Postknight 2
Postknight 2

Postknight 2 APK v1.2.3 (Menü/Hasar) indir 2022

Postknight 2 APK indirBir zamanlar CH Play'de en seçkin oyun ödülüne layık görülen oyun, resmi olarak devam oyunuyla geri döndü – Postknight 2. Acemi bir savaşçının hâlâ tuhaf ve heyecan verici macerası. Ama bu seferki ana karakter artık ilk bölümdek

Android Android Rol Oyunu
4 ( 192 puan )
Fiyat: $0
İsim Postknight 2
Yayıncı Kurechii
Tür Rol Oyunu
Boyut 282MB
Son Sürüm 1.2.3
MOD Menü/Hasar
Orjinal Google Play
Postknight 2 is the most famous version in the Postknight 2 series of publisher Kurechii
Mod Version 1.2.3
Content Rating PEGI 3

Postknight 2 APK indir

Bir zamanlar CH Play’de en seçkin oyun ödülüne layık görülen oyun, resmi olarak devam oyunuyla geri döndü – Postknight 2. Acemi bir savaşçının hâlâ tuhaf ve heyecan verici macerası. Ama bu seferki ana karakter artık ilk bölümdeki savaşçı adam değil. Postknight dünyasındaki yolculuğuma sevimli bir kadın savaşçıyla devam edeceğim. Oyunun hikayesi sadece canavarları yok etme yolculuğuna değinmeyecek. Postknight tanıdık şehir karakterlerine odaklanacak. Çevredeki insanların hikayelerinden ve sırlarından. İlk bölümden daha fazla mekanik ve iyileştirme keşfedin.

Postknight’ın 1. bölümünü daha önce oynadıysanız, artık oyunun tasarımına yabancı olmayacaksınız. Postknight 2’deki dünya da 2B çizgi film tarzında tasarlanmıştır. Karakterler küçük ve sevimli chibi şeklini alır. Dövüşten, karakterlerle iletişim kurmaktan oyundaki herhangi bir aktivite ile akıcı hareket… İlk versiyonun tüm özelliklerinin bu devam oyununda yeniden ortaya çıktığı söylenebilir. Tabii yine de birazdan size göstereceğim birçok özel yenilik var. Bir karakter yaratalım ve devreye girmeye hazırlanalım.

şövalye sonrası 2 modu

Postknight 2 APK MOD

Maceracı eğitim okulunda stajyer olarak katılacaksınız. Tam teşekküllü bir maceracı olmak için verilen testleri geçmelisiniz. Bu testler kasabanın her yerine teslimat yapıyor olabilir. Kasabadaki insanlar tarafından verilen görevleri yerine getirin. Hedefe ulaşmaya çalışın ve Postknight eğitim okulundan mezun olun. O zaman gerçekten bir maceracı oldunuz ve maceranıza başlıyorsunuz. Bundan sonraki gelişme, gezilerde birçok yeni unsur ortaya çıktığında daha ilginç olacaktır. Daha güçlü olmak için seviye atlayın ve herhangi bir meydan okumayı üstlenmekten korkmayın. Bu işin çoğunu yaparken mücadele edeceksiniz.

Postknight 2 mod apk

Postknight 2 APK Hile

Bu kesinlikle Postknight 2’de en çok yapacağınız aktivitedir. İlk bölümden bile oyun karakterlerle etkileşime çok fazla önem vermiş. 2. bölümde işler hiç değişmedi. Görevi yaparken görevdeki karakterlerin paylaşımlarını ve sözlerini duyacaksınız. Ana görevlerden yan görevlere kadar her şeyde halk figürlerinin varlığı var. Bu karakterlerin hikayeleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Hancının kayıp bir kediyi aramasından, iki farklı yerde bir çiftin iç ısıtan hikayesine kadar. Bazen hikaye anlatımı o kadar derindir ki çoğu kişi bunu oyunun savaş mekaniğinden daha iyi görür.

Postknight 2 mod apk ücretsiz

Postknight 2 APK Son Sürüm

Ulaşabileceğiniz en yüksek savaşçı seviyesi S’dir. Bunu başarmak için kesinlikle çok uzun bir arayış ve mücadele süreci gerekir. Belirli bir savaşta çok sayıda karmaşık işlem yapmanız gerekmeyecek. Kullanabileceğiniz sadece 3 beceri var. Yani saldırı, savunma ve şifadır. Her turda benzersiz bir beceri kullanabilirsiniz ve sıra düşmana gelir. Düşmanın saldırmak istediğini fark ederseniz, savunmayı kullanın. Sağlığınız çok düşükse, iyileşin ki kaybetmeyesiniz. Düşmanı yenene kadar maç böyle devam edecek. Gücü artırmak için silah kullanın.

Postknight 2 mod ücretsiz

Postknight 2 APK Menü MOD

Düşmanı yendikten sonra, görev sizi birçok garip eşya ile ödüllendirecek. Uzun savaş sırasında, bunların hepsinin önemli öğeler olduğunu bileceksiniz. Her öğe, karakter için silah ve zırh oluşturmak üzere birleştirilebilir. Sadece bir bileşenin değiştirilmesi ürünü tamamen değiştirir. Savaşta ayrıca özel becerileri silahlarla birleştirebileceksiniz. Hançerleriniz ve kılıçlarınız fırlatıp geri dönebilseydi veya şimşek yaratabilseydi, bu harika olurdu. Birçok savaşta özenle malzemeleri arayın. Savaşta hasarı artırmak ve etkinliği en üst düzeye çıkarmak için onları yükseltin.

posta şövalyesi 2 bedava

Yüksek bir sıralama elde etmek için şehir içindeki ve dışındaki görevleri tamamlayın. Dünyayı keşfetmek ve ilginç hikayeler bulmak için bir maceracı olun. Kadın savaşçıya eşlik etmek bir arkadaştır ve büyümesine yardımcı olan kilit bir faktördür. Eşsiz becerilere sahip basit ama taktik savaş. Gizli güçleri kullanmak için malzemeleri arayın. Postknight 2 modundaki yolculuk oyuncular için her zaman tekrarlayıcı ama asla sıkıcı değil. Şimdi maceraya indirin ve büyüleyici hikayenin tadını çıkarın.


Artık indirmeye hazırsınız Postknight 2 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir