NeuroNation
NeuroNation

NeuroNation APK v3.6.77 (Premium/Reklamsız) indir 2022

NeuroNation APK indirUygun eğitime sahip olmak, insanların kusursuz bir şekilde düşünmelerine, davranmalarına, tedavi etmelerine ve hissetmelerine yardımcı olur. Bu ileri çağda eğitim en önemli şeydir, çünkü eğitim olmadan hiç kimse hayatında başarı

Android Android Eğitim
4 ( 252 puan )
Fiyat: $0
İsim NeuroNation
Yayıncı NeuroNation
Tür Eğitim
Boyut 69MB
Son Sürüm 3.6.77
MOD Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
NeuroNation is the most famous version in the NeuroNation series of publisher NeuroNation
Mod Version 3.6.77
Content Rating USK: Tüm yaşlar

NeuroNation APK indir

Uygun eğitime sahip olmak, insanların kusursuz bir şekilde düşünmelerine, davranmalarına, tedavi etmelerine ve hissetmelerine yardımcı olur. Bu ileri çağda eğitim en önemli şeydir, çünkü eğitim olmadan hiç kimse hayatında başarı elde edemez ve gurur duymak için olağanüstü bir şey yapamaz. Yani bu toplumda yaşaman gerekiyorsa, önce eğitim alman gerekir. Ve hepinize bir şeyleri zihninizde saklama ve beyninizi geliştirme yeteneğinizi arttırmada yardımcı olduğunuz için, burada sizi NeuroNation’dan bahsediyoruz.

NeuroNation apk

NeuroNation bir beyin jimnastiği android uygulamasıdır, ancak aynı zamanda erkekleri ciddi şekilde eğitmenin çeşitli yollarında yardımcı olur. Ayrıca Google, böyle kusursuz bir program oluşturduğu için En İyi Uygulamalar ödülüne de layık görüldü. Böylece günlük yaşamınızda bu uygulamanın faydasını ve ihtiyacını kolayca anlayabilirsiniz.

Ve en iyi arkadaşınız olduğumuz için, NeuroNation’ın premium sürümünü ücretsiz olarak deneyimlemenizi sağlayan NeuroNation uygulamasının değiştirilmiş sürümünü size sunuyoruz. Öyleyse makaleyi okumalı ve bu kusursuz uygulamayı da indirmelisiniz. İyi eğlenceler!!!

NeuroNation APK MOD

NeuroNation yalnızca beyin egzersizleri için oluşturulmamıştır, aynı zamanda bu uygulama aynı zamanda hafıza eğitimi, beyin jimnastiği ve odak geliştirme gibi çeşitli başka şeylere de yardımcı olur. Bu zenginleştirmeler, iyi bir eğitim almanın yanı sıra yaşamda da size çok yardımcı olacaktır. Tüm dünyayı gözlemlersek, o zaman nüfusun %20’den fazlası bir şeyleri anlamakta zorluk çekiyor ve herhangi bir şeyi anlamak için odak ve mantıktan yoksun.

NeuroNation, tüm en iyi özellikleriyle size hizmet etmek ve egzersizleriyle herkesin yeni şeyler öğrenmesini sağlamak için burada. Kişiselleştirme ve motivasyona dayalı 50’den fazla egzersiz türünden oluşur. Herkes bu uygulamayı rahatça indirebilir ve dahili sistemlerini geliştirmek için zorlukları tamamlayabilir.

Tüm egzersizlerini deneyimleyebilir ve odağınızı zenginleştirmek, gücü anlamak ve stresi büyük ölçüde azaltmak için 250’den fazla seviyenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Neuronation full apk

NeuroNation APK Son Sürüm

NeuroNation, hem uygulamanın hem de oyunun özelliklerini içerir. Bu uygulamanın keyfini yalnızca en iyi özellikleriyle çıkarabilirsiniz ve ihtiyacınız olan tek şey aşağıdaki bağlantıdan indirmektir. Yani uygulamanın içinde çeşitli çalışmalara dayalı farklı etkiler var. Bu etkiler, hafızanızı geliştirmenize, stres ve depresyonu azaltmanıza ve ayrıca düşünme hızınızı aşırı bir seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, yalnızca geliştirmeyi görüntülemek için uygulama izleyicide güçlü yönlerinizi günlük olarak takip edebilirsiniz. Genel Psikoloji Bölümü tarafından yürütülen bir araştırmaya dayanan kusursuz bir android uygulamasıdır. Bu yüzden hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Bu yüzden kusursuz uygulama – NeuroNation ile eğitiminizi eğlenceye ve motivasyona doğru götürün.

Yatırım yapmadan premium Neuronation’ın keyfini çıkarın

NeuroNation uygulamasını Google Play Store’dan indirmeden önce tüm şüphelerinizi gidermemiz gerekiyor. Başlangıçta, NeuroNation’ın hem ücretsiz hem de premium sürümlerden oluşan ücretsiz bir android uygulaması olduğunu kabul etmeliyiz. NeuroNation’ın ücretsiz sürümü ile Akıl Yürütme, Hafıza, Hız ve Dikkat egzersizlerinden bazılarının keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, premium abonelik, bilimsel çalışmalarda geliştirilen gelişmiş seviyeler ve alıştırmalardan oluşur.

Ancak yine de bir sorun var, premium aboneliğin maliyeti. Premium abonelik, yeni başlayanlar, öğrenciler ve çeşitli profesyoneller için maliyetli bir miktar olan aylık 144,00 INR tutarındadır. Bu nedenle, bir beyin egzersiz uygulaması için bu kadar fiyatı karşılayamayan tüm erkekler için, bu oyunun NeuroNation MOD APK adlı değiştirilmiş versiyonunu aşağıda yayınladık. Size ücretsiz premium abonelik sunacak ve ayrıca bu uygulamayı herhangi bir akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz. harika değil mi?

27 motive edici alıştırmayı deneyimleyin

İnsanların NeuroNation’ın premium aboneliğine yönelmesinin en önemli yanı, egzersizlerin ve seviyelerin çeşitliliğidir. Premium abonelik, tamamı bilimsel çalışmalarla geliştirilmiş 30’dan fazla alıştırma ve 250’den fazla seviyeden oluşmaktadır. Ancak değiştirilmiş versiyonumuzu yükledikten sonra, keyfini çıkarmak için yılda binlerce rupi ödemenize gerek kalmayacak. Size tüm egzersizleri ve seviyeleri ücretsiz olarak sunar ve ayrıca aşağıdaki bağlantıdan indirip cihazınıza kurmanız gerekir.

NeuroNation APK Premium

NeuroNation Premium MOD APK, gerçekçilikte binlerce rupiye ihtiyaç duyan tüm premium özelliklerden oluşan NeuroNation’ın premium abonelik etkin sürümüdür. İşte bu uygulamada, özelleştirilebilir bir uygulama arayüzü ve kişiselleştirme elde edebilirsiniz. NeuroNation Premium MOD APK’yı indirdikten sonra, uygulama arayüzünü özelleştirebileceğiniz gibi, günlük rutininizi de isteğinize göre geliştirmek için özelleştirebilirsiniz. Artık vites elinizde, uygun şekilde oynayın ve aynı anda geleceğinizi geliştirin.

Yeni egzersizlerin düzenli güncellemeleri

Premium alıştırmalar ve premium kişiselleştirme kapsamında NeuroNation Premium MOD APK, güncelleme uygulamasını da size sunuyor. Bu uygulama her hafta güncellenecek ve donukluğunuzu azaltmak ve bu uygulamayı sizin için en iyi seçenek haline getirmek için çeşitli yeni seviyeler ekleyecektir. Bu uygulamadayken, zorlu seviyeler ve alıştırmalarla dolu olduğundan hiç sıkılmayacaksınız. Öyleyse ne bekliyorsunuz, Bu olağanüstü uygulamayı indirin ve zihninizi büyük ölçüde geliştirmeye başlayın.

NeuroNation apk 1

Kesintisiz deneyime sahip kusursuz bir uygulama arayüzü

Kullanıcı Arayüzü, kullanıcının düşünce yapısını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olmakla birlikte, her yaştan herkes uygulamanın keyfini çıkarabilir. Bunu akılda tutarak, NeuroNation MOD APK, resmi uygulama ile aynı kullanıcı arayüzü ile geliştirilmiştir. Ayrıca, kullanırken kendinizi şanslı hissetmeniz için %100 reklamsız bir arayüz sunar.

Son sözler

Fiziksel sağlıkla birlikte, zihinsel sağlığa da zaman ayırmanız gerekir, çünkü zihinsel olarak depresyona girmek gerçek mutluluğunuzu zihninizden çalabilir. Yani burada ihtiyacınız olan tek şey NeuroNation MOD APK. İnsan zihninde büyük ölçüde çalışan ve beyin kapasitesini, hafıza gücünü ve akıl yürütme becerilerini geliştirmeye yardımcı olan kusursuz bir android uygulamasıdır. Hemen indirin ve her gün zihinsel sağlığınıza zaman ayırmaya başlayın.


Artık indirmeye hazırsınız NeuroNation ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir