location benzer biçimde inanılmaz eklenti özellikleriyle size her tankı kilidi açılmış ücretsiz bir şekilde sunacak! Şimdi tüm düşman tanklarını akıcı bir halde yok edin; derhal indirin!!


Artık indirmeye hazırsınız War Machines ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaFun Games For Free

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir