Clean Road
Clean Road

Clean Road APK v1.6.40 (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2024

Clean Road APK indirAndroid Akıllı Telefonlar, Google Play Store'da Spor, Günlük, Aksiyon, Macera, Atari ve Simülasyon gibi tüm türler dahil olmak üzere milyonlarca oyun olduğu için devasa bir oyun okyanusundan oluşur. Ancak buradaki oyunların çoğu u

Android Android Simülasyon
4 ( 222 puan )
Fiyat: $0
İsim Clean Road
Yayıncı SayGames Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 44MB
Son Sürüm 1.6.40
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Clean Road is the most famous version in the Clean Road series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.6.40
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

Clean Road APK indir

Android Akıllı Telefonlar, Google Play Store’da Spor, Günlük, Aksiyon, Macera, Atari ve Simülasyon gibi tüm türler dahil olmak üzere milyonlarca oyun olduğu için devasa bir oyun okyanusundan oluşur. Ancak buradaki oyunların çoğu uzun süreli oynamaya uygun değil çünkü zorlu virajlarda tüm oyunlar ilgisiz ve sıkıcı hale geliyor. Bu yüzden bugün, her anlamda üstün olan ve muazzam muhteşem özellikler sunan bir android oyununu tartışmak için buradayız – Clean Road.

Temiz Yol MOD APK

Genellikle, Subway Surfers ve Temple Run gibi TPP koşu oyunlarıyla aynı şekilde oynanabilen bir yol temizleme oyunudur. Ancak burada gözlemleyeceğiniz tek fark Temizlik. Burada diğer çeşitli arabaların önündeki engelleri kaldırmak ve seviyeleri tamamlamak için önlerini açmak için buz, kum ve çim alanlarını temizlemeniz gerekiyor. Kendinizi inanılmaz hissettirecek muazzam zorlu seviyelerden oluşan olağanüstü bir oyundur.

Eğlence miktarını arttırmak için, Clean Road MOD APK adlı Clean Road’un değiştirilmiş sürümünü de sunuyoruz. Size sonsuz jeton ve sonsuz alışveriş sağlamak için geliştirilmiş, zengin özelliklere sahip bir sürümdür. Öyleyse ne bekliyorsunuz, makaleyi gözden geçirin ve muhteşem özellikleri deneyimlemek için bu sıra dışı oyunu indirin.

Clean Road APK Son Sürüm

Clean Road, aynı anda üç farklı türe giren bir Simülasyon android oyunudur. Bu bir Simülasyon, Aksiyon, Günlük ve Stilize android oyunudur. Üstelik çok sayıda ileri seviyeden oluşan tek katlı modeli ile size çevrimdışı oyun oynama imkanı sunacak. 50.000.000’den fazla indirmeye ve 4,2 yıldız derecesine sahip sıra dışı bir oyundur. SayGames tarafından Nisan 2019’da geliştirildi ve geçen yıl çokça güncellendi.

Oyuna geçelim, So The Clean Road, Üçüncü Şahıs bakış açısıyla bir kamyona binmeniz ve arabaların engelini kaldırmak için yolu temizlemeniz gereken, çalışan bir simülasyon oyunudur. Temizlemeniz gereken çok sayıda haritadan oluşur ve ayrıca madeni paraların yardımıyla kamyonları değiştirebilirsiniz. Ayrıca, bu oyun ayrıca, kamyonların kilidini açmak ve yükseltmek için bazı kolay görevleri tamamlayabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz günlük etkinlikler sunar.

 

Temiz Yol MOD APK

Clean Road APK MOD

Bazı gelişmiş özelliklere sahip Subway Surfer ve Temple Run gibi bir simülasyon oyunu mu arıyorsunuz? Evet ise, Temiz Yolu denemeniz gerekir. Oyun jetonlarının yardımıyla kazanabileceğiniz veya kullanabileceğiniz çok çeşitli varlıklardan oluşan gelişmiş bir android simülasyon oyunudur. Bu oyunu oynarken, Hummer H2 ve Safari de dahil olmak üzere çok çeşitli kamyonları gözlemleyeceksiniz. Ayrıca buz, çimen ve kumdan oluşan üç haritasının da keyfini çıkarabilirsiniz. Burada oyunu kazanmak için engelleri aşmanız ve seviyeleri tamamlamanız gerekiyor.

Ancak yine de oyunda reklamları kesintiye uğratmak, zorlu seviyeler ve zorlu seviyeler gibi çok sayıda engel var, bu da jeton kazanmayı ve kamyon satın almayı zorlaştırıyor. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için Clean Road adlı Clean Road için geliştirdiğimiz modifikasyonumuzu Clean Road MOD APK indirebilirsiniz. Sadece sizin için yapılmış, zengin özelliklere sahip bir oyundur. Tadını çıkar!!

Clean Road APK Sınırsız Para

Clean Road MOD APK size sınırsız jeton ile hizmet vermek için burada ve bu jetonları kullanarak sadece en güncel kamyonların hepsini satın alabilir ve tüm zorlu bölümleri rahatça geçebilirsiniz. Ayrıca, bu paraları, oyunu düşündüğünüzden daha zahmetsiz hale getirmenize yardımcı olacak çeşitli varlıkları satın almak için de kullanabilirsiniz. Bu olağanüstü yeniden yaratılmış sürümde yolculuğunuza başlamak için acele edin ve aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın.

Temiz Yol MOD APK

Clean Road APK Sınırsız Jeton

Alışveriş menüsü, Clean Road oyunundaki jetonlar kadar önemlidir, çünkü oyuna başladığınızda tüm alışveriş menüsünü izleyemiyorsunuz, çünkü çoğu şey oyunda kilitli ve sadece tonlarca anahtarla açabiliyorsunuz. madeni paralar.

Ancak bu tür şeyler için endişelenmeyin, çünkü Clean Road MOD APK, size tüm alışveriş menüsünün kilidini açmak için burada. Artık efsanevi kamyonları satın almak için Clean Road’da para kazanmanıza gerek yok, çünkü bu uygulamayı indirdikten sonra sınırsız jeton ve kilitsiz alışveriş menüsü ile hayalinizdeki kamyonlardan herhangi birini ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Sıfır reklam kesintisi

Reklamlar, tüm eğlenceyi birkaç saniye içinde mahvedebilecekleri için, eğlenceler arasındaki en tehditkar sürelerdir. Clean Road’un resmi sürümünde oynarken bile, oyun oynama zevkinizi ve her türlü keyfi ortadan kaldıracak muazzam çevrimiçi reklamlar yaşayacaksınız.

Ancak endişelenmeyin çünkü Clean Road MOD APK size Zero-ad uygulama arayüzü ile hizmet verecek. Akıllı telefonunuza yükledikten sonra, bir saniye bile kesintiye uğramadan tüm favori oyun içi varlıklarınızla oynayabilirsiniz.

Clean Road APK Hile

Köklenme, akıllı telefonunuza hem dahili hem de harici olarak büyük zarar verebilir. Telefonunuzun performansını, pil kapasitesini ve cihazınızın dayanıklılığını düşürebileceği için çok zararlıdır. Ayrıca, uygulandığında çeşitli donanımları da etkileyebilir.

Bunu göz önünde bulundurarak Clean Road MOD APK’yı, rootlu veya rootlu olmasa bile telefonunuza yükleyip tüm özelliklerinden faydalanabileceğiniz en muhteşem scriptler ile geliştirdik. Bu yüzden hiçbir şey için endişelenmeden tadını çıkarın.

Temiz Yol MOD APK

Daha Yüksek Uyumluluk

Clean Road MOD APK en uyumlu android oyunudur. Köklü olsun ya da olmasın, Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışan hemen hemen tüm android akıllı telefonlarla uyumludur. İhtiyacınız olan tek şey, yukarıdaki tüm özellikleri gerçek kılmak için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayıp bu canavar oyununu doğrudan akıllı telefonunuza yüklemek.

Nihai Karar

Clean Road MOD APK, tüm yaş grupları için en iyi seçimdir, 5. sınıf bir çocuk veya 60+ yaşında bir erkek olsanız bile, muhteşem özellikleri ile eğlenebilirsiniz. Üstelik tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. Artık telefonunuzun konfigürasyonu ve uyumluluğu hakkında düşünmenize gerek yok. Tek ihtiyacınız olan indirme düğmesinin altına tıklamak ve bu olağanüstü tasarımı ücretsiz olarak indirmek. Tadını çıkar!!!


Artık indirmeye hazırsınız Clean Road ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Daha FazlaSayGames Ltd

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir