Basketball Stars
Basketball Stars

Basketball Stars APK v1.37.3 (Sınırsız Para/Altın) indir 2024

Basketball Stars APK indirMiniclip, 10 yılı aşkın süredir nefes kesici oyunlar yaratan efsane bir şirkettir. Neredeyse tüm türlerde muazzam oyunlar geliştirdi. Miniclip'in en iyi kreasyonlarından bazıları Basketball Stars, Agar.io, Soccer Stars, 8 Ba

Android Android Spor
5 ( 631 puan )
Fiyat: $0
İsim Basketball Stars
Yayıncı Miniclip.com
Tür Spor
Boyut 68MB
Son Sürüm v1.37.3
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Basketball Stars is the most famous version in the Basketball Stars series of publisher Miniclip.com
Mod Version v1.37.3
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Basketball Stars APK indir

Miniclip, 10 yılı aşkın süredir nefes kesici oyunlar yaratan efsane bir şirkettir. Neredeyse tüm türlerde muazzam oyunlar geliştirdi. Miniclip’in en iyi kreasyonlarından bazıları Basketball Stars, Agar.io, Soccer Stars, 8 Ball Pool ve Golf Battle’dır. Miniclip, spor oyunlarına büyük ilgi göstermekte ve en iyi oyunları en küçük boyutlarda sunmaya çalışmaktadır.

Bugün, Miniclip tarafından geliştirilen böyle bir oyundan bahsedeceğiz ve ayrıca size bu olağanüstü android oyununun değiştirilmiş versiyonunu da sunacağız. Basketbol Yıldızları MOD APK ile tanışın. Basketbol Yıldızları, Facebook sayesinde ünlenen en çok oynanan Miniclip oyunlarından biridir. Bugünlerde bunun hakkında konuşsak bile, milyonlarca Facebook kullanıcısı neredeyse her gün Basketbol yıldızları oynuyor. Animasyonlu grafiklere ve sürükleyici bir BGM’ye sahip eğlenceli bir android oyunudur.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Artık bu oyunu Facebook uygulamasını veya web sitesini kullanmadan da oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, en alttaki indirme düğmesine tıklamak ve size çeşitli ücretli özellikler ve ücretsiz haritalar sunacak olan yeniden oluşturulmuş versiyonumuzu indirmek. O halde beklemeyi bırakın ve deneyimlemeye başlayın!!

Miniclip.com’dan sürükleyici bir eser

Miniclip, en iyi oyun şirketi olarak kabul edilir ve milyonlarca Android kullanıcısı tarafından güvenilir. Miniclip’in arkasındaki başarı bağlantıları, oyunları geliştirme şekli ve boyutudur. Miniclip oyunları 100 Megabayt’a kadar depolama alanıyla sona erer ve oyunlarının çoğu yalnızca pazarlık edilebilir 10-20 Megabayt telefon depolama alanı tutar.

Dört yıl önce olduğu gibi, Miniclip.com, belirli bir zamanda en yüksek basketleri atmanız gereken ve aynı zamanda sepetler yaparak kusursuz görevleri tamamlamanız gereken basketbol tabanlı bir oyun yarattı. Basketbol görünümleri, karakterler ve özel Basketbol haritaları gibi çok çeşitli oyun içi varlıklardan oluşan Miniclip’in en sevilen kreasyonlarından biridir.

Olağanüstü özelliklerle gerçekçi 3D grafiklerin keyfini çıkarın

Basketball Stars, muazzam nefes kesici özellikler ve eğlenceli oyun içi varlıklar içeren uyarlanabilir bir Android oyunudur. İşte bu muhteşem oyun size iki farklı çok oyunculu çevrimiçi mod, 400’den fazla özelleştirilebilir öğe, 40’tan fazla açılabilir basketbol topu ve sizi gerçekten şaşırtacak güçlü numaralar içeren Gerçek 1’e 1 Basketbol oyununu sunacak.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Yani bir basketbol hayranıysanız, bu oyunu en az bir kez deneyimlemeniz gerekir. Gelişmiş grafiklere sahip tamamen 3D bir oyundur. Burada full HD sürükleyici oyun haritaları ile 3D ve FPS basketbol atışlarını deneyimleyebilirsiniz. Veya daha fazla eğlence istiyorsanız, aşağıda listelenen eğlencemizi indirebilirsiniz. Size sonsuz kaynaklar ve reklamsız bir arayüz sunma yeteneğine sahiptir. O halde bundan da zevk almalı!!

Basketball Stars APK Son Sürüm

Hepimiz, neredeyse her şeyi doğrudan akıllı telefonlarımız aracılığıyla çalıştırabildiğimiz gelişmiş bir dünyada yaşıyoruz. Benzer şekilde, birkaç script ve MOD teknolojileri yardımıyla ücretli uygulama içi satın alımları da ücretsiz olarak deneyimleyebiliyoruz. Ve bu tür şeyleri bilmiyorsanız bile endişelenmenize gerek yok çünkü size Basketball Stars oyununun özellikli MOD sürümünü ücretsiz olarak sunuyoruz.

Basketball Stars MOD APK, birinci sınıf sanatlardan oluşan tüm efsanevi basketbolları size ücretsiz olarak sunmak için geliştirilmiş ücretsiz bir oyundur. Resmi sürüm, size ücretsiz olarak sağladığımız şeylerin kilidini açmak için çok sayıda madeni paraya ve elmasa ihtiyaç duyar. Bu yüzden uygulama içi satın alma harcamalarını durdurun ve Basketball Stars MOD APK’sını indirin. Sizi tüm ezici özelliklerle halüsinasyona sokmak için olan, spor özellikleriyle dolu bir oyundur.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Basketball Stars APK Sınırsız Para

Basketball Stars, Football Stars ile aynı arayüzde çalışan inanılmaz bir android oyunudur. Burada, Cash ve Gold dahil olmak üzere iki farklı oyun para birimi türünü deneyimleyeceksiniz. Bu iki kaynaktan nakit, biletleri, Basketbol görünümlerini, Becerileri, Standart Çantayı, Premium Çantayı ve çeşitli oyun içi gerekli varlıkları satın almanıza yardımcı olacaktır.

Bu nedenle, deneyiminizi ezici kılmak için sonsuz nakit komut dosyasıyla Basketball Stars MOD APK’sını oluşturduk. Bu, bu oyunu yükledikten sonra, her satın alma işleminizde artacak olan ücretsiz ve hiç bitmeyen nakit para alacağınız anlamına gelir. Bu yüzden yükleme çabalarını durdurun ve ücretli varlıkları tek bir kuruş ödemeden satın almak için yeniden oluşturulan uygulamayı indirin.

Basketball Stars APK Sınırsız Altın

Altınlar ayrıca Basketbol Yıldızları için çok önemli bir kaynak veya oyun içi ödeme seçeneğidir çünkü bu altınlar Standart, Premium ve VIP dahil olmak üzere üç tür çantayı da satın almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca VIP basketbol toplarını 8 Ball, Johny Ball, Russia Group Ball ve 40 çeşit topun tamamı gibi altınlarla da satın alabilirsiniz.

Bu yüzden sonsuz nakit içinde, yüzlerce saat beklemeden anında alışveriş yapabileceğiniz ve çantaları açabileceğiniz hiç bitmeyen altınlar da sunuyoruz. Korkusuz olun, en iyisini yaşayın, Basketball Stars MOD APK’sını indirin.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Basketball Stars APK Hile

Basketball Stars MOD APK, nakit veya altın için bile herhangi bir reklam izlemenize gerek kalmayacak, reklamsız bir oyundur. Neredeyse tüm akıllı telefonlar için ve reklam kesintisi olmadan tüm en iyi özelliklerini göstermek için yaratılmıştır. En sevdiğiniz basketbol maçları arasında reklamlarla sizi hiçbir zaman rahatsız etmeyecek. Bu yüzden lütfen çevrimiçi reklam hakkında strese girmeden keyfini çıkarın.

Basketball Stars APK MOD

Miniclip oyunları herkesin en sevdiği eğlence kaynağıdır çünkü bu oyunlar küçük akıllı telefonlarda deneyimlenmesi zor olan en küçük boyutta çeşitli muhteşem özellikler sunar. Basketball Stars aynı zamanda 3D gerçekçi grafikler, gerçekçi surround ses ve gerçek haritalardan oluşan oyunlardan biridir.

Avantajlar başlamak üzere!! Yukarıda listelenen tüm özelliklerin ve oyun içindeki birkaç ek özelliğin keyfini çıkarmak için Basketball Stars MOD APK’sını indirin. Hatalardan, virüslerden ve hatta reklamlardan arınmış %100 güvenli bir oyundur. İyi şeyler ertelemeyi sevmez – Kusursuz olanı yaşamak için hemen indirin!!


Artık indirmeye hazırsınız Basketball Stars ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaMiniclip.com

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir