Casper
Casper

Casper APK v1.5.6.7 (Son Sürüm) indir 2022

Casper APK indirCasper APK , en mühim özelliği öteki kullanıcılardan gelen resimleri onlar bilmeden kaydetmek olan Snapchat için bir alternatif istemcidir. Snapchat düzgüsel olarak öteki kullanıcılara ekran görüntüsü almak istediğinizde haber verir.

Android Android Arkadaşlık
5 ( 124 puan )
Fiyat: $0
İsim Casper
Yayıncı Casper
Tür Arkadaşlık
Boyut 19MB
Son Sürüm 1.5.6.7
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Casper is the most famous version in the Casper series of publisher
Mod Version 1.5.6.7

Casper APK indir

Casper APK , en mühim özelliği öteki kullanıcılardan gelen resimleri onlar bilmeden kaydetmek olan Snapchat için bir alternatif istemcidir. Snapchat düzgüsel olarak öteki kullanıcılara ekran görüntüsü almak istediğinizde haber verir. Bu istemci ile ise bu biçim bir probleminiz yoktur.
Casper APK 1

Casper APK Son Sürüm

Casper’ın bir başka garip özelliği öteki Snapchat kullanıcılarına hikayeyi iletebilmenizdir. Eğer bir arkadaşınızın gönderilmiş olduğu fotoğrafı beğendiyseniz onu başka arkadaşlara da gönderebilirsiniz. Ek olarak çektiğiniz fotoğraflara gerçekten kolayca bir çok çıkartma ve filtre de ekleyebilirsiniz.Uygulama tek güçlük kimlik saptama işlemidir. Uygulamayı kullanmadan ilkin kendinizi Snapchat girişi ve sonrasında da Google’ın girişi ile tanıtmalısınız. Uygulama geliştiricileri alternatif bir Google hesabı (normalde kullanmadığınız bir tanesi) ile giriş yapmanızı bile tavsiye etmektedir.

Casper APK MOD

Casper temelde kullanışlı özellikleri yardımıyla ilginçtir ve Snapchat’e alternatif bir istemcidir. Bazı açılardan resmi istemciye bakılırsa değersizdir; fakat, öteki kullanıcılardan onlardan habersiz fotoğraf kaydedebilmek onu açık ara daha enteresan yapmaktadır.


Artık indirmeye hazırsınız Casper ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir