Prey Day
Prey Day

Prey Day APK v15.3.01 (Ölümsüzlük/Sınırsız Para) indir 2024

Prey Day APK indirZombiler Kurgu Filmlerde Bir Trajedidir, Hollywood Filmlerinde ve The Walking Dead ve Ek olarak World War Z şeklinde Avrupa Masallarında sıkça görülen bir şeydir. Yayıncılar bu mevzuyu sever, oyuncuların bu trajediyi en gerçekçi şek

Android Android Aksiyon
5 ( 332 puan )
Fiyat: $0
İsim Prey Day
Yayıncı AppLife Limited
Tür Aksiyon
Boyut 535MB
Son Sürüm 15.3.01
MOD Ölümsüzlük/Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Prey Day is the most famous version in the Prey Day series of publisher AppLife Limited
Mod Version 15.3.01
Content Rating USK: 16 ve üzeri yaşlar

Prey Day APK indir

Zombiler Kurgu Filmlerde Bir Trajedidir, Hollywood Filmlerinde ve The Walking Dead ve Ek olarak World War Z şeklinde Avrupa Masallarında sıkça görülen bir şeydir. Yayıncılar bu mevzuyu sever, oyuncuların bu trajediyi en gerçekçi şekilde yaşamalarına destek sağlar. Prey Day: Survival’da şu suali yanıtlamanız gerekiyor: “Bigün bu trajedi olursa, iyi mi yaşayabiliriz?”

Av Günü MOD APK

Spor, atış oyunları, strateji oyunları, hayatta kalma oyunları, aktivite ve öteki oyuncularla etkileşimin bir karışımıdır, hatta her girişimi yaratmanız gerekir. Canlı bir zombi olmak? Bu oyunla oynarken ne seçmelisiniz?

Prey Day APK Son Sürüm

2033’te dünya genelinde bir hastalık salgını, gezegen sakinlerinin yarısını öldürdü. Ölümcül Veba adlı bir virüs yayılıyordu. İnsanların bu hastalık için herhangi bir ilacı yoktur. Erkekler ve hanımefendiler yok olacaklar, fakat gerçekte, süreleri bitmiyor fakat sonunda ölümsüz zombiler haline geliyorlar, hastalığı tüketmek ve yaymak için sıhhatli konaklar aramaya devam ediyorlar. Gezegen itimatını kaybediyor olabilir ve kaotiktir. Zombiler değil, ötekiler seni bıçaklamaya hazır. Şimdi silahları bulma zamanı, zombilere karşı savaşı birleştirin ve arkasından direniş güçlerini birleştirin. Unutma: tahammül etme, kimseyi düşünme!

Hayatta Kalma Savaşı

İştah ve açlık mühim olan sorunlardır, göz ardı etmemeniz gerekir, su ve yiyecek toplamını tutmalısınız. Kasabada bir sürü su yemeği ve öteki lüzumlu şeyler var, hayatta kalmak istiyorsanız onları bulmak istersiniz. Bazı araçlardan oyun, bu tarz şeyleri seyahatleriniz için eşyalara yada silahlara dönüştürmenize izin verir. Kendinizi tehlikelerden korumak için bir temel oluşturabilirsiniz. Açıkça! Bu hayatta yaşayamazsın. Zombi olasılığınızı çoğaltmak için gruplara yada güçlere katılın.

Av Günü MOD APK

Devasa binaları, şehirleri, dinlence köyleri, süpermarketleri ve yolları var, bundan dolayı güvenli hiçbir alan yok. Ne kadar oldukca kişiye haiz olursanız, o denli kuvvetli olmuş olursunuz ve zombilere karşı o denli oldukca savaşabilirsiniz. Eşyaları konuşmak ve takas etmek mümkündür. Fakat dikkatli ol. Her katılımcının büyük bir niyeti yoktur. Bazı oyuncular kaymak için birini öldürebilir.

Prey Day: Survival ek olarak kabiliyet öğrenme özelliğine haizdir, tarzınıza fazladan kabiliyet sağlar. Tabanca kullanmayı öğrenmek, bilhassa dünyanın sonunda bir zorunluluktur.

Prey Day APK Hile

Prey Day: Survival, şehrin herhangi bir yerine hareket etmekte özgür olduğunuz açık bir oyundur. Marketleri ve alışveriş tesislerini, okulları, hastaneleri keşfedin. Spor dünyası mahvoldu ya da sahne tenha, mahvolmuş ve kahrolası görünüyordu. Sadece dehşeti azaldı. Her yerde cesetleri gözlemleyebilirsiniz.

Görüş açıları, pusudan kaçınmanıza destek sağlar. Gürültü mühim bir unsurdur. Zombi karanlıktan çıkınca oyunu daha da çarpıcı hale getirdi, oyuncular irkildi. İhtiyacınız olan alanlara ilerlemek için motosiklet ve otomobil şeklinde araçları kullanabilirsiniz. Sadece zombiler sesten heyecanlanmış olduğu için dikkatli olmalısınız. Yüz zombi ile kovalanmak istemeyeceksiniz. Yemin ediyorum!

Meraklı biriyseniz, gizemleri keşfetmekten ve yeni şeyler deneyimlemekten keyif alıyorsanız Prey Day Survival oynayabilirsiniz. Oyun Android için mevcuttur, aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Prey Day APK Ölümsüzlük

Yapboz hakkında daha çok data edinmeyi seviyorsanız, sonrasında deneyimleyin, Prey Day: Survival umutsuz bir seçenek olabilir. Alımlı tasarım sesi. Spesifik olarak, bu kişiliğin aktivite ve gürültü karışımı size muhteşem olan bir oldukca duygu verecektir. Böylece, bulmacayı saptamak için konuşmanın altında süratli durun ve daha ilkin asla almamış olanlar için atmosfer eksi kabiliyetinin tadını çıkarın.

Av Günü MOD APK

Bundan dolayı, formülasyonları araştırmaya ek olarak cenk yerlerini seçerken dikkatli olun, öldürürken koruma sağlamak için tuzaklar kurun bundan dolayı düşmanlar her an size çarpabilir. Yanında Harp.

Day Earth: Survival şeklinde, maç oldukca kolay 2D resimler içeriyor. Prey Day: Survival’ın piyasaya sürülmesinden sonrasında, oyuncular yakında karanlık bir ortama dalacaklar, bu doğru. İnsanların her an yok olduğu yer; noktası ve tehdidi sürdürebilir. Genel olarak, oyuncular bir başarı Bilinci ile karşılaşabilirler.

Ölen bu ordunun aklından kurtulmanın kolay olması durumunda başarı şansınız artacaktır. Bu hakkaten düşman, bir fırsat olsa bile, onu vurun. Bu ortamda yaşamak istiyorsanız, kesinlikle en oldukca yararlanabileceğiniz teknik bu olabilir kabul edebilirsiniz. Klanlar oluşturmak ve yoldaşlar bulmak, kendi gücünüzü güçlendirmenize ve güçlendirmenize destek olabilir. Savaşım, güvenliğinizin yanı sıra araçları da size getirecektir.

Prey Day APK Sınırsız Para

Bu ruhların bulunmuş olduğu yerde kaybolursanız, hayatta kalmak için onlarla savaşmak için ne yapmanız gerekir? Bu ürkütücü bir serüven, uygun mu? Fakat ahiret dünyasının içinde bir bulmaca hayranı iseniz, bundan dolayı bu fanteziyi gerçekleştirmek için Prey Day: Survival’da bizi bağlayın. Bundan dolayı, aşağıdaki makaleler vesilesiyle bilmek şeklinde maç nedir.

Hayatta kalma maçı Prey Day, kıyamet sonrası bir evrende geçiyor: 2033’te Dünya, neredeyse insanların çoğunu mahveden tanımlanamayan bir bozukluğun salgınını izledi. Prey Day – dünya gezegeninin büyük nahiyesinde gerçekleşen çevrimiçi hayatta kalma video sporu. Bir virüs halkın büyük bir bölgesini mahvetti. İnsanların bir çok bu uçuk virüsünün etkisiyle mutasyona uğradı ya da zombilere dönüştü.

Yolların labirenti sıralamasında, hastalığın kökenini tespit edin ve ek olarak yerliler, dublör ordularına dayanmak ve aile ilişkilerini bulmak için açık havada sürünmek için güverteleri sağlamlaştırır. Kaderi bu vakalarla ilgili olacak oldukca azca sayıdaki ülkeden yalnız birisin. Arzu ve arzu ile baş edin, topraklarınızın güvertelerini aramaya başlayın, malzemelerinizden sığınağınızı inşa edin.

Görevleri tamamlayarak Hastalığın kökenini araştırın. Silahları ve zırhları yönetmek için araştırma yapın. Erişim sağlayacak otomobiller oluşturun. Aldığınız kendi ganimetinize açgözlü değişik yırtıcılarla beraber yüzleşmeye girin.

Prey Day Survival Mod Apk Oyununun İnanılmaz Yeni Özellikleri

İnternet olan bölgelerde değişik oyuncularla beraber birleşerek oyuncularla savaşım etmek için yollardan gizlenen zombiler ile kolay bir av bulmaya çalışın. Şehrin bölgelerine taşınmak için arkadaşlarınızı toplayın. Web’de Çok büyük Tüm Dünya Prey Day’in tüm gezegeni Bir tek Tüm bir kasaba, Bir hastalık dalgasıyla harap oldu.

Oyuncuların yaşamış olduğu topraklar. Bu tarz şeyleri birleştirirsiniz ve eşleştirdiğiniz yada kendi ganimetlerini seçmek için savaşım ettiğiniz herhangi bir katılımcıyla yazışma halinde olabilirsiniz. KLANLARGüçlü bir klanda değişik oyuncularla beraber birleşin, olağandışı öğeler göreceğiniz ve yeni zanaatların kilidini açacağınız klan destinasyonlarının kullanımına başlayın.

Yaratıklardan klanınızla bir sığınağı yıkayabilir, bir klan temeli kurabilir ve yollarda faaliyetlere başlayabilirsiniz. CRAFTKendi seyahatinizde biriken çeşitli eşyalardan taze alev ateş silahlar ve ürünler yapmak mümkündür. Ustalık bilgisi, kişinin kendi kişisel kalkanını oluşturmasını ve müdafaasını sağlar! Seyahat Görevleri tamamlayarak yada yalnızca Harbortown’u araştırarak, şehrin metrosuna geçerek, bu metropolün sınırındaki tepelere ve parklara gezi ederek eksiksiz bir edinim koleksiyonuna dalabilirsiniz.

RPG AND SURVIVALPrey Day’i yaşamak kolay değil – hakkaten de çeşitli hedeflere ve başarı tekniklerine haiz olabilecek oyuncularla dolu tehlikeli bir evren. RPG ve MMO oyunlarının en iyi geleneklerinde söyleşi edin, birleştirin ve yarışmaları yok edin!
Ek olarak, sizin için kaynak olacağından ve düşmanlarla savaşmanın yanı sıra yaşamak için hakkaten mühim olduğundan, araçları bulmak için yeni bölgeleri araştırmanız daha iyi oldu. Şehirlerde yada bir çok hastanede, askeri vakıfta, süpermarkette araştırma yapabilirsiniz. Bu etkinlikleri bulmak için sürücüyü kullanabilirsiniz.

1 öğleden sonrasında dünyayı bir bölgeye çeviren virüs kaynaklı bir geçiş. Her yerde cadılar, cadılar ve ek olarak değişik düşmanlar sizi kuşatır ve size çarpabilirler. Ellerinde bıçakları var ve elinize ne süre güç dökseniz hazırlıklı oluyorlar. Şimdi, savaşınız daha da zor olacak bundan dolayı saldırgan olan öteki ve bununla beraber işe yaramaz güçlerin yanında beraber savaşım etmek gerekiyor.

İşiniz, yok olabileceğiniz cenk için ilgili kabiliyetleri kullanmak olacaktır. Herhangi bir düşmandan ilkin beceriksiz ve yürekli bir adam olduğunuzu kanıtlamak için arkadaşınızın enerjisini kullanmaya çalışın.

Prey Day Survival Hileli Mod Apk Parasız İndir

Hayatta kalma maçı Prey Day, kıyamet sonrası bir evrende geçiyor: 2033’te gezegen, tüm insanları yok eden bir hastalık salgını görmüş oldu. Prey Day – dünya dünyasının devasa nahiyesinde geçen çevrimiçi hayatta kalma oyunu. Bir virüs, nüfusun büyük bir bölümünü yok etti.

Av Günü MOD APK

İnsanların büyük çoğunluğu bu virüsün etkisiyle mutasyona uğradı ya da zombilere dönüştü. Boş olan yolların labirentlerinden biri, hastalığın nedenini tespit ediyor ve yerliler, zombi ordularına dayanmak için güverteleri güçlendiriyor ve akrabalarını bulmak için dışarı çıkıyor. Kaderi bu vakalarla direkt bağlantılı olan oldukca azca sayıda kurtulan arasındasınız. Arzu ve iştahla başa çıkın, hayatta kalanların kamplarını aramaya başlayın, malzemelerle sığınağınızı inşa edin. Görevleri tamamlayarak Hastalığın kökenine bakın.

Tabanca ve zırh yapmak için araştırma yapın. Erişim sağlayabilecek araçlar oluşturun. Aldığınız ganimetlere açgözlü öteki yırtıcılarla bir çatışmaya girin. Sokaklardan saklanarak av arayan zombilerle beraber oyuncularla savaşmak için web olan bölgelerdeki öteki oyuncularla birleşin bu kadar kolay. Şehrin bölgelerine taşınmak için arkadaşlarınızı toplayın.


Artık indirmeye hazırsınız Prey Day ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir