Family Farm Adventure
Family Farm Adventure

Family Farm Adventure APK v1.8.103 (Sınırsız Altın/Enerji) indir 2024

Family Farm Adventure APK indirBildiğimiz benzer şekilde, çeşitli günlük aktiviteleri içeren uygar dünyada tamamımız oldukça meşgulüz. Sonunda zihnimizi ve bedenimizi yükselirken buluyoruz. Bundan dolayı, bir çok vakit bu hayatta, şüphesiz zevkleri a

Android Android Oyun
4 ( 734 puan )
Fiyat: $0
İsim Family Farm Adventure
Yayıncı Century Games Pte. Ltd.
Tür Oyun
Boyut 310MB
Son Sürüm 1.5.103
MOD Sınırsız Altın/Enerji
Orjinal Google Play
Family Farm Adventure is the most famous version in the Family Farm Adventure series of publisher Century Games Pte. Ltd.
Mod Version 1.5.103
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Family Farm Adventure APK indir

Bildiğimiz benzer şekilde, çeşitli günlük aktiviteleri içeren uygar dünyada tamamımız oldukça meşgulüz. Sonunda zihnimizi ve bedenimizi yükselirken buluyoruz. Bundan dolayı, bir çok vakit bu hayatta, şüphesiz zevkleri artırabilecek ve zihnimizi sıfırlayacak bazı hileler ararız. Gene de, kendimizi sık sık stratejik planlama sebebiyle büyük sorun haline gelen ve ruh halimizi daha da tiksindiren bir şeye veririz. Oyun dünyası, bakış açımızı çözmek ve sonucunda geliştirmek için bir tür cevap haline geldi. Gene de, tanıdık popüler oyunlar, artan yoğunluğu tekrarlar ve akılda kaos yaratır. Oyun cephaneliği şüphesiz neredeyse tüm türleri kapsıyor. Bu yüzden, gerilimlerinizi ve endişelerinizi özgür bırakmada son aşama kolay yaklaşımıyla size destek olacak bir şeyle de buradayız.

Aile Çiftliği Macera MOD APK

Şaşırtıcı derecede kolay bir denetim mekanizması ve oyuna en coşku verici görünümü veren ultra HD simülasyonun grafik temsili ile sorunsuz bir arayüzde kolay bir oyun deneyimi sunan Family Farm Adventure Mod Apk bizde. Burada haritalar vasıtasıyla muhteşem bir yer aramak ve peşinden toprağı sulamak, ekin ve ağaç tohumlarını ekmek ve ek olarak ürünlerini hasat etme sürecini tamamlamak benzer şekilde bir adadan yolculuğa başlamalısınız. Ek olarak, talibi gizemlerle keşfetmek ve yaşam tarzını iyileştirmek için evleri ve toplumun gerekseme duyduğu evleri inşa etmek, ürünlerinizi satarak paranızla kaynak yaratmak, arazi ve mahsul işini genişletmek, iş için değişik çeşitlilikte hayvanlar yetiştirmek benzer şekilde birçok yan aktivite ile. ve diğeri faydalar.

Family Farm Adventure APK Son Sürüm

Family Farm Adventure Mod Apk, oyun mağazasında bulunan orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Kullanıcının geri bildirimlerine dayanarak lüzumlu değişikliği yaptık, dünyanın değişik bölgelerindeki kullananların karşılaşmış olduğu ortak sorunları çözdük ve oyunu gelişmiş performansta çalıştırmak için işlevlerin unsurlarını geliştirdik. Kullanıcılara, değişik oyun öğelerinin kilidini açmak ve oyun için lüzumlu çeşitli ekipmanları gelişmiş halde satın almak için kullanabilecekleri sınırsız oranda para, madeni para, mücevher ve puan sunuyoruz.

Aile Çiftliği Macera MOD APK

Ek olarak, kullanıcılar bu değiştirilmiş versiyonda parasız bir halde sağladığımız para ve puanlar yardımıyla çeşitli oyun özelliklerini mümkün olana yükseltebilirler. Ek olarak, oyunda görünen ve kullananların akışını bozan tüm reklam biçimlerini otomatikman engellediğini ve kaldırdığını algılamak için reklamsız politikasını da entegre ettik. Tüm bu faydaların yanı sıra, temel özellik, bu modifiye edilmiş sürümün, kullananların onu başka kaynaklardan köklendirmesini gerektirmemesidir. Böylece oyundaki antivirüs ve antiban özelliklerini etkinleştirerek kullanıcılar için güvenli ve emniyetli bir oyun ortamı sağlar.

Family Farm Adventure APK MOD

Family Farm Adventure Mod Apk’nin oynanışı, aşağıda detaylandırdığımız oyunda çeşitli özellikler ve işlevler sunar, böylece neyin oynanması ve keşfedilmesi gerektiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz;

Şaşırtıcı Grafik simülasyonu

Kullanıcılar, beklenen görsellerde kullananların gereksinimlerini otantik bir halde karşılayan oyundaki her öğenin en şaşırtıcı ultra Hd grafik temsilinde Family Farm Adventure Hileli apk’nın oynanışının tadını çıkarırlar. Görünüm, oyuna dahil olacak gerçekçi yönler ve efektler sunar, bundan dolayı ultra gelişmiş simülasyon, tasarımlara yerleştirilmiştir, bu da gözlerinizi şımartır ve ruh halinizi rahatlatır.

Aile Çiftliği Macera MOD APK

Family Farm Adventure APK Sınırsız Altın

Family Farm Adventure Mod Apk, kullanıcılara gizemli adada geniş bir çiftçilik faaliyeti oyunu sunuyor. Arayüzde bulunan haritalar vasıtasıyla çiftçiliğiniz için en iyi yeri arayarak yapışkan hikayeye nazaran başlayacaksınız. Bundan dolayı, yakınlarda su fizibilitesi sunan kaynaklara yakın ve en yararlı araziyi arayın. Sonrasında da toprağı tarıma uygun hale getirerek doğramanız gerekiyor. Değişik mahsul ve ağaç tohumlarını ekerek çiftçilik yolculuğunuza buradan başlayacaksınız.

Keşfetmek için gerçekçi etkilerin çiftçilik faaliyetleri

Family Farm Adventure Mod Apk’ta, klasik tohumları bulmanız ve peşinden araziye değişik ürünler ekmeniz gereksinim duyulan gerçek hayatta yaptığımız benzer şekilde ailenizle çiftçiliğe oldukça çok dahil olacaksınız. Derhal sonrasında mahsulleri haşere ve böceklerden koruyarak bakımını meydana getirecek, mahsul üretimini çoğaltmak için naturel gübreler ve gübreler de kullanacaksınız. Uygun ekipmanı satın almayı ayarlayarak mahsulleri hasat edin ve peşinden ürünü aldıktan sonrasında kar elde etmek için bunu komşulara yada pazarda pazarlayabilirsiniz. Daha iyi bir yaşam seçimi ve çiftliklerin genişlemesi için ekipman satın almak için karı kullanın.

Family Farm Adventure APK Sınırsız Enerji

Family farm Adventure Mod Apk’nin oynanışı, çiftçilikle birlikte birçok yan aktivite sunar, böylece kullanıcılar ruh hallerini değiştirebilir ve oyundaki birçok olasılığı keşfedebilir. Burada toplumsal aktivitelere katılmak, daha iyi bir toplum ve yaşam seçimi inşa etmek, lüzumlu kaynakları düzenlemek, evler yaratmak, adadaki gizli saklı saklı gizemleri keşfetmek, birçok naturel yada insan formları. İş ve kişisel kullanım için keçi, koyun, tavuk, inek, bufalo ve daha fazlası benzer şekilde çeşitli kategorilerdeki hayvanları yetiştirin.

Canlı zorluklar ve toplumsal aktiviteler

Kullananların, naturel afetler, engebeli araziler, yırtıcı hayvanlar ve sizin ve ailenizin yükselmesi ve hayatta kalması için daha birçok toplumsal tür benzer şekilde birçok halde oyunun sunmuş olduğu canlı zorluklarla başa çıkması gerekir. Ek olarak, birçok tecim ve takas faaliyetine dahil olmanızı elde eden festivaller ve etkinlikler benzer şekilde birçok toplumsal aktivite ile karşılaşmanız ve katılmanız gerekir. Bir fazlaca oyun cezbedicidir ve size derinden eğlenmeniz için beklenmedik bir ortam sunar.

Aile Çiftliği Macera MOD APK

Nihai Karar

Oyunda çalışan ve size çeşitli çiftçilik etkinlikleri sunan tüm işlevlerin gelişmiş performansı için Family Farm Adventure Mod Apk’yı indirmenizi hakikaten tavsiye ediyoruz.
Burada, çiftlikte, çeşitli aktiviteler ve ileri düzey görevler gerçekleştirirken, istenen neticeleri desteklemek için oldukça sayıda puana ve mücevhere ihtiyacınız var ve bu, oyunun tadını çıkarabilmeniz için kısa sürede oyun kanalıyla kazanmak olanaksız. Bu sürümde parasız bir halde gelişmiş olasılıkta.


Şimdi indir (310MB)

Artık indirmeye hazırsınız Family Farm Adventure ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir