EFootball PES 2023
EFootball PES 2023

eFootball PES 2024 APK v7.0.0 (Tam Sürüm) indir 2024

eFootball PES 2023 APKeFootball PES 2023, Android için hazırlanan bu muhteşem Konami futbol simülatörünün en son sürümüdür. Benzer isimlerdeki diğer oyunların aksine, bu sefer maçlarınızı oynarken takımınızdaki her bir oyuncuyu tıpkı konsol ve bilgis

Android Android Oyun
4 ( 677 puan )
Fiyat: $0
İsim eFootball PES 2023
Yayıncı konami
Tür Oyun
Boyut 46MB
Son Sürüm 7.0.0
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
eFootball PES 2023 is the most famous version in the eFootball PES 2023 series of publisher
Mod Version 7.0.0

eFootball PES 2023 APK

eFootball PES 2023, Android için hazırlanan bu muhteşem Konami futbol simülatörünün en son sürümüdür. Benzer isimlerdeki diğer oyunların aksine, bu sefer maçlarınızı oynarken takımınızdaki her bir oyuncuyu tıpkı konsol ve bilgisayarlarda oynarken olduğu gibi kontrol edebilirsiniz.

eFootball PES 2023, her maçı izlerken size en iyi duyguları yaşatabilecek bir oyundur. Bir futbol hayranıysanız ve telefonunuzda çekici maçları simüle edebilecek bir oyun arıyorsanız, bu uygun bir isimdir. Bu oyuna gelen oyuncular, mücadele edebilmek ve takımları için zafer elde edebilmek için son derece dramatik futbol maçlarına katılabilecekler.

E Footbal 3

Bir maça gelen futbolseverlerin ilk ve en önemli istekleri kuşkusuz görüntülerin çoğaltılması olacaktır. eFootball PES 2023 ‘in sahada maç yapan favori oyuncularının görüntüsünü gerçekten özgün bir şekilde simüle etmesi gerekecek. Ayrıca hayranlarını da yarı yolda bırakamadı; oyun aynı zamanda oyuncuların sahadaki görünümü, yüzü ve oyun stilinden ayrıntılı olarak simüle edebildi.

eFootball PES 2023’daki oyun dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. İki farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: klasik (sanal düğmelerle) ve daha modern olan bir başka mod. Seçtiğiniz ne olursa olsun, duvarlar oluşturabilir, derinlere gönderebilir, atış yapabilir, röveşata yapabilir veya topu hedefe doğru gönderebilirsiniz. Aslında sahada yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Konsol sürümünde olduğu gibi, eFootball PES 2023’deki resmi lisans sayısı oldukça sınırlıdır. Bu, FC Barcelona ve Atlético de Madrid’i tüm gerçek oyuncularla oynayabileceğiniz anlamına gelir, ancak Real Madrid veya Malaga CF ile oynamak istiyorsanız bu durum söz konusu değildir.

Daha önce bahsedilen oyun modları ile eFootball PES 2023 sizi eğlendirmeye edecektir. Liglerde, turnuvalarda, gösteri maçlarında ve çevrim içi meydan okumalarda oynayabilirsiniz. Hatta Bluetooth aracılığıyla bir arkadaşınıza karşı da oynayabilirsiniz.

eFootball PES 2023; eğlenceli, mükemmel grafiklere ve çeşitli resmi lisanslara sahip oldukça şaşırtıcı bir futbol oyunudur. Tek utanç verici durum bazı büyük takımların bulunmamasıdır.Andrés López tarafından incelendi.

Bir futbol oyununun sahip olması gereken görüntüleri tamamen yeniden yaratmanın yanı sıra, oyun aynı zamanda işbirlikçi bir oyun geliştirmek zorunda kalacak. Mükemmel bir futbol oyunu, oyuncunun kendi kontrolü ile sahada maçın cazibesini hissedebildiği bir oyundur. Ancak eFootball PES 2023 de güzel bir oynanışa sahipken hiçbir şey oyunun üreticisini zorlaştıramaz.

Sıkça sorulan sorular

Android için EFootball PES 2023 ücretsiz mi?

Evet, Android için eFootball PES 2023 tamamen ücretsizdir ve akıllı telefonunuzdan oynayabilirsiniz.

Android için eFootball PES 2023 ne zaman çıkıyor?

Android için eFootball PES 2023, 1 Haziran’da mobil versiyonunda yayınlandı. O günden beri, mevcut tüm oyun modlarını denemek için APK’yı amkdroid.com adresinden indirebilirsiniz. Her durumda, aylardır Xbox veya PS5’te oynayabilirsiniz.

Android için eFootball PES 2023 APK’nın boyutu 2.53 GB’dir ve ardından bazı ek veriler indirmeniz gerekecektir. Oyun deneyiminin keyfini tam olarak çıkarmak için en az 5 GB kullanılabilir depolama alanına sahip bir akıllı telefona sahip olmanız önerilir.

Android için eFootball PES 2023’de yeni kontroller var mı?

Evet, farklı taktikler planlarken deneyiminizi geliştirmek için Android için eFootball PES 2023 sürümünde yeni kontroller var. Elbette her zaman, en iyi şutları, driplingleri ve hareketleri gerçekleştirmenize olanak sağlayacak, dokunmatik cihazlara uyarlanmış olağan düğmeleri bulacaksınız.

Android için eFootball PES 2023’de hangi lisanslı takımlar var?

eFootball PES 2023’nin farklı lisanslı takımları vardır: FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal, Corinthians, Flamengo, São Paulo ve River Plate. Ancak, Etkinlikler modu, hakları olan daha fazla kulübü bir araya getirecek.

eFootball PES 2023 ve PES arasındaki fark nedir?

eFootball PES 2023, franchise’ın şu anki adıdır. PES (Pro Evolution Soccer) ise eski adıdır.


Artık indirmeye hazırsınız eFootball PES 2023 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir