Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile APK v1.1.839.43 (Sınırsız Coin) indir 2024

Apex Legends Mobile APKApex Legends Mobile, herkesin kolayca deneyimlemesi için mobil versiyonuna da resmi olarak sunulduğunda oyunseverleri yarı yolda bırakmadı. Bunun ELECTRONIC ARTS üreticisinin bir ürünü olduğu görülebilir; dört gözle beklemeye d

Android Android Aksiyon
5 ( 605 puan )
Fiyat: $0
İsim Apex Legends Mobile
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Aksiyon
Boyut 2.77GB
Son Sürüm 1.1.839.46
MOD Sınırsız Coin 
Orjinal Google Play
Apex Legends Mobile is the most famous version in the Apex Legends Mobile series of publisher
Mod Version 1.1.839.46

Apex Legends Mobile APK

Apex Legends Mobile, herkesin kolayca deneyimlemesi için mobil versiyonuna da resmi olarak sunulduğunda oyunseverleri yarı yolda bırakmadı. Bunun ELECTRONIC ARTS üreticisinin bir ürünü olduğu görülebilir; dört gözle beklemeye değer bir oyun olacak. Bir zamanlar ünlü olan PUBG adıyla aynı Battle Royale türü olmasına rağmen, bu oyun yeni bir esinti getiriyor ve biraz daha fütürist.

Apex Legends Mobile3

Apex Legends Mobile, Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş, silahlarla dolu bir adada 60 oyuncuya meydan okuyan bir büyük savaş oyunudur. Oyuncular genelde üç kişilik gruplara katılırlar ve en son hayatta kalan grup kendini kazanan olarak ilan edebilir.

Apex Legends Mobile’ın kontrolleri inanılmazdır. Düşey ortamlarda son hızla hareket edebilir, duvarlara tırmanabilir, zeminde kayabilir, bir yerden bir yere uçabilir, kancalar ve ip kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aslında, sadece hareket etmek bile eğlenceliyken geri kalan olasılıkları hayal bile edemezsiniz.

Apex Legends Mobile4

Takımlarda bulunan farklı tip insanlar her bir takım için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Gibraltar gibi şaşırtıcı şekilde savunma kalkanı oluşturabilen ya da Wraith gibi ebatlı portallar oluşturabilen karakterler bulacaksınız. Aslına bakarsanız herhangi bir tercihe uygun karakterler bulabileceksiniz.

Diğer herhangi bir büyük savaş oyununda olduğu gibi oynadıkça ortam küçülür; bu nedenle düşmanlarınızla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Aslında, ortam sürekli hareketi ve direkt karşılaşmayı cesaretlendirmek için dizayn edilmiştir.

Oyunun hızı da oldukça hızlıdır, bu yüzden her zaman savaşmaya hazır olmalısınız çünkü sadece birkaç saniyeliğine görmezden gelirseniz, rakibiniz tarafından saldırıya uğrama olasılığı çok yüksektir. Ama çok fazla endişelenme çünkü zor zamanlarda destek olacak takım arkadaşların hala yanında. Buradaki benzersiz bir özellik, sadece öldüğünüzde, diğer ekip üyelerinin sizi diriltmek için haritada işaretlenmiş noktalara gidebilmesi ve bir kez savaşa geri dönme fırsatına sahip olmanızdır.


Şimdi indir (2.77GB)

Artık indirmeye hazırsınız Apex Legends Mobile ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir