YouTube Music
YouTube Music

YouTube Music APK v5.17.51 (Premium Reklamsız) indir 2024

YouTube Müzik APKÇevrimiçi akış, trend olan bir teknolojidir ve hepimiz onu günde yaklaşık 10 ila 12 saat kullanıyoruz. Neredeyse tüm günümüzü çevrimiçi içerik akışıyla geçiriyoruz ve ayrıca günümüzde şovları izlemek ve müzik parçalarını dinlemek içi

Android Android Uygulama
5 ( 582 puan )
Fiyat: $0
İsim YouTube Music
Yayıncı Google LLC.
Tür Uygulama
Boyut 54MB
Son Sürüm 5.17.51
MOD Premium/Reklamsız
Orjinal Google Play
YouTube Music is the most famous version in the YouTube Music series of publisher
Mod Version 5.17.51

YouTube Müzik APK

Çevrimiçi akış, trend olan bir teknolojidir ve hepimiz onu günde yaklaşık 10 ila 12 saat kullanıyoruz. Neredeyse tüm günümüzü çevrimiçi içerik akışıyla geçiriyoruz ve ayrıca günümüzde şovları izlemek ve müzik parçalarını dinlemek için bir Televizyona veya Radyo oynatıcıya ihtiyacımız olmadığından zaman ayırmaya değer. Tüm bunları akıllı telefonlarımızda bu devasa cihazlardan daha rahat bir şekilde yapabiliriz. Ayrıca, çevrimiçi akış, kablo hizmetleriyle karşılaştırırsak çok ucuz fiyatlara mal olur.

YouTube Müzik MOD APK

Pekala, bu yirmi yılda geliştirilen, neredeyse her medya içeriğini ve tüm TV şovlarını yayınlamamıza yardımcı olan çeşitli akış hizmetleri var. Tüm bu akış platformlarında YouTube, istatistiklere göre normal bir adam tüm gününün yaklaşık 6 saatini YouTube’da geçirdiği için en üst sırada yer alıyor. İnternette bir şey aramamız gerekse bile, YouTube’u sadece çevrimiçi bir arama motoru olarak kullanıyoruz.

Bu nedenle YouTube, inanılmaz müzik çalar özellikleri ve geniş bir içerik koleksiyonu arayan tüm müzik yayıncıları ve parça severler için alt uygulaması YouTube Music kullanıma sundu. Tüm dünyada mevcut olan tüm müzik parçalarını içerir ve tüm bu içeriği birinci sınıf HD kalitesinde sunar. Gaana, Spotify veya Hungama Music kullanıyorsanız, YouTube Music uygulamasıyla büyülenmenin şimdi tam zamanı.

Deneyiminizi daha çıtır hale getirmek ve size tüm özelliklerini ücretsiz olarak sunmak için, size değiştirilmiş uygulama olan YouTube Music Premium Mod Apk‘yi de veriyoruz. YouTube Music Premium aboneliğini ücretsiz olarak sunar ve tüm favori parçalarınızı indirerek akış yapmanıza olanak tanır.

Yeni bir müzik devrimi

Tüm müzik severler ve yeni koleksiyon arayanlar için YouTube Music uygulamasını anlatıyoruz. YouTube’un tüm verilerini içeren ve aynı zamanda daha fazla nominal veri tüketimi için en sevdiğiniz parçaları müzik formatında çalmanıza izin veren mükemmel bir müzik çalar uygulamasıdır. Diğer müzik çalarlarla aynı şekilde çalışan, ancak sizi şaşırtmaya hazır birçok şaşırtıcı özellik ekleyen kullanışlı bir android uygulamasıdır.

YouTube Müzik MOD APK

YouTube Müzik, bir Google LLC yapımıdır ve Mart 2019’da piyasaya sürülmüştür. Ve bu tek yıl içinde Spotify, Gaana, Hungama ve JioSaavn gibi diğer Çevrimiçi Müzik akış platformlarının %50’den fazlasını kendine çekmiştir. Eh, tüm bu başarılar ancak YouTube Music’in sunduğu özellikler sayesinde mümkün oldu. Özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bölümleri okumalısınız.

İnanılmaz Lezzet düzenleyici araçları

YouTube Müzik, en güncel Android müzik akışı platformudur ve bu uygulamada henüz görmediğiniz tüm gelişmiş araçları deneyimleyeceksiniz. Pek çok özellik var ama önce YouTube Music’in en optimum özelliğini – bMüzik öneri aracını tanıtmama izin verin.

Şu anda dünyada akıllı telefon kullanan ve YouTube uygulamasını duymamış tek bir adam yok, çünkü YouTube çok geniş içerik ve tadı tanıyan araçlar içeriyor. Temelde son izlenen geçmişimize odaklanır ve beğenebileceğimiz her şeyin büyük bir listesini oluşturur. Aynısı YouTube Music’in stratejisidir. Burada bu uygulama, en son dinlediğiniz şarkılar listenizi gözetler ve sizi uygulamaya çeken, zevkinize uygun tüm nadir parçaların bir listesini oluşturur.

Videolarla milyonlarca saat müzik

Hepimizin bildiği gibi YouTube, milyarlarca kullanıcıdan oluşan ve her gün milyonlarca saatin üzerinde içerik güncellemesiyle dünyanın en büyük medya platformudur, tıpkı YouTube’da olduğu gibi, YouTube Müzik de içeriğin yanı sıra birçok aynı özelliği ve içeriği geliştirmektedir.

YouTube Müzik MOD APK

Bir YouTube ortak markası olan YouTube Music, YouTube video uygulamasında bulunan içeriğin neredeyse tamamından oluşur. Bir şarkı, video veya GIF isteseniz bile bmüziğindeki hemen hemen her şeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm favori içeriğinizi anında bulmanızı kolaylaştıran Google ve YouTube uygulamasından zevk geçmişinizi de alır.

Premium Müzik özellikleri

YouTube Music, sunduğu özellikler ve içerdiği müzik parçalarının kalitesi nedeniyle tüm müzik yayıncılarını kendine çeken çekici bir uygulamadır. Ancak ilgi çekmeden önce, YouTube Music’in hem ücretsiz hem de ücretli arayüzlerden oluşan ücretsiz bir android uygulaması olduğunu bilmeniz gerekir.

Ancak burada olduğumuz güne kadar, size her uygulamanın tüm ücretli özelliklerini ücretsiz olarak sağlayacağız. Çözüm olarak, burada aylık 109,00 INR değerinde premium aboneliği içeren YouTube Music Premium Mod Apk’sini yayınlıyoruz. Bu premium uygulama, YouTube Music’in tüm premium özellikleriyle birlikte gelir ve YouTube Music, premium aboneliği olmadan bir hiç olduğundan bu uygulamaya ihtiyacınız olmalıdır. Bu yüzden hemen indirin ve tek bir kuruş ödemeden tüm premium özelliklerin keyfini çıkarın.

Reklamsız olağanüstü arayüz

Yukarıda size söylediğimiz gibi YouTube Music, premium abonelik olmadan hiçbir şey değildir. İşte size örnek bir özellik – Reklamsız arayüz. YouTube Music Premium Mod Apk, size tamamen reklamsız ve ücretsiz bir YouTube Music’in sonsuz deneyimini sunan premium bir sürümdür. Uygulamamızı aşağıdan indirebilir ve herhangi bir android cihazınıza kurabilirsiniz. Tadını çıkar!!!

Fon Müziği Çalma uygulaması

Hiçbir müzik çalar, arka plan müziği işlevi olmayan bir müzik çalar değildir, çünkü hepimiz müzik çalarları yalnızca arka planda akış için indiririz. Ancak YouTube Music resmi uygulamasını kullandığınızda, cihazınızı kilitlerken şarkı kesintilerinden kesinlikle rahatsız olacaksınız. Ancak yine de bir seçeneğiniz var – YouTube Music Premium Mod Apk. Ücretsiz olarak sınırsız arka plan müziğinin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir arka planda oynatma özelliği içerir.

En güncel sevimli parçayı keşfedin

Eski parçalar herkesi sıktığı için günümüzde herkes en yeni koleksiyonları dinlemeyi seviyor. Bunu akılda tutarak, YouTube Music Premium Mod Apk, en güncel içeriği doğrudan YouTube’dan otomatik olarak güncelleyen ve size karanlık bir müzik modu sunan tüm yeni nesil araçlarla oluşturulmuştur. Kulağa harika geliyor.

YouTube Müzik MOD APK

Çevrimdışı dinleme için müzik parçaları indirin

Gerçek bir gangster gelene kadar herkes gangsterdir. Müzik akışı, çevrimdışı müzik indirmek ve dinlemekten daha fazla veri tükettiğinden, çevrimdışı müzik indirme, her ücretsiz YouTube Music kullanıcısının en çok arzu ettiği özelliktir. İşte bu yüzden YouTube Music Premium Mod Apk, tüm favori parçalarınızı ücretsiz olarak indirmenize izin veren bir müzik indiriciye sahiptir.

Nihai Karar

YouTube Music Premium Mod Apk, çevrimiçi müzik akışı için en gelişmiş android uygulamasıdır. Burada, Tat tanıyıcı, Müzik düzenleyici,çevrimdışı müzik indirme, reklam kesintisi olmadan ve aynı zamanda nefes kesici müzik kalitesi gibi tüm favori özelliklerinizi elde edeceksiniz. Hemen aşağıda listelenen bağlantıdan indirin ve yüksek kaliteli parçaları yayınlamaya başlayın. Tadını çıkar!!!


Artık indirmeye hazırsınız YouTube Music ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir