Boxing Star
Boxing Star

Boxing Star APK v3.6.1 (Sınırsız Para/Saldırı) indir 2024

Boxing Star APK indirBoxing Star APK Boks ve Güreşin en büyük hayranı mısınız ve WWE'ye dayanan tüm bu bölümleri hevesle mi seyrediyorsunuz? Evet ise, Android akıllı telefonda animasyonlu bir oyunla sanal bir boks deneyimi hayal edebiliyor musunuz? G

Android Android Spor
4 ( 520 puan )
Fiyat: $0
İsim Boxing Star
Yayıncı FourThirtyThree Inc.
Tür Spor
Boyut 590MB
Son Sürüm 3.6.1
MOD Sınırsız Para/Saldırı
Orjinal Google Play
Boxing Star is the most famous version in the Boxing Star series of publisher FourThirtyThree Inc.
Mod Version 3.6.1
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Boxing Star APK indir

Boxing Star APK Boks ve Güreşin en büyük hayranı mısınız ve WWE’ye dayanan tüm bu bölümleri hevesle mi seyrediyorsunuz? Evet ise, Android akıllı telefonda animasyonlu bir oyunla sanal bir boks deneyimi hayal edebiliyor musunuz? Gülünç olabilir, değil mi? Mükemmel, O halde tüm boks severler için bugün Boks Becerileri, Karakterler ve maç modlarına dayalı mükemmel bir Android+iOS oyunuyla karşınızdayız – Boks Yıldızı! Bu mükemmel animasyonlu Android oyununda tüm Boks Becerilerinin ve şimdiye kadar yayınladıklarının tadını çıkarabilirsin!

Boks Yıldızı MOD APK

Boxing Yıldız, hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş parasız indirilebilen bir Akıllı Telefon oyunudur! Bu oyunda sayısız Boks becerisinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki Boks Yıldızı olma ya da en muhteşem Boks Becerileriyle karakterinizin gelişmesine destek olma yolculuğunuz. Artık geri dönemezsiniz ve Boxing Yıldız’ın dünyanın en iyi boksörlerini yere düşmeden yere sermeniz gerekir! Oyunun tadını Çıkar!

Hata! Size Boxing Yıldız’ın bir kusurundan bahsetmeyi unuttum! Temelde karakterler, yükseltme noktaları, beceriler ve çeşitli boks türleri şeklinde yüzlerce uygulama içi satın alma içeren özellikli bir Android oyunudur. Bu durumda, Boxing Yıldız MOD APK adlı modifikasyonumuz size destek olabilir, bu sebeple en kuvvetli boksörleri yere düşmeden kolayca yere serebileceğiniz bazı MOD güçleri ihtiva eder! Bu yüzden savaşım etmeyi bırakın ve Boxing Yıldız MOD APK’sını indirin!

Boxing Star APK Son Sürüm

Stilize terimiyle, animasyonlu bir Android oyunu kastediyoruz! Evet, doğru anladın! Bugün size devasa gülünç şeyler ve temel boks becerileri ile canlı Boks oyunu sunuyoruz. Bu, dahili depolama alanınızdan yalnız 600 Megabayt’a kadar alan tutan ve size WWE oyunları şeklinde en iyi boks özelliklerini sunan kolay bir Android oyunudur!

Boks Yıldızı MOD APK

Oyun Boxing Yıldız ve hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için bir arayüzde mevcut! Bu oyunu yalnızca Google Play Store’da arayabilir yada herhangi bir internet adresinden indirerek inanılmaz Boks deneyiminin keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bu senin oyunun ve sana şimdiye kadar yaşadığın en alaycı Boks becerilerini sunmaya hazır. O halde ertelemeyi bırakın ve Boxing Yıldız MOD APK’yı bugün muhteşem beceri ve coşkuyla indirin!

Boxing Star APK Sınırsız Para

Oldukça yönlü oyun modları, Boxing Yıldız’ın yalnızca ilk özelliğidir ve size asla sıkılmayacak türden bir oyun arayüzü sunar! Boxing Yıldız, temel olarak size beş değişik oyun modu ve bir Öykü modu sunar. Öykü Modu, binlerce sıkıntılı görevi içeren moddur. Bu görevler sizi mükemmel bir deneyimle tanıştıracak ve sizi asla sıkmayacak.

Öykü modunun yanı sıra oyun içinde Lig Modu, Müdafa Maçı, Knockout Modu, FC Cenk Modu ve Grup Modunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yüzden, tek bir görevi oynarken canınız sıkıldığında, değişik bir moda geçin ve tüm muhteşem becerilerine fanatik kalınca! En iyisinin tadını çıkarın!

Boksörlerinizi beceri ve yükseltmelerle eğitin ve özelleştirin

Çok büyük mod kategorisi haricinde, Boxing Yıldız’da geniş bir Boksör sınıfını da deneyimleyebilirsiniz. Jin, Tomas, Titus, Jacob, Koji, Juan ve Joe King şeklinde Boks karakterlerine fanatik kalabilirsiniz. Bu çeşitlilik içinde, Dumitru, Brian, Steph, Santiago ve Sam şeklinde sıradışı rakipler dizisine de fanatik kalacaksınız.

Boks Yıldızı MOD APK

Ek olarak, en yeni boks becerilerini kavrayarak Boks karakterlerinizi en üst düzeyde yükseltmenin keyfini çıkarabilirsiniz! Rampant Rage, Weaving Interruption, Shock serisi, Block Break serisi, Stamina Burner Stance, Stunner Hunter Stance ve Lucky Puncher Stance şeklinde en coşkulu Boks becerilerinin tadını çıkarma zamanı!

Boxing Star APK MOD

Oyun modları kolay oynanabilir modlardır, sadece bu sınıflar içinde Boxing Yıldız ek olarak çevrimiçi etkinlikleri güncellemenizi sağlar. Bunlar temel olarak iyi performans gösterebileceğiniz ve oyun parası kazanabileceğiniz haftalık oyun etkinlikleridir.

Bu etkinlikler, becerilerinizi geliştirmek, donukluğunuzu kırmak ve paranızı ödüllendirmek için ligler, turnuvalar yada 1v1 çevrimiçi maçları ihtiva eder. Hemen sonra, bu parayı karakterinizi geliştirmek ve son olarak becerileri satın almak için kullanabilirsiniz! Bu mükemmel değil mi?

Boxing Star APK Hile

Boxing Yıldız’ın fütüristik versiyonu, kısaca Boxing Yıldız MOD APK ile tanışın! Tüm çalışkan geliştiricilerimiz, bu sürümü yüzlerce yararlı oyun komut dosyasıyla geliştiriyor. Bu oyunu yaratmanın arkasındaki temel amaç, istediğiniz tüm oyun özelliklerini ve esrarengiz MOD’ları size ücretsiz bir şekilde sunmaktır.

Boks Yıldızı MOD APK

Ek olarak, değiştirilmiş sürüm kusursuz bir oyun arayüzüdür ve halihazırda etkinleştirilmiş hile önleme idrak etme modu ile muhteşem bir oyun arayüzü ihtiva eder. Rahat bir deyişle, bu sürümde oynarken oyun hesabınızı yasaklamayacaksınız. Bu yüzden düşünmeyi atlayın ve en sıradışı özelliklerin keyfini çıkarmak için Boxing Yıldız MOD APK’sını indirin!

Rakibinize ücretsiz bir şekilde 1000 kat büyük hücum yapın

Hücum gücü, her dövüş, boks yada güreş Android oyununun en mühim yönüdür. Benzer şekilde, Boxing Yıldız resmi sürümü de karakterinizin becerilerini ve hücum hasarını yükseltmek için karmaşık oyun seviyelerini ve en sıkıntılı görevleri ihtiva eder!

Bu mücadelede takılıp kalmanıza gerek yok; başka bir yerde Boxing Yıldız MOD APK indirebilirsiniz! Modifiye edilmiş sürüm size, dövüşleri oynarken hücum gücünüzü 1000 kata kadar artırabileceğiniz ve tüm rakiplerinizi yalnız birkaç vuruşta devirebileceğiniz bir MOD betiği sunuyor!

Boxing Star APK Güncel Sürüm

Yukarıdaki MOD betiği içinde, tüm oyunu erişim kolaylığı ile tamamlayabilirsiniz! Oyunu aşağıdaki bağlantıdan kolayca indirebilir ve ek olarak değiştirilmiş sürümde resmi Boxing Yıldız hesabınızı kullanmaktan korkmanıza gerek kalmaz.

Temel olarak, Boxing Yıldız MOD APK, Boxing Yıldız sunucuları tarafınca algılanmadan tüm benzersiz MOD ayarlarını kullanabileceğiniz hile önleme idrak etme desteği ihtiva eder. Şimdi tek ihtiyacın olan, oyunlarına odaklanmak ve yalnız tüm oyun seviyelerini tamamlamak! Mücadeleyi atla ve Boxing Yıldız MOD APK’yı indir!

Boxing Star APK Reklamsız

Çevrimiçi Reklamlar, çevrimiçi Android oyunlarının en sinir bozucu ve kesintiye uğrayan yönüdür. Şimdi Boxing Yıldız oyununda çevrimiçi erişim için sıfır ihtiyacı düşünüyor olmalısınız. Çevrimiçi etkinliklerin, turnuvaların ve 1v1 dövüşlerinin bir çok, her muharebede 2-3 kez kesintiye uğrayabileceğiniz Boxing Yıldız resmi oyununda çevrimiçidir!

Bunun için endişelenmene gerek yok! Buna karşın, Boks Yıldızı MOD APK Kullanın! En alttaki indirme bağlantısına tıklayarak bu oyunu kolaylıkla indirebilir ve gelişmiş oyunların keyfini kesintisiz olarak çıkarabilirsiniz. Tadını çıkar!!

Boks Yıldızı MOD APK

Nihai Karar

Hey, Boks severler! En iyi Boks Android oyununun havuzuna atlamaya hazır mısınız? Boxing Yıldız’da gelişmiş hücum gücü şeklinde esrarengiz özelliklerin keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarmaya hazır mısınız? Her ikisi için de Evet ise, aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve Boxing Yıldız MOD APK’yı en kısa sürede indirin!

Bu değiştirilmiş sürüm, size yukarıda sıralanan tüm oyun özellikleriyle aynı oyun arayüzünü verecektir. En sevdiğiniz beceriler için hayal oluşturmayı ve senelerce aynı sıkıntılı seviyede takılıp kalmayı bırakın; Buna karşın, Boxing Yıldız MOD APK’yı indirin ve bir yıldız olarak yükselin!


Artık indirmeye hazırsınız Boxing Star ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir