4kfilmizlesene
 4kfilmizlesene

4kfilmizlesene APK v5K (Reklamsız) indir 2024

4kfilmizlesene Nedir?Türkçe dublajlı ya da altyazılı film içeriklerini 4K görüntü kalitesine kadar, donmadan izlemenizi elde eden mobil bir film seyretme uygulamasıdır. 4KFilmizlesene APK Android için sunulmuştur ve “FilmBey” tarafınca geliştirilmişt

Android Android Eğlence
5 ( 82 puan )
Fiyat: $0
İsim 4kfilmizlesene
Yayıncı 4kfilmizlesene
Tür Eğlence
Boyut 4MB
Son Sürüm 5K
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
4kfilmizlesene is the most famous version in the 4kfilmizlesene series of publisher
Mod Version 5K

4kfilmizlesene apk indir

4kfilmizlesene apk mod

4kfilmizlesene tv apk

4kfilmizlesene Nedir?

Türkçe dublajlı ya da altyazılı film içeriklerini 4K görüntü kalitesine kadar, donmadan izlemenizi elde eden mobil bir film seyretme uygulamasıdır. 4KFilmizlesene APK Android için sunulmuştur ve “FilmBey” tarafınca geliştirilmiştir.

İnternet sitesinin uygulama versiyonu olan 4KFilmizlesene APK Son Sürüm uygulaması, içinde bulunan film arşivi ile birlikte yerli ve yabancı filmleri akıcı bir halde izlemenizi sağlamaktadır.

Uygulama içinden seyretmek istediğiniz filmleri aratabilir, görüntü standardını değiştirebilirsiniz. Altyazı ya da dublaj seçenekleri ile istediğiniz dildeki seslendirmeyi seçebilirsiniz.

İzlediğiniz filmlerin altına yorum yazabilir ve diğeri kullananların yazdığı yorumları okuyarak film hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz. Filmleri değişik kaynaklardan seyretmek isterseniz, seçim yapabilirsiniz.

4KFilmizlesene APK Reklamsız ve ücretsiz sitemizde bulunmaktadır. Android sistemli cihazınıza uygulamayı indirebilirsiniz.

4KFilmizlesene APK uygulaması ile istediğiniz kategorideki film içeriklerini web bağlantısı ile mobil cihazınızdan seyredebilirsiniz.


Şimdi indir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız 4kfilmizlesene ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir