MeChat
MeChat

MeChat APK v2.17.2 (Sınırsız Elmas) indir 2024

MeChat APK indirSanal dünyada hayatımız boyunca pek çok oyun ve sosyal medya ile etkileşime girdik. Ayrıca, deneyimde birçok deney gördük. Arayüzlerinde pek çok şeye hizmet eden pek çok satış noktası var. Yine de bu, diğer platformlardan oldukça fark

Android Android Rol Oyunu
4 ( 379 puan )
Fiyat: $0
İsim MeChat
Yayıncı PlayMe Studio
Tür Rol Oyunu
Boyut 117MB
Son Sürüm 2.17.2
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
MeChat is the most famous version in the MeChat series of publisher PlayMe Studio
Mod Version 2.17.2
Content Rating USK: 12 ve üzeri yaşlar

MeChat APK indir

Sanal dünyada hayatımız boyunca pek çok oyun ve sosyal medya ile etkileşime girdik. Ayrıca, deneyimde birçok deney gördük. Arayüzlerinde pek çok şeye hizmet eden pek çok satış noktası var. Yine de bu, diğer platformlardan oldukça farklıdır çünkü sunduğu iş ve oynanış biçimleri benzersizdir, bu yüzden bir birleşik pakettir.

MeChat MOD APK 5 1024x576 1

Burada, oyun ve sosyal medya segmenti de dahil olmak üzere hem türün hem de aynı platformlarda birleşimini elde edersiniz ve bu yüzden diğerlerinden çok farklıdır. Çok oyunculu çevrimiçi oyunlarda insanlarla etkileşime girebilirsiniz, ancak 2d ara sahneler ve formatlar. Cihazda yeni bir platform türü ile kullanıcılar tarafından çoklu boyutların keşfedilmesine olanak tanır.

MeChat MOD APK, arayüzdeki herhangi bir karakteri seçmeye yönelik rol yapma kapasitesi ile uygulamada bulunan geniş hikaye dizisinde rol yapma türünde bir oyun ile birlikte gelir.
Sanki bir çok karakterden kendin için seçiyorsun ve sonra onu kendi isteğine göre tasarlıyor, aslında kişiselleştirme kısmını ve ardından seçtiğin hikayelere dalıyor gibisin. Hikayeler canlıdır ve keşfetmeniz için birçok tür içerir.

Hikayelerde, bazı karakterleri ve oyundaki diğer karakterleri canlandıran dünyanın her yerinden diğer kullanıcıları oynuyorsunuz. Onlarla, hikayeye bağlı duygusal unsurlar nedeniyle etkileşimin kişisel hale geldiği hikayeler biçiminde etkileşime girmelisiniz. Ayrıca uyumlu eşleşmenizi arayabilir ve ardından mesajlar yoluyla etkileşime başlayabilir, birden fazla özellik alışverişinde bulunabilir veya beğendiğiniz biriyle çıkmaya başlayabilirsiniz. Oyunda sohbetlerin yanı sıra nihai grafikler de yer alıyor.

MeChat MOD APK

MeChat MOD APK, orijinal oyunun alternatif ve mod versiyonudur. Daha iyi performans elde etmek için düzenlemede geliştirilmiş premium özelliklerin keyfini çıkarmanız için buraya getirdik. Bu, oyunun premium özelliklere sahip ücretli bir sürümüdür, bu nedenle birçok insanın bunu karşılayamayacağı yaygın bir bilgidir, bu nedenle size oyunun profesyonel işlevlere sahip ücretsiz bir sürümünü sağlamak için başka bir yaklaşımla buradayız. Evet, oyundaki bu avantajları elde etmek için bir kuruş harcamanıza gerek yok.

MeChat MOD APK

Sürüm, kullanıcılara gelişmiş tedarik biçiminde sunulmaktadır, bu nedenle burada, tüm reklam biçimlerinin engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklam engelleme politikası entegre edilmiştir. MeChat MOD APK, kurulum sırasında root işlemine ihtiyaç duymadan gelir ve güvenli ve güvenli bir oyun alanı için oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar. Oyunda gecikme yok ve tüm hatalar düzeltildi.

MeChat APK Elmas Hilesi

MeChat MOD APP, kullanıcılara, hiçbir şey yapmadan kalbinizi çalacak kadar iyi tasarlanmış karakterlerin canlandırıcı görüntüleri ile görünümün 2d grafiksel temsilinde benzersiz hikayelerin tüm tedarikini sunar. Çok miktarda ve duygusal faktör katkısıyla mevcut olan tüm hikayelerin oyun çeşitliliğinin tadını çıkarın.

MeChat APK Son Sürüm

MeChat MOD APP’nin oynanışı, oyundaki hikayelerin geniş kullanılabilirliği ile birlikte gelir. Her hikaye, sizi nihai etkileşimle hızla onların dünyasına çeken güçlü özellikler ve duygusal bağlantılarla birlikte gelir.

Her hikayenin kavramları ve karakterlerin katılımı farklıdır, bu da sizin için zevk almanız için canlı faktörler sağlar. Kullanıcının fantezilerle ilgili deneyimini içeren doğruluğun rolünü oynamanız gerekir.

Karakterinizi tasarlayın

MeChat MOD APK, kendinizi canlı karakterlere dahil etme ve insanların size yaklaşmasını sağlama şansı sunuyor. Karakterlerinizi başkalarını cezbetmek ve ilişkiler kurmak için tasarlamanız gerekiyor. Kişiliğinizi oyundaki kullanılabilirliğin en yüksek gelişimine göre tasarlayın.

MeChat MOD APK

MeChat APK Sınırsız Elmas

MeChat MOD APK’nın oynanışı, hikaye modunu onlarla oynamak için rastgele yabancılarla sohbetler ve mesajlar sunar. Konuşmalarda, form çok fazla kişisel ve duygusal faktör içeriyor.

Onlarla sohbet ettiğinizde, keşfedebileceğiniz ve onlarla ilişki kurabileceğiniz birçok yön vardır. Yani karakterleri eşleştirin, onlarla oynayın ve ilişki kurun, sonra flört edin veya isterseniz formu birçok seviyeye taşıyabilirsiniz.

Maç ve tarih

MeChat MOD APK, kullanıcılara profilinizi tasarladıktan, tarayıcıda aradıktan veya önerilen kategoriden herhangi birini seçtikten sonra sizin için uyumlu ortaklarla eşleştirme imkanı sunar. Ardından, etkileşimi başlatmak için aşkınıza mesaj atın ve içeriği bir sonraki adımın katılımına götürerek onlarla daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz.

MeChat APK Kilitsiz

MeChat MOD APP, kullanıcıların aşklarıyla yaptıkları rastgele sohbetlerle hikayeyi etkilemelerini sağlar. Oyun, oyunu sosyal medya segmentinden ayırt etmek zor olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle mesajlardaki kararlarınız hikayeyi etkileyecektir.

Hikayelerde güncelleme

MeChat MOD APK geliştiricileri, kullanıcılara ilgi alanlarına göre yeni şeyler keşfetmeleri için hikayelerin ve bölümlerin en son güncellemelerini sağlamak için oyunu sürekli olarak günceller. Bu şeyler, oyunu kullanıcının önemsediği biri haline getiriyor, çünkü hikayelerdeki güncellemeyle birlikte, geliştirici tarafındaki rastgele bakım nedeniyle ihtiyaç duyulan özellikler de güncelleniyor. Öyleyse, her birinde farklı unsurlar bulunan yeni tür hikayelere dalın.

MeChat MOD APK

Çözüm

Farklı güzellikler arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ortaklarla sınırsız flört avantajlarından yararlanmak için MeChat MOD APK’yı indirin. Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla sohbet ederek hikaye tabanlı rol yapma oyununda etkileşime girebilirsiniz; Onları etkileyebilir ve daha sonra oyunun yardımıyla gerçek anlamda flört edebilirsiniz.

Bu mod sürümünde, kilidi açılmış pro sürümünü ücretsiz sağladığımız için tüm premium avantajlar ve özellikler mevcuttur, böylece kimseye ve her zaman bir kuruş bile ödemenize gerek kalmaz. Modda köklenme yok, reklam yok, sabit hatalar ve daha fazlası.


Artık indirmeye hazırsınız MeChat ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir