Fast TV
Fast TV

Fast TV APK v3.4.2 (Reklamsız) indir 2024

Fast TV APK Canlı Maç izleCanlı maç seyretme apk uygulamalarının yada programlarının bir bir çok canlı yayınları kesintisiz yada HD olarak sunmamaktadır. Fast TV uygulamasında ise yazılımcıların ortak emekleri ile bu benzer biçimde problemler çözülmü

Android Android Eğlence
4 ( 78 puan )
Fiyat: $0
İsim Fast TV
Yayıncı Akrepikellez
Tür Eğlence
Boyut 28MB
Son Sürüm 3.3.2
MOD Şifresiz
Orjinal Google Play
Fast TV is the most famous version in the Fast TV series of publisher
Mod Version 3.3.2

Fast TV APK Canlı Maç izle

Canlı maç seyretme apk uygulamalarının yada programlarının bir bir çok canlı yayınları kesintisiz yada HD olarak sunmamaktadır. Fast TV uygulamasında ise yazılımcıların ortak emekleri ile bu benzer biçimde problemler çözülmüştür.

Fast TV APK uygulaması ile spor izlerken yada beyazperde izlerken yayınlarınız HD kalitede ve donmaz.

Fast TV APK Son Sürüm

Fast TV APK oldukça düşük bir boyuta haizdir. İnternet hızınıza bağlı olarak hem bilgisayara, hem de akıllı telefonlara yüklenebilir. Sitemiz tarafınca size Fast TV indir imkânı gösterilmekte olup, tek yapmanız ihtiyaç duyulan ilgili butona tıklamadır.

Dosya indikten sonrasında cihazın ayarlar ekranına giderek, bilinmeyen dosyalara izin vermeniz gerekir. Bundan sonrasında ise dosyaya dokunarak kurmanız yeterlidir. Tüm işlemler otomatik ilerlediği için beklenmelidir.

Kurulum bitince bir tek telefonunuzdaki aplikasyon sembolüne dokunmanız gerekir. Peşinden detaylı bir halde inceleyebilir, size sunulan seçenekleri görebilir ve yayınları seyredebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten ve kurulumunu yaptıktan sonrasında karşınıza bir tek reklamlar çıkacaktır.Bunun haricinde hizmet için kullanım ücretlerini görmeyeceksiniz.Eğer reklamları da görmek istemiyorsanız reklam engelleme uygulamaları indirerek buna bir çözüm bulabilirsiniz.

Uygulama bezzeri olan inat TV Box ‘uda indirmenizi tavsiye ederiz.


Şimdi indir (28MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fast TV ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha Fazla

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir