AirAttack 2
AirAttack 2

AirAttack 2 APK v1.5.3 (Sınırsız Para/Cephane) indir 2022

AirAttack 2 APK indirMuhteşem 3D görüntüler ve şaşırtıcı bir orkestra müziği ile çekilen, ünlülerin kazanan yeni nesil aşağı atmosfer savaşının devamı. Günümüz yapımında 2. Dünya Savaşı arcade fire'em'in geleneksel ortamından (hatta shmup) zevk alın.

Android Android Aksiyon
4 ( 157 puan )
Fiyat: $0
İsim AirAttack 2
Yayıncı Colya
Tür Aksiyon
Boyut 148MB
Son Sürüm 1.5.3
MOD Sınırsız Para/Cephane
Orjinal Google Play
AirAttack 2 is the most famous version in the AirAttack 2 series of publisher Colya
Mod Version 1.5.3
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

AirAttack 2 APK indir

Muhteşem 3D görüntüler ve şaşırtıcı bir orkestra müziği ile çekilen, ünlülerin kazanan yeni nesil aşağı atmosfer savaşının devamı. Günümüz yapımında 2. Dünya Savaşı arcade fire’em’in geleneksel ortamından (hatta shmup) zevk alın.

Hava Saldırısı 2 MOD APK

AirAttack 2 APK Sınırsız Para

Uçağınızı eğitin ve ayrıca alev püskürtücü, kuyruk topçu, Bombalar,… Yetenekler: Karar 2-2 Pazarlama Kampanyası Görevleri + Hayatta Kalma Misyonu ile birlikte kötülerin eksenini mahvedin

* Tamamen yok edilebilir 3D Atmosfer

* Belirli 30 yolu kullanan Orkestra Film Müziği

* İpucu 5 Katılımcısı olan Hava Uçakları ile Günlük Fırsatlar

* Uçak yükseltmeleri: Alev atıcı, Kuyruk nişancı, Bombalar, Lazerler, Kazanma oyunu, Ho Ming Roketleri,…

* İnanılmaz Işıklar ve Patlama Sonuçları Android Televizyon, Spen Mouse, Klavye Savunması almak için Yardım

* Off Line ile de yapılabilir. Kendi maçınızı istemeniz durumunda ihmal etmemeye özen gösterin.

Çok teşekkürler! Grafik kalibresi maçta değiştirilebilir [Duraklat menüsü] => [Konfigürasyonlar ] => [Grafik kalibresi ] Air Attack iki – WW2 Air Planes Shooter Mod Air Attack iki – WW2 Air Planes Shooter V-1.3.0 mod Yetenekler: Spor Değişen sonsuz gümüş barlar, altın paralar Muhteşem 3D görüntüler ve şaşırtıcı bir orkestra müziği ile çekilen, ünlülerin kazanan yeni nesil aşağı atmosfer savaşının devamı.

WW2 arcade fire’em’in geleneksel ayarının (hatta shmup’ın) tadını çıkarın. Uçağınızı hazırlayın ve alev püskürtücü, kuyruk topçu, Bombalar ile birlikte kötülerin eksenini mahvet, arkadaşlarınıza günlük olaylardan daha fazla kazanan olmadığını gösterin! Özellikler:

AirAttack 2 APK Sınırsız Cephane

* 22 Kampanya Görevi + Hayatta Kalma Görevi
* Tamamen yok edilebilir 3D ortam
* 30 benzersiz parça içeren orkestra müziği
* Ödüllü Günlük Etkinlikler
* 5 Oyunculu Uçak
* Uçak Yükseltmeleri: Alev Silahı, Kuyruk Nişancı, Bombalar, Lazerler, Kanat Adamları, Hedefe Yönelik Roketler, …
* İnanılmaz Aydınlatma ve Patlama Efektleri
* Yatay / Dikey yönlendirme
* Android TV, S-Pen, Gamepad, Mouse, Klavye, NVIDIA Shield desteği
* Çevrimdışı oynanabilir

Oyunumuzu beğendiyseniz, lütfen oylamayı unutmayın. Teşekkürler!
Grafik kalitesi oyun içinde değiştirilebilir [Duraklat menüsü] => [Ayarlar] => [Grafik kalitesi]

Teşekkürler! Grafik karakteristiği maçta değiştirilebilir [Yayınlama menüsü] => [Tercihler ] => [Grafik kalibresi ]Ana menü > [Yapılandırmalar]’dan durum alarmlarını kapatabilirsiniz Favori oyunun sonraki iki hava saldırısı aslında olabilir gerçekten fantastik güzel bir arcade etkinliği ve atmosfer stüdyodan fırlıyor Artwork Android için oyun başlıkları büyük marketten kurtarıldı Google, İran’da ilk kez tutarlı bir şekilde seçtiğini açıkladı, varlığınız ve aktivite oyun hayranlarınız bağımlılık yaratmak için hava hattını Oynanış!

Önceki sürüm gibi bu varyantın içinde, okları kullanarak uçağa hakim olan ve daha sonra bu uçağın taretini ele geçiren ve çeşitli görevlerle birlikte yok etmek için mücadele eden şaşırtıcı birkaç hedef ve çevrede olmanız gerekir. Aşağıdaki izinden sonra çok heyecan verici 1’i izleyin! Genel oyundaki 2-2’den fazla görev son derece ilginç ve muhtemelen size farklı uçaklarla devredilecek ve aynı zamanda güçlü bir şekilde tamamlayacak ve tüm gün kendinizi eğlendirecek toplara sahip olacak!

Air Attack 2 MOD APK

Maç kontrollerinde, kesinlikle ayaklarınızı ve uçaklarınızı alabilirsiniz, uçakların hepsi üç boyutlu olarak geliştirilmiştir ve ayrıca düşmanlardan kurtulmak için kesinlikle yüksek hızlı seri fotoğrafları döndürecek ve şekillendirecektir! Video çevrimiçi oyun başlıkları android hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, HD 2 olan bir görüntü hava saldırısına sahip olmanıza rağmen Göz ardı etmeyin!


Artık indirmeye hazırsınız AirAttack 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir