Shazam
Shazam

Shazam APK v12.28.0-220610 (Premium Kilitsiz) indir 2024

Shazam APK indirMüzik hayatımızda dirimsel bir rol oynuyor ve bugünlerde müziksiz yaşayamayız. Müzik Parçaları, eğlencenin en ufak boyutudur ve boyutu 12 Megabayt'a kadar çıkar. İnanmayacaksınız, sadece gezegenimizde hemen hemen 97 milyondan fazla şa

Android Android Uygulama
4 ( 895 puan )
Fiyat: $0
İsim Shazam
Yayıncı Apple
Tür Uygulama
Boyut 25MB
Son Sürüm 12.28.0-220610
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Shazam is the most famous version in the Shazam series of publisher Apple, Inc.
Mod Version 12.28.0-220610
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Shazam APK indir

Müzik hayatımızda dirimsel bir rol oynuyor ve bugünlerde müziksiz yaşayamayız. Müzik Parçaları, eğlencenin en ufak boyutudur ve boyutu 12 Megabayt’a kadar çıkar. İnanmayacaksınız, sadece gezegenimizde hemen hemen 97 milyondan fazla şarkı kaydedildi ve şimdi bu sayılar her gün daha yüksek bir hızla aşama kaydediyor! Bu şarkıları günümüzde herhangi bir şarkı aktarıcı ile kolayca indirebileceğinizi biliyoruz. Fakat ya bir AVM’de ya da Berber salonunda bir parçayı sevdiyseniz ve onu bulmakta zorlanıyorsanız?

Shazam MOD APK

Devam eden müzik parçası için erkeklerden isteyeceğinizin hesaplandığı günler geride kaldı! Günümüzde teknolojiye sahibiz ve tek ihtiyacımız olan, istediğimiz tüm görevleri tamamlamak için Android uygulamaları. Ve bunun için Shazam’a ihtiyacınız var! Shazam, bir yere giderken şarkıyı kavrayan ve bir tek etkinleştirilmiş Mikrofonunuzla adını söyleyen Android+iOS akıllı telefon uygulamasıdır.

Kusursuz bundan dolayı burada kullanılan teknoloji tüm Akıllı Telefon yada PC’nin uygulama mağazasında mevcut değil. Ek olarak, Shazam MOD APK adlı Shazam’ın değiştirilmiş sürümünü de sunuyoruz! Bu sürümde, tüm şarkı adlarınızı herhangi bir reklam kesintisi yada Google’ın güvenlik yönleri olmadan kavrayabilirsiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Shazam MOD APK’sini en kısa sürede indirin!

Shazam APK Son Sürüm

Alışveriş Merkezi’nde duyduğunuz müziğe fanatik kaldınız ve Denetim Odası’ndan sormadan adını öğrenmek mi istiyorsunuz? Evet ise, şu anda doğru yerdesiniz, bundan dolayı burada Shazam uygulamasını sunuyoruz. Shazam’ı bilmeyenler için, sevdiğiniz şarkının adını bir tek telefonunuzun Mikrofonundan duyarak öğrenebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Evet, doğru duydunuz! Bunu yapmak için mühim bir kuruluma ihtiyacınız olmayacak ve ihtiyacınız olan tek şey Shazam düğmesine tıklayıp şarkı adını inanılmaz bir halde bulmak için bu ufak uygulama. mükemmel değil mi? Shazam’da buna benzer daha destansı özellikler var, bu yüzden aşağıya inin ve en kısa sürede üstesinden gelin!

Shazam MOD APK

Tüm keşfettiğiniz şarkıları harici çevrimiçi müzik aktarıcılarla çalın

İlk olarak, Shazam çevrimiçi müzik akışı uygulaması değildir ve netice olarak size yalnızca keşfettiğiniz şarkının tek şarkı sözlerini verir. Bundan sonrasında, o şarkıyı tamamen duymak istiyorsanız, Spotify, Gaana yada YouTube Music benzer biçimde istediğiniz müzik akışı uygulamasına geri dönmeniz ve orada dinlemeniz gerekir.

Artı olarak Shazam uygulaması size “ Play With ” ayrıcalığını sunuyor! Bu ayrıcalığa haiz olduktan sonrasında, arzuladığınız çevrimiçi müzik akışı platformunuza geri dönmeniz ve orada yakaladığınız başlığı aramanız gerekmez. Burada tek ihtiyacınız olan Beraber Oynat düğmesini tıkladığınızda Spotify, Apple Music ve YouTube Music benzer biçimde tüm yüklü uygulamaların listesini bulacaksınız. Yalnız tıklayın ve favori uygulamanıza yönlendirilin ve kulak verin!

Shazam APK Premium

Internasyonal favori şarkılarınızı dinlemek ister misiniz? Evet, tüm insanoğlu tarafınca arzulanan şarkılar! Evet ise, Shazam uygulaması size Küresel ve Kent Listelerinde destek olabilir. Ya herhangi bir yerde yaşıyorsanız, ülkenizi, şehrinizi yada Internasyonal radyonuzu seçebilir ve bulunduğunuz yerden Shazam’da en oldukca aranan parçaları dinleyebilirsiniz.

Kendi ülkeniz ve Internasyonal radyo haricinde, daha ilkin asla duymadığınız daha muhteşem parçalar için New York City Chart, Los Angeles Chart, Moscow Chart, Paris Chart, Rome Chart, London Chart ve Berlin Chart benzer biçimde istisnai listeleri de değiştirebilirsiniz. . O halde her gün yeni bir şey dinlemeye başlayın; SHAZAM’a geç!

Shazam MOD APK

Shazam, tüm dünya uygulama mağazalarındaki tek Müzik Parçası adı kavrayıcıdır! Shazam’ın sunmuş olduğu hizmeti geçmek için hemen hemen geliştirilmiş başka bir Android yada iOS uygulaması yok. Size sevdiğiniz parçaları anlatmak için keşfedilen, varlıklı özelliklere haiz bir akıllı telefon çözümüdür.

Gene en kıymetli imtiyaz olarak Shazam, tüm küresel dinleyiciler için tavsiye edilen bir sıralama düzenliyor. Bu özellik Shazam’ı Çevrimiçi Müzik Akışı platformlarından daha kullanışlı hale getirir, bundan dolayı burada mikrofon aramanıza yada bir tek şarkı keyfinize bakılırsa en iyi önerileri dinleyebilirsiniz! Bir dakika daha beklemeyin ve Shazam’ı en kısa sürede indirin!

Premium sürümdeki birinci derslik özelliklerin keyfini özgürce çıkarın

Resmi Shazam uygulamasında sunulan tüm özellikleri ele aldık, sadece çevrimiçi ödeme gerektirmeyen bir Android uygulaması yok! Ek olarak, Shazam size hemen hemen başka hiçbir geliştiricinin sunmadığı bir hizmet sunuyor. Bundan dolayı, etkin Analytics, birkaç reklam ve tek bir dil arayüzü benzer biçimde bir çok akıllı telefon kullanıcısı için dayanılmaz olan birkaç dezavantajı ortadan kaldıramazsınız!

Sadece Shazam MOD APK, hepsini temizlemenize destek olabilir! Değiştirilmiş sürüm, Shazam’ın premium sürümüdür ve size bir dolar ödemeden Reklamsız arayüz ve rahat kullanım sunar. Aşağıdaki indirme bağlantısından Shazam MOD APK’yı indirebilir ve en etkisinde bırakan özelliklerin keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz!

Shazam MOD APK, Shazam’ın resmi uygulamasının değiştirilmiş versiyonudur ve netice olarak size resmi versiyonda olmayan tüm özellikleri sunar. İlk ve en oldukca arzu edilen kalite dillerdir. Resmi sürümü uyguluyorsanız, yalnızca Shazam MOD APK’nın size İngilizce ve Rusça olmak suretiyle iki değişik dil sunmuş olduğu İngilizce uygulama arayüzünü kullanabilirsiniz. Tüm Rus müzik yayıncıları için Artı noktası burada, Shazam MOD APK’yı indirin ve uygun akışa başlayın!

Bu uygulamada Shazam’ın hızını ve grafiklerini derinlemesine optimize etti

Gene tüm Shazam severlerin en oldukca arzuladığı özellik olan Shazam MOD APK, uygulama hızının içine optimizasyonu eklemiştir. Artık Shazam hizmetinden asla rahatsız olmayacaksınız, bundan dolayı burada Shazam MOD APK’sini indirebilir ve düşük konfigürasyona sahipken herhangi bir Android akıllı telefondaki arayüzün keyfini çıkarabilirsiniz!

Ek olarak, daha kullanışlı arayüzün keyfini çıkarabilmeniz için Shazam MOD APK içindeki optimize edilmiş grafiklere de dayanacaksınız! Uygulama hizmeti, değiştirilmiş sürüme haiz olduktan sonrasında asla gecikmeyecek – Shazam MOD APK! En kısa sürede indirin!

Tüm favori şarkılarınızı herhangi bir reklam kesintisi olmadan arayın

Reklamlar, her çevrimiçi müzik yada video akışı hizmetindeki en can can sıkan kesintilerdir. Benzer şekilde, Shazam resmi uygulaması da çevrimiçi reklamlar içeriyor ve bir çok süre dinleyicilerin en sevdikleri müzik parçasını ararken video reklamlarla sözünü kesiyor. Endişelenmeyin ve Shazam MOD APK’yı indirin! Bu değiştirilmiş sürüm, size tek bir kuruş ödemeden %100 reklamsız bir uygulama arayüzü sunacak. Kesintisiz müzik arama kurulumunu meydana getirmeye hazır olun!

Shazam MOD APK

Son olarak, Google Hizmetlerinden Çözüldü ve analitik dönem dışı bırakıldı

Google Hizmetleri ve Analytics, Shazam benzer biçimde Android uygulamalarıyla akıllı telefonunuzdan tavsiyeler ve müzik zevki benzer biçimde bazı verileri alır! Bir çok süre, Google’ın tüm verilerimizi elinde tutması sebebiyle güvensiz geliyor! Endişelenmeyi bırakın ve Shazam MOD APK’sını indirin! Değiştirilen sürüm Google Hizmetlerinden çözülür ve analizleri dönem dışı bırakır, bundan sonrasında verileriniz hem Apple’ın Shazam’ından hem de Google’ın Android’inden %100 güvenlidir!

Nihai Karar

Dinlediğiniz tüm o şarkıların sözlerini yada adını bulamadığınız yerlerde keyifle mi yaşamak istiyorsunuz? Evet ise, Aşağıdan En etkisinde bırakan Android uygulaması Shazam’ın Shazam MOD APK adlı değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz! Gözden geçirilmiş sürüm, resmi sürümden daha fütüristtir ve reklamsız arayüz ve dönem dışı bırakılmış analitik benzer biçimde daha hususi ayrıcalıklar ihtiva eder. Bu yüzden resmi sürümü kullanmayı bırakın ve Shazam MOD APK’sini en kısa sürede indirin!


Artık indirmeye hazırsınız Shazam ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir