Clash Of Kings
Clash Of Kings

Clash of Kings APK v8.04.0 (Sınırsız Para/Kaynak) indir 2022

Clash of Kings APK indirStrateji oyunları, zorlukların üstesinden gelmek ve düşmanları yenmek için ustaca planlamaya odaklanan türdür. Gerçek zamanlı strateji video oyunlarının artan popülaritesinin nedeni, 3D grafikler ve animasyonlar aracılığıyla s

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 160 puan )
Fiyat: $0
İsim Clash of Kings
Yayıncı Elex Wireless
Tür Strateji Oyunları
Boyut 120MB
Son Sürüm 7.39.0
MOD Sınırsız Para/Kaynak
Orjinal Google Play
Clash of Kings is the most famous version in the Clash of Kings series of publisher Elex Wireless
Mod Version 7.39.0
Content Rating USK: 6 ve üzeri yaşlar

Clash of Kings APK indir

Strateji oyunları, zorlukların üstesinden gelmek ve düşmanları yenmek için ustaca planlamaya odaklanan türdür. Gerçek zamanlı strateji video oyunlarının artan popülaritesinin nedeni, 3D grafikler ve animasyonlar aracılığıyla sunulan sürükleyici ortamları, muazzam kapsamı ve dinamik içeriğidir. Çok oyunculu RTS oyunları, birkaç oyuncu aynı anda performans gösterdiğinden daha fazla mantıksal yetenek gerektirir. Bu yüzden bugün, çevrimiçi bir strateji video oyunu olan Clash of Kings’i tartışacağız. Ek olarak, %100 katılım sağlamak için bazı cömert ayrıcalıklara sahip Clash of Kings MOD APK burada.

Clash of Kings MOD APK

Oyun oynarken tek bir eylemi gerçekleştirmek monoton olabilir. Bu nedenle yaratıcılar, oyuncuların uzmanlıklarını Clash of Kings’te uygulamaları için çok çeşitli senaryolar ve etkinlikler sunarak türün hakkını tam anlamıyla verdiler. Kışlalar, kütüphaneler, ahırlar, çiftlikler ve madenler gibi birçok farklı oluşum mevcut. Bunların her biri, oyunu ilgi çekici kılmak için farklı sonuçlara sahiptir. Yenilmeye ve Yönetmeye Hazır Olun !!!

Clash of Kings APK MOD

Clash of Kings, Beijing Elex Technology Co. Ltd. tarafından geliştirilen ve Haziran 2014’te yayınlanan etkileyici bir stratejik oyundur. Clash of Kings’in popülaritesi, uygulama 100 milyonun üzerinde indirmeyi geçtiği için oldukça belirgindir. Dünyanın her yerinden insanların birbirleriyle rekabet ettiği ve oynadığı bir MMO strateji platformudur. Ayrıca, yapacak en entelektüel taktikleri içerir.

Nihai amaç imparatorluğu fethetmek ve genişletmek olsa da, süreç, yol boyunca gerçekleştirilecek birçok eylemle birlikte gelir. Oyun, kendi şehrinizi inşa etmenizi, onu korumak için yetkin askerlerden oluşan bir ordu kurmanızı, diğer başkentleri hedeflemek için kralların çatışması haritasına saldırmanızı gerektirir. Bu nedenle oyun, zafere doğru yol almak için bilginizi ve taktiklerinizi akıllıca kullanmakla ilgilidir.

Clash of Kings MOD APK

Clash of Kings APK Hile

Mekanikler oldukça basittir, böylece oyuncular sistemi hızlı bir şekilde öğrenebilir ve seçimleri deneyebilir. Oyuncuya bile, ilk aşamada saldırıları gerçekleştirmek için her adımda rehberlik edecek bir eğitim verilecektir. Öyleyse, başkentin her yerinde hüküm sürmek için Clash of Kings’i indirin! Ancak deneyiminizi daha da görkemli hale getirecek, heyecanınızı sürdürecek ve birçok özel özellik ve avantaj için Clash of Kings MOD APK’sını uygulayacak bir şeyimiz var.

Bu zengin özelliklere sahip stratejik oyunu indirin

Hiç bir savaşçının hayatını yaşamak istediniz mi? Clash of Kings sizin için uygun bir seçimdir. Clash of Kings, gücünüzü ve ordunuzu kullanarak onları yok etmek ve yönetmek için başka yerlere gitmenizi istiyor. Ayrıca, diğer çevrimiçi krallarla savaştığınız Oyuncuya Karşı Oyuncu modunda da mevcuttur. Devasa PVP oynanışı, bir ortaçağ savaş etkinliğini bir savaş maçı şeklinde tasvir ederek savaşmanıza olanak tanır.

Oyuncular ayrıca acımasız savaşlar sırasında birbirlerine yardım sunmak için ittifaklar oluşturabilir veya başka bir takıma katılabilir. Düşmanları azaltmak, skor tablosunda puanlar ve daha yüksek bir sıralama getirecektir.

Yine de, devam etmek için uygulama içi satın alımlar yapmak zorunda hissettiğiniz birçok olası durum vardır. Ve bu herkes için yürek parçalayıcı bir an. Kendinizi keyifli ve memnun hissetmeniz için size Clash of Kings Mod Apk’yi getirdik. Sınırsız para birimi, sonsuz kaynaklar, savunma için sonsuz güvenlik yerleşimi, en fazla sayıda bina, tuzak için Townhall 12 ve inşaatçı salonu 9 ve bunun gibi birçok çekici özelliği içeren kapsamlı ayrıcalıklara sahip değiştirilmiş bir versiyon.

Clash of Kings MOD APK

Sonsuz satın almalar için sınırsız paranın tadını çıkarın

Para, oyundaki birincil para birimidir ve sınırsız oyun içi paraya sahip olmak, imparatorluğunuzu ve ordunuzu diğer krallıkları istila etmek için inşa etmek için çeşitli öğeler ve silahlar satın alabildiğinden gerçekten çekici bir hediyedir. Böylece cebinizden gerçek para harcamadan oyundaki ilerlemeniz garanti altına alınmış olur. Mucizevi galibiyete tanık olmak için bu apk sürümünü indirin!

Clash of Kings APK Sınırsız Para

Clash of Kings’teki bir diğer hayati para birimi altındır. Ancak görevleri kazanarak, etkinliklere katılarak, Facebook arkadaşlarından, madenlerden veya günlük giriş ödülleri olarak elde edilebilir, ancak bu işlemler zaman alıcı olabilir. Ancak bunlar en uzun altın kazanma süreçleridir ve altının eksik kalması can sıkıcı olabilir, bu yüzden Clash of Kings MOD APK, sonsuz altın sağlıyor. Gibi birçok operasyon için faydalıdır; kaynakları satın alma, üretimi hızlandırma vb. O halde hemen indirin ve zenginleştirilmiş COK deneyiminin keyfini çıkarın.

Clash of Kings APK Son Sürüm

Çok sayıda önemli kaynak arasında, oyunun en önemli kaynakları Yiyecek ve Odun’dur. Ejderhaları beslemek için yiyecek gereklidir, oysa binalar için odun kaynakları gereklidir. Ancak aynı trajedi burada da yaşanıyor, çünkü odun ve yiyecek toplamak COC’nin çok zorlu bir görevi. Bunu göz önünde bulundurarak Jurassic World MOD APK size ejderhalarınızı inşa edebileceğiniz ve sınırsız besleyebileceğiniz sonsuz yiyecek ve kereste sunuyor. Stratejik oyundaki üstünlüğün onaylandı!!

İstenen bir istisnai özellik daha

Clash of Clans, şehri inşa etmek ve genişletmek için zeka uygulamaya dayalı en etkileyici stratejik oyundur. Ancak her duvar, bina, kale, kale veya başka herhangi bir yapının inşa edilmesi çok uzun zaman alır ve bu da çoğu zaman çok can sıkıcı hissettirir. Bu yüzden oyun sırasında sizi meşgul etmek için Clash of Kings MOD APK bu ilaveyi yaptı. İnşa etmek için zamana ihtiyaç duymayan en gelişmiş modifikasyonlardan biridir ve anında her şeyi yaratabilirsiniz. İmparatorluğunuzu yaratın ve mümkün olan en yüksek seviyeye yükseltin!

Clash of Kings MOD APK

Mevcut Kahramanlar Olarak Birlikler

Evet! Bunu doğru okudun. Bir başka şaşırtıcı avantaj, birliklerin kahraman olarak mevcudiyetidir. Kahraman birlikleri son derece güçlüdür. Bunlar ölümsüzdür, yani bu birlikler yenilseler bile yenilenirler. İndirmeden önce, maksimum hızınız ve kapasitenizle savaşa hazır olun. Clash of Kings MOD APK, oyuncuların oynarken asla sıkıcı bir an yaşamayacaklarını garanti eder.

Çözüm

Yükseltilmiş teknoloji artık bu tür büyük video oyunlarının akıllı telefonlarımızda keyfini çıkarmasına izin verdi. Clash of Kings, HD görüntü kalitesi, çizimler, büyüleyici ses, karanlık manzaralar, çeşitli karakterler ve akıcı büyük ölçekli bağlantıdan oluşan bu tür stratejik birinci sınıf oyunlardan biridir.

Clash of Kings MOD APK, bir ekonomiyi yönetmeyi daha da heyecanlı hale getiren COK’un en iyi versiyonudur. O halde, tarihsel dönemin hayal gücünüze geri dönmek ve stratejik düşünme becerilerinizi zenginleştirmek için hemen indirin.


Artık indirmeye hazırsınız Clash of Kings ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir