Construction Set
Construction Set

Construction Set APK v1.4.10 (Sınırsız Para) indir 2024

Construction Set APK indirConstruction Set , inşa etme tutkunuzu tatmin edeceğiniz bir oyundur. Gökdelenlerin yapım sürecini hiç merak ettiniz mi? Aslında, adımları öğrenirseniz düşündüğünüz kadar karmaşık değildir. Bu oyunda oyuncular büyük yapılar

Android Android Bulmaca
4 ( 830 puan )
Fiyat: $0
İsim Construction Set
Yayıncı SayGames Ltd
Tür Bulmaca
Boyut 135MB
Son Sürüm 1.4.10
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Construction Set is the most famous version in the Construction Set series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.4.10
Content Rating PEGI 3

Construction Set APK indir

Construction Set , inşa etme tutkunuzu tatmin edeceğiniz bir oyundur. Gökdelenlerin yapım sürecini hiç merak ettiniz mi? Aslında, adımları öğrenirseniz düşündüğünüz kadar karmaşık değildir. Bu oyunda oyuncular büyük yapılar oluşturmak için tuğla kullanacaklar. Bol fikirli yaratıcı oyun modunda birçok farklı rolü üstleneceksiniz. Hem duvarcı hem de mimar pozisyonu. İnşaat Seti, oyunculara deneyim kazanmak için daha fazla fırsat verir. Yoğun bir iş yükü ile seviyenizi yükseltmeniz zor değil. Kendi ellerinizle yarattığınız özel yapılarla izinizi bırakın.

Construction Setinin sahip olduğu şey, yaratıcılığınızı arttırırken zihninizi eğitmektir. Oyun, etkili düşünmeyi teşvik eder, ancak karmaşık değildir. Bu oyunu herkes oynayabilir ama iyi oynamak için herkes yapamaz. Sadece basit binalar inşa ederseniz, yaptığınız işten kısa sürede sıkılırsınız. Ancak her mücadelede hedefler belirlediğinizde, çok daha ilginç oluyor. Rengarenk tuğlaları İnşaat Setinde bir araya getirmek, etkileyici bir yapıya sahip olmak an meselesi.

İnşaat Seti modu

Construction Set APK MOD

Fikirlerinize dayalı olarak her şeyi yaratmakta özgürsünüz. Tabii ki o kadar da zor değil çünkü İnşaat Seti tam talimatlara sahip. Keskin bir şekilde çizilmiş 3D modeller, deneyimli bir oyuncunun güvenebileceği bir ortam yaratır. Tasarımları sıfırdan kendiniz oluşturmanıza gerek yoktur, bir şablona başvurmak başarılı olmanıza yardımcı olabilir. İnşaat Seti sadece evlerden veya binalardan ibaret değildir. Kitaplardan öğrendiğiniz binaları inşa edebileceğinizi öğrenince şaşıracağınızı düşünüyor. Özgürlük Heykeli, bir ortaçağ veya Roma kalesi ve çok daha fazlası. Şekilleri önceden bilmek oyunun zorluğunu da azaltıyor. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz oyun ekranını seçin.

Construction Set APK Sınırsız Para

Construction Set, istediğiniz kadar rahat inşa etmenizi sağlar. Oyuncular, tuğlaların neden olduğu hasar konusunda endişelenmeden inşa edebilirler. İnşaat Seti, yalnızca inşaat işine dayalı oynanışı simüle eder. Ama bunun gerçek çalışmaya dalmış olmaktan hiçbir farkı olmadığını göreceksiniz. Hatta yapılacak işlerin listesi bile gerçek hayata dayanıyor. Böylece yaptığınız işin orada çok daha anlamlı olduğunu hissedeceksiniz. Ayrıca, 200’den fazla parça, sayısız dış şekil oluşturabilen kenetlenmenize izin verir. Beynimiz, ondan faydalanırsak harika bir icat aracı olabilir.

İnşaat Seti mod indir

Construction Set APK Hile

Construction Set, beyninizin düşünme yeteneğini en üst düzeye çıkarır. Herhangi bir senaryo veya meydan okuma aynı etkiye sahiptir. Her yaş için uygun olan bu oyunu çocukların oynamasına izin verebilirsiniz. Yaratıcılık geliştirilir ve daha fazla zeka geliştirilir. Oyuncu, İnşaat Setinin getirdiği etkinliği bilmek için bir zaman izleme tahtası kurmalıdır. Herkes iyi bir oyuncu olamaz ama yeterince ısrarcıysanız Construction Set çok fazla değil.

Construction Set APK Para Hilesi

Geliştirici grafikleri optimize etti, arayüz hem kullanıcı deneyimi için iyi hem de çoğu cihaz için uygun. Yapı Seti kurulumunun çok basit ve hızlı olduğunu görebilirsiniz. Her güncellemeden sonra veriler artarken, o kadar da önemli değildi. 3D simülasyon eğitimi, oyuncuların yaratıcılığını ortaya çıkarması için harika koşullar getiriyor.

İnşaat Seti hileli apk

Construction Set, oyuncuların çeşitli seviyelerde etkili düşünme geliştirmelerini sağlar. Binaların tadını çıkaracaksınız çünkü ikisi de gerçek dünyada mevcut. Dünyanın veya belirli bir ülkenin sembolü. Evet, burada yaratıcı siz olacaksınız. Beyninize dayalı yapılar inşa etmek için Construction Set modunu indirin.


Şimdi indir (135MB)

Artık indirmeye hazırsınız Construction Set ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaSayGames Ltd

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir