Lifesum
Lifesum

Lifesum APK v11.0.0 (Premium Kilitsiz) indir 2024

2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ will be your healthiest year! Learn to eat in moderation and improve how you feel with nutritional guidance, feedback, food tracking, and healthy, tasty recipes

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 714 puan )
Fiyat: $0
İsim Lifesum
Yayıncı Lifesum
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 44MB
Son Sürüm v10.12.0
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Lifesum is the most famous version in the Lifesum series of publisher Lifesum
Mod Version v10.12.0
Content Rating USK: Tüm yaşlar

Lifesum APK indir

Dünya genelinde artan halk sağlığı, eşitsizlik, ekonomik ve çevresel zorluklar var ve günümüzde herkes sağlığına günde en az bir saat ayırmaya çalışıyor. Şu anda, sağlık konusunda hem para hem de zaman desteğine ihtiyacımız olan ve bu zorlu dönemden sağ çıkmamız gereken Pandemi bölümünde yaşıyoruz. Eh, ölümcül bir virüs de olsa, devasa bir canavar da olsa bizi kimse yenemez, çünkü şimdiye kadar dünya teknolojik olarak ilerledi.

Şu anda pandemiyi yenmek için Arogya Setu, Healthline ve Lifesum gibi birçok android uygulamasını kullanabiliriz, çünkü ilgilenmemiz gereken tek şey sağlığımız. LifeSum, vücudumuzdaki sağlığı, ağırlığı ve besin maddelerini korumaya yardımcı olan bir Android+iOS uygulamasıdır. Bu uygulamayı Play Store’dan indirebilir ve içinde bulunan içeriklerle sağlığınız üzerinde çalışabilirsiniz.

Ayrıca, bu uygulamanın çalışmasını daha rahat hale getirmek için değiştirilmiş versiyonunu geliştirdik ve her akıllı telefonda kullanım için aşağıya gönderdik. Aşağıdan Lifesum MOD APK’sini indirebilir ve kilidi açılmış tüm premium özelliklerle sağlığınız üzerinde daha rahat çalışabilirsiniz. Öyleyse git ve hemen indir !!!

Lifesum APK Premium

Yazılımın tüm sağlığınızı koruyabileceğini ve kilolu veya zayıf olsanız da sizi fit hale getirebileceğini hiç düşündünüz mü? Hayır ise, Lifesum uygulamasıyla tanışın. Hem OS, Android hem de iOS için geliştirilmiş ezici bir yazılımdır. İlk olarak 2011’de yayınlandı ve şimdiye kadar 10 Milyondan fazla android kullanıcısını ve ayrıca milyonlarca iOS kullanıcısını fethetti.

Uygulamaya geçelim, Temel olarak Lifesum APK size aşağıda listelenen üç farklı seçenek sunar ve yolculuğa başlamak için uygun olanı seçebilirsiniz –

  • Kilo vermek
  • Kiloyu Koru
  • Kilo Al
    Burada uygun olan herhangi bir seçeneği seçebilir ve sağlığınız üzerinde verimli bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Hedefler belirlemenize, üzerinde çalışmanıza ve bunları mümkün kılmanıza olanak tanır. Planınız üzerinde çalışmak için KCAL, Protein, Karbonhidrat Yağı ve su tüketen bileşenleri içeren tüm günlük izlenen ayrıntıları alacağınız Lifesum günlüğünü kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan günlük Karma’nızı ona girmek ve bu kadar. Günde yakılan kalorileri saymak için egzersiz ayrıntılarını da ekleyebilirsiniz.

Lifesum APK MOD

Lifesum, temel olarak, Karma’nızın her biri için birçok moddan oluşan çok yönlü bir android uygulamasıdır. Bu uygulamayı çalıştırırken, tükettiği tüm gıda ayrıntılarını ekleyebilir ve ayrıca Kaloriler, proteinler ve Karbonhidratlar hakkında bilgi de dahil olmak üzere gıda hakkındaki tüm bilgileri bilebilir. Ayrıca Lifesum, durumunuza göre yemek için en iyi yemeği önerecektir.

Ayrıca günlük su tüketim bilgilerini de içine girebilir ve Lifesum uygulamasında bulunan çeşitli tarifleri kullanabilirsiniz. Vejetaryen, Eggetarian, Vegan ve Non-Vejetaryen gibi farklı yiyecek türlerine dayalı 100’den fazla farklı tarif içerir.

Burada sağlıklı Noel kekleri, sağlıklı Diwali tatlıları ve sağlıklı Eid Kheer gibi arife tariflerini kabul edebilirsiniz. Ayrıca, çeşitli kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği tariflerinde gezinebilir ve tüm aile üyeleriniz için yaşamlarındaki besin maddelerini artırmak için bunları oluşturabilirsiniz.

Lifesum APK Son Sürüm

Lifesum uygulamasını hiç kullanmayanlar için; Hem ücretsiz hem de ücretli aboneliklerden oluşan bir freemium uygulamasıdır. Açık veya varsayılan abonelikte, yalnızca Protein ve Karbonhidrat gibi gerekli gıda ayrıntılarını alacaksınız. Buna karşılık, Premium sürüm, Vitaminler, Kolesterol, Sodyum ve Potasyum gibi yiyeceklerinizdeki tüm ayrıntılar hakkında sizi bilgilendirebilir.

Premium abonelik ücretsiz olandan çok daha fazla özellik içerdiğinden burada bitmiyor. Yıllık plan için aylık 733,00 TL veya 3050,00 TL tutarındadır ve tüm bu özellikleri sunar. Başka bir yerde, bu uygulamanın değiştirilmiş sürümünü aşağıdan indirebilir ve Lifesum’un tüm premium özelliklerinin keyfini herhangi bir para ve ek saniye harcamadan ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Tüm istisnalar ile uygulamanın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümü okumalı ve gerçek anlamda keyfini çıkarmak için MOD APK’yı indirmelisiniz.

Kullanışlı uygulama arayüzünün keyfini çıkarın

Uygulama Kullanıcı Arayüzü, onu kullanırken kullanıcının düşünce yapısını etkileyen en önemli faktördür. Kullanışlı Kullanıcı arayüzü burada en çok beğenilen kullanıcı arayüzleridir ve herkes onu herhangi bir yaş grubundan kullanabilir. Bunu akılda tutarak, Lifesum MOD APK, en sevimli uygulama arayüzü ile geliştirilmiştir. Bu uygulamada bulunan özelliklerden herhangi birini rahatça ve para kaybetmeden kullanabilirsiniz. Tadını çıkar!!

Lifesum APK Premium Full

Lifesum MOD APK, sağlıklı şeylerin bütününü ve insan sağlığı ile ilgili tüm bilgileri içeren tek uygulamalardan biridir. Bu uygulamada gezinirken, sağlığınızı geliştirmek ve formda kalmak için ihtiyacınız olan kalorileri öğrenebilirsiniz. Eh, sağlıklı olmak kolay değil, ancak Lifesum MOD APK, bu görevi en konforlu Karma yapmanıza yardımcı olabilecek bir çözümdür.

Sizi yiyeceklerin tüm detaylarıyla ve farklı egzersizlerin hayattaki önemi konusundaki çalışmalarıyla tanıyacak. Hemen indirin ve sahip olduğunuz tek şey bu olduğundan, sağlığınıza hem zaman hem de para yatırmaya başlayın!

Tükettiğiniz yiyeceklerin derecelendirmelerini gözlemleyin

Derecelendirmeler, bu değiştirilmiş uygulamanın en tanıdık işlevidir, çünkü size dünya çapında mevcut olan her bir yiyeceğin derecelendirme ayrıntılarını sunmanıza yardımcı olacaktır. Derecelendirmelere göz atarak, sağlığınız için hangi şeyin iyi veya kötü olduğunu kolayca karşılaştırabilir ve sağlığınız için en kötü şeylerden kaçınmaya çalışabilirsiniz. Bu yüzden hemen indirin ve günlük tüketmeniz için en iyi yiyecekleri listeleyin. Sağlıklı olmak!!

Yemekle ilgili tüm ek ayrıntılar

Bireysel çalışma içerisinde, tükettiğiniz yiyeceklerin detaylarını öğrenmek için Lifesum MOD APK’yı da kullanabilirsiniz. Lifesum uygulaması, meyveler, sebzeler, yumurtalar ve yediğiniz diğer şeyler gibi en sevdiğiniz gıda ürünleriyle ilgili tüm ayrıntıları size bildirmekle uyumludur. Lifesum MOD APK’da gezinirken, tükettiğiniz Kalori, Protein, Lif, Şeker, Doymuş Yağ, Doymamış Yağ, Kolesterol, Sodyum ve Potasyum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nihai Karar

Lifesum MOD APK, ölümcül bir virüsle yaşadığımız günümüzde herkesin ihtiyaç duyduğu ve onu yenmek için çok önemli bir uygulamadır. Hemen aşağıdaki linkten indirebilir ve bugün sağlığınız üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Size tüm premium özellikleri ve kullanışlı, reklamsız bir uygulama arayüzü sunar. Bunun için gidin ve sağlıklı olun!


Şimdi indir (44MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lifesum ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir