FIFA Soccer
FIFA Soccer

FIFA Soccer APK v17.0.03 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2024

FIFA Soccer APK indirFIFA ateşi neredeyse tüm dünya nüfusunu ele geçirdiğinde, insanların kalplerinden bu spor için delirdiklerinin oldukca iyi farkındayız bundan dolayı bu, dünyadaki en coşku verici ve coşku verici spordur. Hayranlar dizinin ve turn

Android Android Spor
4 ( 269 puan )
Fiyat: $0
İsim FIFA Soccer
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor
Boyut 125MB
Son Sürüm 16.0.01
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
FIFA Soccer is the most famous version in the FIFA Soccer series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 16.0.01
Content Rating USK: Tüm yaşlar

FIFA Soccer APK indir

FIFA ateşi neredeyse tüm dünya nüfusunu ele geçirdiğinde, insanların kalplerinden bu spor için delirdiklerinin oldukca iyi farkındayız bundan dolayı bu, dünyadaki en coşku verici ve coşku verici spordur. Hayranlar dizinin ve turnuvaların gelmesini deli şeklinde bekler ve favori oyuncularını yada kulüplerini bu dizilerde destekleyebilirler.

Futbolun dünyadaki tüm sporların kralı olmasının sayısız sebebi var ve dünyanın her yerindeki çılgınlığı gerçeği kanıtlamak için kafi. Böylece hepimiz en gerçekçi deneyimin beklediği mevcut çağdaş simülasyonda oyun cephaneliğini keşfederken.

FIFA Futbol MOD APK

Dünyanın en sevilen bu sporunun yalnız bırakılma şansı olması imkansız ve bu yüzden çeşitli geliştiriciler üstünde ellerini denediler. Gene de FIFA Soccer Mod Apk rakiplerinden değişik.

Rakiplerine üstünlük sağlamasının rahat sebebi, FIFA yönetim kurulu üyeleri tarafınca resmi olarak sertifikalandırılmış olmasıdır. Oyunu oynamak için çeşitli modlara hitap eden tam özgünlüğe haiz resmi Futbol versiyonu olarak adlandırılabilir. Bir futbol kulübü menajeri olarak oynadığınız oyun ile ultra Hd üç boyutlu grafiklerde simüle edilir.

Ekip için favori oyuncularınızı seçmeli ve buna bakılırsa çeşitli turnuvalarda daha iyi performans için onları eğitmelisiniz. Ayrıca, oyunun birçok yönünü geliştirmek ve yükseltmek için altyapıyı, becerileri ve araçları dönüştürmek şeklinde birden fazla saha dışı aktiviteye kendinizi kaptıracaksınız. Detaylı açıklaması ile oyuncunuzu seçin ve deha ve yönetim becerilerinizle futbol savaşlarında rakipleri yok etme stratejisini planlayın.

FIFA Soccer APK Son Sürüm

FIFA Soccer Mod Apk, orijinal oyunun FIFA üyeleri tarafınca resmi olarak onaylanan alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Kullanıcılardan karşılaştıkları genel problemler için devamlı geri bildirim aldığımız için oyunun neredeyse tüm yönlerinde ufak değişimler yaptık.

FIFA Futbol MOD APK

Bundan dolayı, tüm dikkat dağıtıcı unsurları azalttık ve oyunun fonksiyonlarını iyileştirdik, bu da oyundan optimum performansla keyif almanızı sağlar. Bu değiştirilmiş versiyonda sınırsız oranda altın, madeni para, para, elmas ve anahtar sunduk, böylece bu tarz şeyleri özgürce kullanabilir ve oyun öğelerini en yüksek olasılıkta yükseltebilirsiniz.

FIFA Soccer Mod Apk, oyun için tüm gelişmiş seviyelerin kilidini açmak için parayı da kullanabilir. Bir tek geliştirmekle kalmadık, bazı sorguları da sıraladık. Buna karşılık, bir reklam engelleme politikası yerleştirdik. Bu sürüm, oyun içinde gelen her türlü reklamı kaldırır ve engeller, böylece futbol dünyasında devamlı eğlence akışını sağlar. Bu sürüm ek olarak kullananların öteki kaynaklardan kök salmasını gerektirmez. Oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini etkinleştirir ve cihazınız için güvenli bir ortam sağlar.

FIFA Soccer APK MOD

FIFA Soccer Mod Apk, durumun canlılığını uç noktalara kadar keşfetmek için arayüze ve senaryoya neredeyse gerçek şeklinde rakamlar veren en gerçekçi efektler ve kompozisyonda tasarlanmıştır. Oyun ideal olarak ultra HD üç boyutlu grafik gösterimde sunulur ve göz yoran araçlar ve altyapı sağlar.

Karakterler, gerçek dünyadaki görünümlerle o denli iyi simüle edilmiştir ki, onları karakter görünümleriyle çabucak tanımlayabilirsiniz, bundan dolayı çevrede en iyi çağdaş araçlardan biri yapılmıştır.

FIFA Futbol MOD APK

11vs11 PVP maçları

Oyuncuları seçip onları hususi sıhhat ve becerileri ile turnuvalara katılmaları için eğittiğinizde, her iki tarafta 11 oyuncu ile rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşların en dikkat çekici deneyiminin tadını çıkaracaksınız.

Bu oyuncular, kazanan performanslarını sergilemek için ellerinden gelenin en iyisini planlamak ve tecrübe etmek için strateji tabanlı tasarımınıza bakılırsa çalışacaklar. Tüm oyun, başka herhangi bir kesinti olmadan omuzlarınıza dayanıyor.

FIFA Soccer APK Sınırsız Para

FIFA Soccer Mod Apk, gerçek dünyadaki şeklinde çalışır ve geçmişteki oyuncu performansının detaylı açıklamasını gösterirler, böylece zafer şansını sağlamak için takımınız için en iyisini bulabilir ve seçebilirsiniz.

Meşhur oyuncuların ayrıntılarını deneyin. Üzerinizde hiçbir baskı olmadan, özgürce içsel dehayı keşfedin ve zayıf oyuncuları bile mühim sorunlarla başa çıkabilecek ve daha iyi performans gösterecek kadar yetkin hale getirmek için yükseltin.

Başlangıç ​​mücadeleleri

FIFA Soccer Mod Apk, kullanıcılara oyunun birincil denetim mekanizmasını herhangi bir yitik yaşamadan keşfedebilecekleri başlangıç ​​mücadeleleri sunuyor. Daha iyi bir oyun deneyimi için ekrandaki her seçeneği denetim etmenize ve yönetmenize yönelik kullanıcı arabirimi mekanizmasıyla size olanak elde eden bir alıştırma alıştırmasıdır.

FIFA Soccer APK Hile

FIFA Soccer Mod Apk, oyuna katılmak ve çeşitli PVP maçlarında birbirinize karşı mücadelenin tadını çıkarmak için rastgele yabancılarla ve arkadaşlarınızla özgürce etkileşime girebileceğiniz çevrimiçi oldukca oyunculu yol da dahil olmak suretiyle çeşitli modlarda gelir. Özelliklerin ve işlevlerin yükseltilmiş tesisleri ile yabancılarla ilişki kurun ve onları en üst düzeyde oyun deneyiminizle etkileyin.

FIFA Futbol MOD APK

Görevde muhteşem ganimetler

FIFA Soccer Mod Apk, gerçek turnuvalardan ilkin birçok ayrıca oynanış sağlar. Kazanırken, takımınızın performansını formatta her yönden geliştirmek için becerilerin ve araçların nihai yükseltmeniz için kullanabileceğiniz çeşitli puanlar ve ödüller ile ciddi şekilde ödüllendirileceksiniz. Bunlar çeşitlidir ve yolda optimum yardım ve destek için onlardan keyif alacaksınız.

Çözüm

FIFA Soccer Mod Apk, orijinal oyunun bir çeşididir ve size oyunun keyfini kesintisiz olarak çıkarmanızı elde eden premium avantajlar sağlar. Tüm unsurları sonsuz bir halde yükseltmek için sınırsız para ve madeni para şeklinde.

Burada, oynanışta, oyuncularınıza turnuvalarda daha iyi performans göstermeleri ve ihtiyaca bakılırsa oyun geliştirmeleri için bireysel beceriler kazandırarak takımınızı iyi yönetmeye çalışın. Ek olarak, seriyi kazanmaya çalışın ve daha iyi bir ileri oyun için ödüllendirin.


Artık indirmeye hazırsınız FIFA Soccer ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaELECTRONIC ARTS

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir