Wlog
Wlog

Wlog APK – WhatsApp Takip v1.0.35 (Premium) indir 2024

Wlog APK indirWhatsApp isimli popüler iletişim uygulamasının kullanım özelliklerini yükselten bir uygulamadır. Kullanıcıya WhatsApp üzerindeki kişilerinin çevrimiçi olma (son görülme) zamanlarını, uygulama üzerinden görmenize olanak tanımaktadır.Wlog

Android Android Kişiselleştirme
5 ( 819 puan )
Fiyat: $0
İsim Wlog
Yayıncı Wlog
Tür Kişiselleştirme
Boyut 26MB
Son Sürüm 1.0.35
MOD Premium
Orjinal Google Play
Wlog is the most famous version in the Wlog series of publisher Wlog
Mod Version 1.0.35

Wlog APK indir

WhatsApp isimli popüler iletişim uygulamasının kullanım özelliklerini yükselten bir uygulamadır. Kullanıcıya WhatsApp üzerindeki kişilerinin çevrimiçi olma (son görülme) zamanlarını, uygulama üzerinden görmenize olanak tanımaktadır.

Wlog APK uygulaması ile, WhatsApp listenize eklediğiniz herhangi bir kullanıcının son görülme zamanını görebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir kullanıcı WhatsApp üzerinde çevrimiçi olduğunda, cihazınıza bildirim alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın, ailenizin hatta çocuklarınızın WhatsApp üzerinde ne kadar vakit geçirdiklerini merak ediyor musunuz? Wlog APK uygulamasını kullanarak bu verileri görebilirsiniz. Wlog Çevrimiçi APK uygulamasını kullanarak, ileri seviyede bir Whatsapp deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Uygulamayı Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. WLOG uygulamasıyla kontrolü elinize alabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kişilerin ne zaman online olduğunu ve kullanım sürelerini görebilirsiniz.

Wlog Premium Apk_2022

Wlog Nedir?

Yüklü uygulamalarınız için uygulama izleyicisi, uygulamalarınızdaki eğlence alanınızı analiz etmenize yardımcı olacaktır! Çevrimiçi whatsapp takip, bir Uygulama kullanımını takip edebileceğiniz mükemmel bir faydalı platform. Çevrimiçi takip, kullanımı en kolay fakat güçlü uygulama / cihaz kullanımı yönetimi uygulamasıdır.
Tüm uygulamaların kullanım detaylarını Uygulama kullanımı takip özelliğini kullanarak takip edebilirsiniz. Çevrimiçi takip, günlük WhatsApp Kullanımınızı ve WhatsApp için son Çevrimiçi zamanınızı gösterir. Ayrıca, uygulamanızı ne kadar zaman kullandığınızı da bilmenizi sağlar.

Şimdi Wlog programı Bu uygulamayı kullanarak ve aynı zamanda telefonunuzun diğer yüklü uygulama kullanımını takip edin. Whats Çevrimiçi Tracker yardım Uygulama kullanımı takip numarası ücretsiz, cihazınızda kurulu her uygulamayı kullanarak harcanan zamanı bilmek. Wlog çevrimiçi takip , uygulama için Aşırı Kullanım Hatırlatma olarak da kullanılıyor.

Wlog Çevrimiçi Ücretsiz indir

Wlog aile güvenliğiniz için tasarlanmış whatsapp takip uygulamasıdır. Aileniz için üst düzey güvenlik sunar! Ailenizin ve sevdiklerinizin whatsapp aktivitelerini size mesaj olarak bildirir. Karşı tarafın Her yazışmasında size mesaj bildirimi gönderir. Herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar numara girerek sınırsız whatsapp takip yapmanıza olanak sağlar. Dilediğiniz bireyin numarasını ekleyerek güvenli bir şekilde kontrol altına almanıza yardımcı olur. Basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde günlük özet raporları ve detaylı raporlara ulaşmanıza yardımcı olur. İnternet bağlantınız kopsa dahi uygulama çalışmaya devam eder, Wlog  takip uygulaması bu durumdan etkilenmez. Kişi ayarlarından dilediğiniz zaman çevrimiçi, çevrimdışı ve durum mesaj bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Whatsapp takip uygulaması sadece ebeveynler için kullanıma yöneliktir. Farklı amaçlar ile kullanımda sorumluluk kullanıcıya aittir. Wlog uygulaması ile çevrimiçi ve çevrimdışı bildirim mesajlarını alırsınız. Ailenizin ve sevdiklerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Okuma ve görme gibi bir özelliği yoktur.


Artık indirmeye hazırsınız Wlog ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir